eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 10:50
bilinmedik uyutucu besteleri veya saldırın durmadan gibi saçma besteleri söyletenler olduğu sürece hep böyle devam ederiz. şinanari gibi etkili besteler söylenmeli.
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 10:52

Alıntı yapılan Subzero

İsterseniz Trabzon maçında karşılıklı küfürleşelim? Maç çıkışı da dövüşür rahatlarız?
Aynen.Neyin peşinde buradaki cart curtcular açık tribünü efsanedir efsane.Orada yaşılısıyla gencisiyle teyzesiyle kızıyla 7den 70e herkes var..
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 10:58
Alıntı yapılan armani26

Açıkta bağıracak kitle kapalıdan daha iyi bence(yaş olarak ve gruplardan kopmuş gelenler)fakat açığı canladıracak açık tribünde grup yok.Altes çok yetersiz kalıyor.Ateşli grup olsa açıkta bence Türkiye de efsane tribün olur.

İşte bunu anlatamıyoruz. Açık tribünde yönetecek kişi yok. Ona rağmen bağırdımı yer gök inliyor. Birde adam gibi bir grup olsa kimse tutamaz açığı..
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 12:37
Ne bir inat ne bir heves bestesini de uzun zamandır söylemiyoruz, ayrıca karşılıklı ESES çeksek çok etkili olur düşüncesindeyim..
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 14:00
açık kapanırsa insanlar hayatta kalma mücadelesini bırakıp bağırabilir.Kışın soğuktan korunma çabası yazın güneşten korunma çabası baharlarda yağmurdan korunma çabası insanların bağırmasına ve takımına destek vermesine resmen balyoz vuruyor...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 14:25
meksikalı yaşın bizden büyükse Abi deriz yaşıtsan kardeş ama buraya yazarken Grup ismini kullanıp sallamasyon yapma onlarda bir zaman açıktaydılar.. Benim sana karşılık vermem sadece ondandır yoksa hepimizin sevdası aynı Renklere..

Açık tribünde lider eksikligi var Erkan Abi Bandonun oraya gelip çıksa belkide baız şeyleri aşarız Yönlendirme tek kişiden olursa çok iyi olur yoksa Aşk-ı şehir başka girer Altes başka girer.
Anadolu Yıldızı
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 14:37
Alıntı yapılan sisal

meksikalı yaşın bizden büyükse Abi deriz yaşıtsan kardeş ama buraya yazarken Grup ismini kullanıp sallamasyon yapma onlarda bir zaman açıktaydılar.. Benim sana karşılık vermem sadece ondandır yoksa hepimizin sevdası aynı Renklere.. Açık tribünde lider eksikligi var Erkan Abi Bandonun oraya gelip çıksa belkide baız şeyleri aşarız Yönlendirme tek kişiden olursa çok iyi olur yoksa Aşk-ı şehir başka girer Altes başka girer.

Arkadaşlarla açığa girdiğimiz dönemlerde Erkan abinin artık bu iş için yeterli olmadığını hep konuşurduk. Çünkü yapamıyordu. Altesin kendi kemik tayfası yönetiyordu zaten orayı. Ben şahsımca Erkan abinin açık tribünü yönetebileceğini düşünmüyorum.
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 14:41
Alıntı yapılan Jack26

Alıntı yapılan sisal

meksikalı yaşın bizden büyükse Abi deriz yaşıtsan kardeş ama buraya yazarken Grup ismini kullanıp sallamasyon yapma onlarda bir zaman açıktaydılar.. Benim sana karşılık vermem sadece ondandır yoksa hepimizin sevdası aynı Renklere.. Açık tribünde lider eksikligi var Erkan Abi Bandonun oraya gelip çıksa belkide bazı şeyleri aşarız Yönlendirme tek kişiden olursa çok iyi olur yoksa Aşk-ı şehir başka girer Altes başka girer.

Arkadaşlarla açığa girdiğimiz dönemlerde Erkan abinin artık bu iş için yeterli olmadığını hep konuşurduk. Çünkü yapamıyordu. Altesin kendi kemik tayfası yönetiyordu zaten orayı. Ben şahsımca Erkan abinin açık tribünü yönetebileceğini düşünmüyorum.

benimde tereddütlerim var o yüzden belkide kelimesini yukarıda kullandım ama Şu an için Erkan abiden başka Açık tribünde sette o kadar süreden beri duran başka birisi yok.Şahsımca Açık tribünü Altes'in ordan yönetmekle Tam Ortada yönetmek farklı. Bandonun hemen orada olunsa bişey kaybedilmez. Biz elde olanı kullanamayoruz ki daha iyisini bulalım..

Anadolu Yıldızı
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 14:46
Açık tribün Eskişehirin kapasitesi en büyük tribünüdür,
orada yediden yetmişe, garibanından tuzu kurusuna herkES var.
Mavişin üstlendiği görevde hiçte küçümsenecek bir şey gibi görülmesin,
açığın gereksinimi örgütlenmekten geçer, daha önce Koreocuların yaptığı gibi.
Tekrar ve son defa yazıyorum, lütfen yorumlarınızda açık ile kapalıyı kıyaslamayın !

# Direnmüdavim....

Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
  Alıntı torcidaultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 15:12
Alıntı yapılan hüsnü

Açık tribün Eskişehirin kapasitesi en büyük tribünüdür,
orada yediden yetmişe, garibanından tuzu kurusuna herkES var.
Mavişin üstlendiği görevde hiçte küçümsenecek bir şey gibi görülmesin,
açığın gereksinimi örgütlenmekten geçer, daha önce Koreocuların yaptığı gibi.
Tekrar ve son defa yazıyorum, lütfen yorumlarınızda açık ile kapalıyı kıyaslamayın !

Oldu reis bidaha kıyaslamayız..sen gel bari sete çık da alem tribün reisi görsün.
Biz de elimizde kazma kürek yıkmak zorunda kalmayalım tribünü.
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır