eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 14:33
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan esgüvenes

hiç bu kadar benimde içim acımadı bir maçta hiç bu kadar kötü olmadım bana göre sezonun en dolu tribünler olması gereken maçtı açık tribunu görünce kapalıyı görünce o kareografi için emek harcayan renkdaşlarım aklıma gelince çok doluyum bugün hayatım en kötü günlerinden biri ....Cry

Bendede o kadar... yok taraftar küsmüs, yok stad kötüymüs, yok oymus, yok buymus... mazeret üstüne mazeret.. 

nasrettin hoca nın bir gün evine hırsız girmiş sabah olduğunda durumu komşuları da öğrenin ce başlamışlar hocaya veryansın etmeye insaftır hocam neden kapını kilitlemedin neden tedbirini almadın hiç mi gürültü duyup uyanmadın diye hoca da dayanamamış en sonun da EY AHALİİİ HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK.......
BU TARAFTAR MAÇA GELMİYORSA YÖNETİMİN HİÇ Mİ SUÇU YOK......
Yukarı
yawdamper26 Liste gör
Yeni Yazar

hakan koca
Yer: istanbul
  Alıntı yawdamper26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 19:32
Bu taraftar deplasmanada gidiyor.Diğer statdlarıda görüyor.Bu taraftar kadir has'ıdamı haketmiyor?Senelerdir kapatıcaz dedikleri yeri kapatamadılar insanda şevkmi kalıyor bağırdığın havada kayboluyor..Almanyadan sallaması kolay önce açığın halini görüceksin sonra taraftara bok atıcaksın...
Herşeyim sensin ESES...
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 19:57
Manısa macında acık trıbune sevgı eylemde gerektırır dıe bır pankart acıp 1maclıgına trıbunler bos bırakılsa hersey cok guzel anlasılcak ama..Yok destekleyelım kaybetmeylım macı dıye dusuncelerde cıkabılır ama Bugun 3 puan kaybetmeyelım dıye bu şekilde devam edersek Bİz yakında ESESİ Kaybederiz Demesi.Ouch
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 19:57
tribünlerin bitmesininin 1. nedeni yönetimdir 2. nedeni hala bu taraftarı maça gelmemekle suçluyan sonradan olma tribüncülerdir.
DK
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 20:06
Alıntı yapılan maa1965

vallahi 5-0 yenilsek de bu kadar üzülmezdim,olabilir futbol bu o gün diğer takım iyidir günündedir yener,ihtimal dahilindedir.Ancak ve ancak tribünlerin o içler acısı hali ,taraftarın takıma destek değil köstek olması ciğerimizi yaktı.Ben İstanbul dayım,maçı ligtv den izlerken son yarım saatte tslilerin tezahüratlarıyla kendi sahamızda bizim taraftarımızı bastırması kabul edilecek bi olay değil.Vallahi ts lilerin sesleri çok net geliyordu o dereceye geldi ki sesi kapatmak istedim.Biz bir hafta önce halbuki arenada 2-0 geride olmamıza rağmen dakikalarca marşlarımıza devam ettik,gsliler sustu biz devam ettik,maç bitiyordu hala biz bağırıyorduk,eve geldiğimde bağırmaktan ve zıplamaktan yorulmuştum .Hey gidi Eskişehir taraftarı çok yazık bu duruma gelinmesi,yenilebilirsin ama büyüklüğünden niye taviz veriyorsun.

Biz taviz filan vermedik hatta 2ci golün üstüne 1 dk sonra 61 dk showunuda yaptırmadk.Golü yedik üstüne espana yaptık.Ama Takım biz desteklesekte 1 şey yapmadı 70 ten sonrada dogrudur herkes sustu ama Bu takıma o 70 dknın uzerıne 2 mac daha oynatsan o gece trabzona gol filan atamazdı. Birazda suçu takımda,yönetimde arayın niye koşmadılar diye düşünün,skibbenin tercihlerini düşünün,Batuhan sakat ama acabamı onu düşünün,Yağmurda ıslanan çocukları, yaşlıları düşünün,Engelli tribünün halini görün,Yönetimdeki Bizanslıları , 34 maç boyunca 34 dk top oynayıp milyarları alan telloyu düşünün,Açık tribünde çişini tutan taraftarı düşünün.Ondan sonra tribünlerin neden boş olduğunu düşünün.3 senedir kombine alıyorum ama ben bir şeyler düzelene kadar gitmiyorum.
Yukarı
26mete26 Liste gör
Yazar

Mete
Yer: eskişehir
  Alıntı 26mete26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 20:15
ya tamam bu macta fazla kisi yoktu acıkta, gelmeyenlerin vardır kendilerince bi sebebi ama acık genel anlamda organize olamıyor tezahürat yaparken. bu sezon taraftar olarak cok kötü bir performans izliyoruz düşünsenize nefer-kızılcıklı tribünleri bile tam anlamıyla dolmuyor
BİRŞEYLER YAPMALI
!!!YÖNETİM İSTİFA!!!
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 20:29
Tavşan dağa küsmüş, Dagın ..... de bile değil.. İstersen 100 bin kişi doldur.Organize bağır bu Yönetimle 1 Şey Olmaz..
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 20:44
yav 5 yıl sonra eskişehire döndüm. hevesle gittim kombinemi aldım. ama taraftar falan kalmamış. ne tribün doluyor. ne de doğru düzgün tezahurat var.atmosfer yok. coşku kalmamış. foruma girmek bile içimden gelmiiyor
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 22:22
Alıntı yapılan eses_tatar_26

eskiden taraftar vardı şimdi ise iyi gün seyircileri gelmeye başladı. onlara eskişehirspor taraftarı diyemiyorum bile. eskiden deplasman taraftarı bağrınca ayaklanırdı açık ama şimdi o da yok.
Kardeşim deplasman tarafı bağırıyor altes seti dönmüş maç izliyor,başta tribün lideri önemsemiyor ki bağırmalarını açığın sağı önemsesin.Ya ben tribün lideri olsam bana kalkıp niye bağırtmıyorsun diye açığın sağından bağırsalar inerim o setten ya,utanırım yani.Tribün liderine taraftar bizi neden bağırtmıyorsun diyor o da bizim için trabzona koy bestesini girmeye çalışıyor :))Ben artık açık tribünde değilim arkadaş,gidicem nefere hiç olmazsa takım kötü olsada bağırırım ederim ben görevimi yaptım der evime dönerim.Bizim açık tribünde kanser olur biraz olsun tribünlerle ilgilenen insan.
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 23:46
Alıntı yapılan maa1965

vallahi 5-0 yenilsek de bu kadar üzülmezdim,olabilir futbol bu o gün diğer takım iyidir günündedir yener,ihtimal dahilindedir.Ancak ve ancak tribünlerin o içler acısı hali ,taraftarın takıma destek değil köstek olması ciğerimizi yaktı.Ben İstanbul dayım,maçı ligtv den izlerken son yarım saatte tslilerin tezahüratlarıyla kendi sahamızda bizim taraftarımızı bastırması kabul edilecek bi olay değil.Vallahi ts lilerin sesleri çok net geliyordu o dereceye geldi ki sesi kapatmak istedim.Biz bir hafta önce halbuki arenada 2-0 geride olmamıza rağmen dakikalarca marşlarımıza devam ettik,gsliler sustu biz devam ettik,maç bitiyordu hala biz bağırıyorduk,eve geldiğimde bağırmaktan ve zıplamaktan yorulmuştum .Hey gidi Eskişehir taraftarı çok yazık bu duruma gelinmesi,yenilebilirsin ama büyüklüğünden niye taviz veriyorsun.

Çok doğru maa abime katılıyorum hey gidi eskişehir taraftarı.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır