eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:51
tebrıkler es-es'im fakat aynı şekilde 9 kişi kalecisiz bizi yakalasalardı karşı takımlar daha fark atarlardı
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:51
Dağıttık resmen Sivas'ı.. Böyle giderse üst sıralarda bitiririz ligi. Hakem bana göre güzel maç yönetti. Hayrettin sarı kartı olduğu halde sürekli kayarak müdahele etti. Yani bilerek gördü kartı. Rıza'nın telkini ile görmüştür bence. Nede olsa yenilgiye kılıf uyduracak. İyiki kurtulmuşuz Rıza'dan, yapmadığı çirkeflik kalmadı kenarda.. En büyük ESES..
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:54
Alıntı yapılan meksikalı

Dağıttık resmen Sivas'ı.. Böyle giderse üst sıralarda bitirirz ligi. Hakem bana göre güzel maç yönetti. Hayrettin sarı kartı olduğu halde sürekli kayarak müdahele etti. Yani bilerek gördü kartı. Rıza'nın gtelkini ile görmüştür bence. Nede olsa yenilgiye kılıf uyduracak. İyiki kurtulmuşuz Rıza'dan, yapmadığı çirkeflik kalmadı kenarda.. En büyük ESES..

dur hele ilk 5-6 haftayı kayıpsız geçirirsek ozaman üst sıralar kaçınılmaz olacak.
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:56
Taraftar çıldırdı şampiyonluk bekliyoo
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:59
Bi kere baştan söyleyeyim 3 puan hakkımızdı.Hakem her iki takım açısından berbattı çok kötü maç yönetti.Dede çok iyi Alper e ise söz bulamıyorum mükemmeldi. Allah nazardan saklasın.Acil mukavele uzatılması lazım bu adam bence Türkiye nin bir numarası kendi bölgesinde.Burhan geçen seneyi mumla aratıyor.Bizi Rıza dan kurtardığı için Allahıma şükrediyorum.Darısı gençler maçına.
Not:3. golden sonra Sivas ın üstüne gitmememiz en doğru hareketti.Oyuncularımızı ve hocamızı tebrik ediyorum.
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 21:01
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 21:02
Bu kadroyla öyle şampiyonluk falan gelmez şampiyon olacak inanç ve cesaret var tamam eyvallah ama defansa 2 önliberoya 1 orta sahaya en az 1 forvete 1 sol açığa 1 kişi toplam da 6 oyuncu ihtiyacımız var Dede kalitesinde olursada tadından yenmez.
Anca bu şartlarda kesin şampiyonluk gelir.Aksi şartlarda 1 2 transfer ile sadece bu sene şike v.s sebeblerle aradan sıyrılıp play-off ta şampiyon oluruz.
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 21:09
Abidine sormuştu: Mutluluğun resmini yapabilirmisin diye......
Bugün Sivasta Hüsnünün mutluluk fotoğrafı çekildi, teşekkürler......

Heart
# Direnmüdavim....

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 21:28
Sivasspor antrenörü Bülent hocanın açıklamaları

Öncelikle Eskişehirspor’u aldığı galibiyetten dolayı kutlamak istiyorum. Biraz sonra söyleyeceklerimin Eskişehirspor ile uzaktan yakından ilgisi yok.

Biz her maçımıza aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz ama maalesef bugün gördüğümüz hakem arkadaşımız, büyük bir ciddiyetle hazırlanıp gelmemiş buraya. Biz bunun altında artık bazı şeyler düşünmeye başladık. Hakem bugün gerçekten şok edici bir yönetim gösterdi bugün. Bugün aldığımız skorun bahanesi değil bu. Süper Lig’de aşağı yukarı bütün takımlar denk güçte. Maçta yapılan bir takım hatalar skora net olarak etki ediyor. Maç 2-0 iken Veysel’in Eneramo’yu sarılarak indirdiği verilmeyen bir penaltı var. Geçen hafta bizim aleyhimize verilmeyen 2 penaltı var. Bu iki penaltı pozisyonunu yorumcu arkadaşlarımın incelemesini istiyorum. O penaltının sonucunda rakip takım on kişi kalacak. Seyirci desteğiyle sonuç çok farklı olabilir. Kalecimizin atıldığı pozisyonda ofsayttan yediğimiz bir gol var. Herkes isyan ediyor ofsayt diye. Ondan sonra kalecimizi oyundan attı. En sonunda yapacağını yaptı. Rasmussen yemin ediyor ben dokunmadım diye zaten Batuhan yere bile düşmedi tam anlamıyla. Hakem sonra ben de hata yapabilirim demiş.

Bugün Türk futboluna yakışmayacak bir hakem örneği gördüm. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum ben yaklaşık 20 yıldır antrenörlük yapıyorum bu kadar kötü yönetilen bir maç görmedim. Hem Sivas için hem de hakem için çok kötü bir maç oldu. Böyle bir yönetimin sonucunda söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum. Rıza Hocayı bile neden oyundan attığını anlayamıyorum. Rıza Hoca Türkiye’nin en beyefendi hocalarından bir tanesidir. Alkışladığı için attım diyor. Belki kendi oyuncusunu alkışladı. Bu kadar insan psikolojisinden anlamayan, 22 deli kanlının mücadelesinden pay çıkartamayan, onların psikolojisinden anlayamayan bir insan nasıl olursa Süper Lig’de maç yönetebilir anlayamıyorum. En ufak bişey söylediğimizde hemen sertlikle üzerimize geliyorlar. Maçın ardından gittim tüm samimiyetimle söylüyorum tekbir ettim. Bana benle dalga geliyorsun dedi. Benimle dalga geçiyorsun demesi bu maçı gerçekten çok kötü yönettiğinin itirafıdır. Bugün futbol konuşmak isterdik ama hakem konuşuyorum çok üzgünün bunun için.

Bu maçın yarasını sarmamız gerekiyor en kısa zamanda. Yaralarımızı sarıp Ankaragücü maçından en iyi sonucu almamız gerekiyor.

Navratil: Kartlarla oyunun dengesini kaybettik
İlk yarıda iyi bir futbol sergilediğimizi düşünüyoruz. Talihsiz bir gol yedik golde yapacağımız bir şey yoktu. 2. yarı olmaması gereken bir kırmızı kart gördük. Oyunun dengesini tamamen değiştirdi. Bu yüzden beklemediğimiz bir maç ve beklemediğimiz bir sonuç oldu.

Rasmussen: Beklemediğimiz bir yenilgi aldık
Arkadaşımın dediği gibi ilk yarı iyi bir futbol ortaya koyduk. İyi bir savaş verdik. Erken bir frikik golü geldi. Golün de her zaman bu şekilde atılacağını düşünmüyorum biraz şansın da etkisi vardı bence. Sonra skoru dengelemeye çalıştık. Bu durumu düşünce daha sonra skoru dengelemek pek kolay olmuyor açıkçası. Beklemediğimiz bir yenilgi aldık.

Sivasspor.com
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 21:29
Alıntı yapılan ermnuniesesfan

Taraftar çıldırdı şampiyonluk bekliyoo
LOL 

Sakin olalım lütfen renkdaşlar...Daha ligin başındayız.Wink Gönül isterki sezon sonuna kadar böyle gidelim ama bekleyip , takip edip göreceğiz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır