eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inpers Liste gör
Yazar

ersin
Yer: izmit
Online Durum: Offline
  Alıntı inpers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 08:49
barselona 8 atıyor saygısızlık mı yapıyorlar ? sivas şu anda rıza hoca mantığıyla toplama oyunculardan kurulu superlig klasmanında olmayan bir takım durumunda.bu oyunla bu kadroyla daha çok gol yerler.rıza hocanın kale boş kalacak diye bağrışlarına hem güldüm hem üzüldüm.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 09:12
Alıntı yapılan inpers

barselona 8 atıyor saygısızlık mı yapıyorlar ? sivas şu anda rıza hoca mantığıyla toplama oyunculardan kurulu superlig klasmanında olmayan bir takım durumunda.bu oyunla bu kadroyla daha çok gol yerler.rıza hocanın kale boş kalacak diye bağrışlarına hem güldüm hem üzüldüm.

Bir noktayı kaçırıyoruz ağabey,
Barcelona'nın 8 attığı maç ile bu maç aynı mı ?
Rakibin değişiklik haklarını doldurmuş kalede oyuncusu var ve 9 kişi kalmışlar..
Biz Anadolunun en çok sempati duyulan takımıyız. Bunu bozmadık..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 09:25
 İkili averaj sistemi geçerli olduğu için bir dahaki Sivas maçında 4 den fazla yemezsek çok gol atmanın bir avantajı olmayacaktı. ES ES oyunu rölantiye almakla kendine yakışanı yaptı. Oyuncularımız kendilerini fazla zorlamadan maçı 60. dakkikada kazasız belasız tamamladı.
since1965
Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
  Alıntı sumeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 10:41
aslında kimseye acımayacaksın bu lig böyle. "1 gol daha atsak liderdik...bakın sitelerine adamlar takdir edende var küfredende..adam sivassporu bırakmış kendi takımın ın halini görmüyor es es in defansının kötü olduğunu ilerleyen haftalarda görürüsünüğz bak nasıl gol yiyecek onlar diyor.
   velhasılı acımayacaksın acırsan acınacak hale gelebilirisin.süper lig böyle...

Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
inpers Liste gör
Yazar

ersin
Yer: izmit
  Alıntı inpers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 10:53
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan inpers

Bir noktayı kaçırıyoruz ağabey,
Barcelona'nın 8 attığı maç ile bu maç aynı mı ?
Rakibin değişiklik haklarını doldurmuş kalede oyuncusu var ve 9 kişi kalmışlar..
Biz Anadolunun en çok sempati duyulan takımıyız. Bunu bozmadık..
iki tane daha atıp yaptıkları şikenin cezasını kendimizce onlara verebilirdik.onlar yüzünden bugun futbol heyecansız hale getirildi.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 12:08
Bol bol bağırdığınız Ankaragücü ile seneye Bank Asyada gardaş olursunuz inşallah
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 12:15
Ne acıması yahu.Acımayacaksın tabi.Ama ortam gerilmiş dahada germeden başımıza bişey gelmeden ordan çıkmak içinde akıllı olma lazım.Bence dahada ortamı germemek şehri rahat terketmek adına yapılan bir uygulama.Birde herifler gerildikçe sakatlama amaçlı hareketler yapacaklardı.sonuçta bir kaç kez denediler
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 12:22
Alıntı yapılan inpers

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan inpers

Bir noktayı kaçırıyoruz ağabey, Barcelona'nın 8 attığı maç ile bu maç aynı mı ? Rakibin değişiklik haklarını doldurmuş kalede oyuncusu var ve 9 kişi kalmışlar.. Biz Anadolunun en çok sempati duyulan takımıyız. Bunu bozmadık..

iki tane daha atıp yaptıkları şikenin cezasını kendimizce onlara verebilirdik.onlar yüzünden bugun futbol heyecansız hale getirildi.

İki tane atınca şike davası düşecek mi ? Cezaları ne olmuş olacaktı -2 averaj o kadar.. Bu mu ceza ? Caydırıcı değil bence :)
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
  Alıntı serdar gül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2011 saat 14:29
Alıntı yapılan arslan

Ne acıması yahu.Acımayacaksın tabi.Ama ortam gerilmiş dahada germeden başımıza bişey gelmeden ordan çıkmak içinde akıllı olma lazım.Bence dahada ortamı germemek şehri rahat terketmek adına yapılan bir uygulama.Birde herifler gerildikçe sakatlama amaçlı hareketler yapacaklardı.sonuçta bir kaç kez denediler
tabiki öyle biraz akıllı olacaksın bir sakatlığın bize maliyetini düşüneceksin herşeyden önce sağlık bu can yani beyin bedava ama hoca rakibe saygımızdan falan diye çok şık bir yaklaşım sergileyerek alkışı haketmiştir.
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2011 saat 10:58
http://www.sivasspor.com/

Forumlarının anasayfasında bizi birinci olarak göstermişler. Teşekkürler Sivasspor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır