eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
asimkazim Liste gör
Yeni Yazar

ASIM KAZIM
Yer: ESK
Online Durum: Offline
  Alıntı asimkazim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 14:50
allah razı olsun u kareşten yanlız rıza yıda bir an evvel göndermeye baksınlar yoksa bu sene düşerler...........
ŞAMPİYONLUK HAYAL DEĞİL
DOĞRU LİDER DOĞRU YÖNETİM
KARAKTERLİ FUTBOLCU
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 15:58
Sabah 6.20 gibi bütün otobüsler Eskişehir'de oldu..Tabi gelir gelmez güzel bir uyku ve daha yeni foruma göz atabildim..
Cumartesi gecesi 00.30 da 3 otobüs yola çıkıldı..Öğlen 12.30 gibi Sivas'ın girişinde polis kontrolu,otobüs araması vs derken saat 13.30 gibi Sivas'ın yakınlarında bir Tesise yerleştik..Yemek faslı,dinlenme,polislerle muabbet vs derken..15.40 gibi stada doğru yola çıktık..Sivas Deplasman tribününe girebilmek için bütün Sivas taraftarının önünden geçtik en ufak bir şey olmadı..Burda teşekkürü iletmek istiyorum.Zaten tesislerde paralar toplanmış ve biletler elimizdeydi çok bekleme olmadan hemen stada girildi..Maçtan önce takımı çağırdık ve maç başladı..Ben şahsen giderken berabere biter vs gibi sonuçlarla gitmiştim..Ama sahada oynanan oyunu görünce 3 puan kesin dedim..Kaldı ki Sivas gerçekten çok kötü..
Deplasman tribününe yakın olan tribünleri EsEs çektiler alkışladık sonra Ankaragücü demeye başladılar işin garibi kimse anlamadı =) Bizden 1 kişi dahi muattap olmadı ve bestelere devam ettik.Dakka 70'den sonra takım gitmemeye başladı ve bana göre uygun olanda oydu..Bizde saygıdan dolayı besteleri kestik..88. dakka gibi tekrar sadece takımı destekledik..Zaten bir çok yerde Sivaslılarda hakkımızı vermişler..10 numara deplasman tribünü yaptık..O kadar yolun üstüne kimse çılgınlar gibi bağırıp çoşamıycağımızı biliyordu ama takımın oyunu yerinde besteler tribünün devamlılığını sağladı..Bide uzun süre sonra gelen rahat deplasman galibiyeti daha güzel besteler ve görüntüler verdirtti. Maç bitti takımı çağırdık..Bu arada Bir sözümde Skibbe Hocamıza..Sana sonsuz teşekkür..Biz ne deplasmanlarda takımı çağırırdık hoca yollamazdı kendisi zaten gelmezdii..Bugun bakıyorumda önümüze kadar gelip çeketinin önünü kapatıp bize teşekkürlerine ileten bir hocaya sahibiz.
Maç çıkışında 30-40 dakka bekletildik ve otobüslere bindik..Dönüşte de en ufak bir şey olmadı.Tek sıkıntı su ve yemek bulamadık uzun süre :D

Gidenlere ve orda gırtlak partlarcasına bağıran abi ve kardeşlerime sonsuz teşekkürler..

Veysel maç sonunda demiş.8 saat yolculuk ama bu oyuna 18 saat bile giderim diye..Bende diyorum bu oyuna ve böyle bir tribüne 10 saat daha giderim
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 16:22
Niye puan sıralamasında Bursa lider gösteriliyor anlayamadım.Avarajsa niye göre biri açıklarsa sevinirim.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 16:24
Şahin amca,

LigTV bizi de 1.sırada göstermiş

http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/758.jpg
Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
  Alıntı Erdenable Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 16:28
Alıntı yapılan Özer

Bu arada Bir sözümde Skibbe Hocamıza..Sana sonsuz teşekkür..Biz ne deplasmanlarda takımı çağırırdık hoca yollamazdı kendisi zaten gelmezdii..Bugun bakıyorumda önümüze kadar gelip çeketinin önünü kapatıp bize teşekkürlerine ileten bir hocaya sahibiz.
Şöyle durumlarda tüylerim diken diken olur, gözlerim dolar hep..
Hani diyoruz ya hayat SiyahKırmızı diye, işte aynen öyle.
http://www.twitter.com/Erdenable
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 16:41
Alıntı yapılan eses şahin

Niye puan sıralamasında Bursa lider gösteriliyor anlayamadım.Avarajsa niye göre biri açıklarsa sevinirim.

Herşeyimiz aynı olduğu için alfabetik sıraya göre yazılmış sanırım.
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 17:10
Teşekkürler
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Tekbüyük Eses Liste gör
Yazar

Kaan
Yer: Türkiye
  Alıntı Tekbüyük Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 18:20
Takımımızı tebrik ediyorum. Gerçekten oynadıkları oyunla bizlere güven veriyorlar. Ayrıca hocamız Skibbe'yi sonuna kadar desteklemeliyiz. Bence onunla çok başarılı olacağız çünkü bunun sinyallerini oynattığı oyunla şimdiden verdi. Olası kötü sonuçlarda da ona destek olmalıyız.  Clap
Yukarı
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
  Alıntı AsosyaL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 18:37
Hayatımda gidebildiğim maçlar arasından en güzel maç, en güzel deplasman, en güzel tribündü Smile
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 19:44
Eskişehirspor taraftarı olmayan bir arkadaşın yorumu : ''Eskisehir'in sari-siyah formasi, sol bek de DEDE'si ve Teknik Direktor Skibbe ile yerli Borussia Dortmund oldugunu soyleyebiliriz.''
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır