eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 21:16
Serdarın yüreği yeter be.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 22:55
tum macı nerde izleyebilirim
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 23:40
Serdar ın futbol oynamasını beğenmeyenler olabilir, eleştirilerini oyuna hiçbir katkıda bulunmadığını söylemeleri yeter iken, Serdar yok 6 puan cepte demek eleştiri değil o futbolcuyu küçümsemedir. Serdar ın kulüp sevgisini ön plana çıkararak onu göklere çıkarmak ise ayrı bir yanlıştır.
Ama en büyük hata ise eleştirmeyi bilmeden taraftarın birbirini bu şekilde harcamasıdır.
Haydi hepinize kolay gelsin...
Bol bol rencide etmeler (pardon eleştirmeler)
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 23:42
Dijiturk yetkilisiyle gorustum macın tekrarını izleyebilme imkanımız yokmuş dijiwebtv dahil
Yukarı
Lucarelli Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Lucarelli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 23:49
Takım çatır çatır top oynuyor, müthiş bir futbolcu kadromuz, çok başarılı ve efendi bir teknik direktörümüz var. Ama ya taraftar? Yorumlara, seviyesizliğe bakın allah aşkına. Serdar olmasaymış keşke. Bende diyorum ki keşke aramızda sizin gibi Süper Lig taraftarları olmasa da eskisi gibi az olsak ama öz olsak buralarda. Olmaz olsun sizin gibi taraftar.

Serdar Özbayraktar, Eskişehirspor'dur. İnadına!
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 00:33
Alıntı yapılan Lucarelli

Takım çatır çatır top oynuyor, müthiş bir futbolcu kadromuz, çok başarılı ve efendi bir teknik direktörümüz var. Ama ya taraftar? Yorumlara, seviyesizliğe bakın allah aşkına. Serdar olmasaymış keşke. Bende diyorum ki keşke aramızda sizin gibi Süper Lig taraftarları olmasa da eskisi gibi az olsak ama öz olsak buralarda. Olmaz olsun sizin gibi taraftar. Serdar Özbayraktar, Eskişehirspor'dur. İnadına!

başka dicek söz yok
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 00:43
Öncelikle böyle oynamaya devam edersek play off oynarız diye düşünüyorum. Takım çok iyi oturmuş.Yalnız özellikle gidişte yol hiç bitmeyecek sandım.
Dönüştede 6 gibi fln burdaydık beklediğimden daha erken geldik diyebilirim.
Eskişehir tabelasını gördüğümüz zaman bende dahil bir çok kişi oh be dedi artık :)
Tribünlere gelirsek ; Sivaslılar iyi değildi ama statlarını beğendim.
Tv başında sıradan bir stad olarak gözüküyor ama giden arkadaşlarımda bilir kale arkaları dışında akustiği çok iyi.
Yalnız önce ESES çekip sonra küfretmeleri ve bir kısmın ankaragücü diye bağırması bir hayli saçma oldu. Pek büyütülecek  olaylar değildi ama taraftarımız tahriklere kapılmadı.
Bizde sanırım bi 200 kişi vardık ama çok sağlam tribün yaptık. Özellikle saçmaladığımız anlar ve seninle doğmuşum bestesi çok iyiydi :) Sanırım Televizyonada iyi ses gelmiş.
Giden arkadaşlarımın ayaklarına sağlık..
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 01:04
Forumun iyice cılkı çıktı,ne güzel yorum yapan ayrica eleştiren abilerimiz kardeşlerimiz vardı.
Biri çıkıyor acayip yorum yapiyor diğeri küfür ediyor.
Hiç mi saygı sevgi yok?!
Biz bu takimda kimlere tahammül ettik,ne olursa olsun mücadele edene koşan futbolcuya saygimiz sonsuz olmali,gerisi boş.
Yazık,tribünden soğuduk sıra bu foruma geldi.

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
bayraktar26 Liste gör
Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı bayraktar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 01:38
serdar özbayraktar bu takımı yüreğiyle süperlige cıkaran oyuncular arasındadır ve halada iyi yada kötü o yürekle oynamaktatır.
o gectiğimiz yollarda serdarla ve onun gibi birkac kişiyle geldik biz buralara o zamanlar bizimle birlikte olmayanlar idrak edemiyor işte bunu mazi cok cabuk unutuluyor.süperlige gökten düşdük gibi geliyor heralde onlara.serdar,sezgin,koray ve hatta ayrılan doğa kadroya giremeden 2 yıl sadece kulubede oturup paralarını alsalar şahsım adına ben bu adamlar ne oturuyor orda diyemem,demem.biz muhteşem olduk şimdi bunlar ayak bağı oluyor bize dersen yüreğiyle oynayan adamları gönderirsen.buralara geri dönebilmek icin bu adamlardan arasın.bu iş sadece parayla,kalitelyle olsaydı pazartesi ttnette gs yi yenerizi ağzımıza alamazdık.
vefasızlık eses taraftarınını tanımlayan kelimelerden biri değildir.
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 08:30

sakatlıktan çıktıktan sonra serdarda olumlu gelişmeler varken böyle abuk sabuk yorumlar yapanları ben asla es es taraftarı olarak görmüyorum.beşiktaş maçında kaçırdığı gol hatırlarda kalacağına maçın 70 inci dakikasında ayakta kalan en diri futbolcumuzdu serdar.ve bu takımda daha yapacak çok işi var serdarın.lütfen yorumlarımıza dikkat edelim.çünkü bu forumu onlarda takip ediyorlar.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır