eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:05
Hakemin kararları doğruydu. Hele ki o Hayrettin'in kaçıncı hareketiydi sayamadım, hiç ağlamaya hakları yok.
Ayrıca Rıza hocanın bize teşekkür etmesi gerek, son 20 dakikada bize bile kimsenin geçmeyeceği kıyağı onlara geçtik, top çevirdik kendi aramızda. Kesin atmamız gerekirdi de diyemiyorum, sonuçta sportmencede bir davranış sayılır bu, futbol çevrelerince takdir görecektir.

Dede'nin golüde haftanın golü olacaktır sanıyorum.
Deplasmanda böyle galibiyetlere alışık değiliz, umarım istikrarlı şekilde devam ederiz lige...

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:08
Onu bunu bilmem cıktık oynadık kazandık.Top cevirmemiz bence iyi olmadı buldu mu atacaksın arkadas yok o öyle dermis bu böyle dermis bize ne... biz golü baska yoldan mı atıyoruz. Madalya mı verecekler bize gol atmadık yüklenmedik diye. macı seyrederken bie zevki kalmıyor. işin seyir kısmını düsünün boyna geride oynamak kötü oldu. oyna madem rolantide oyna ama ileri oyna.... Ve ayrca takımımı tebrik ederim.... Esesim benim
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
  Alıntı jampol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:09
ankaragücü diye bağıran sivasspor tarftarına selam olsun
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:09
Pis EzDİK
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:11
liderlik geldi liderlik kimbilir kaç yıl,kaç ay,kaç gün sonra.ben yanlış anımsamıyorsam 85-86 sezonunun 14.haftasında rizede 89.dk da ahmet golü atıyor ve rizeyi 2-1 mağlup eden esesimiz liderlik koltuğuna oturuyordu ve sanırım ta o günden bu yana lider olamamıştık yanılmıyorsam.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:13
Bizi kızdırmak için ankaragücü diye bağıran sivas taraftarı seneye bank asyada öcülerle beraber oynarlar artık.

Takım olarak ilk yarıda çok iyi oynamadık ama bulduğumuzu gole çevirdik deplasmanda önemli olanı başardık.

2.yarı rakip takım 9 kişi kalmasa normal şartlarda 4-5 yine atardık çünkü gerçekten iyi oynamaya başladık.Rehavete girmezsek gençler maçından 3 , gs maçından en az 1 puan bekliyorum.

Son olarak boyd artık forma şansı bulmalı.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:18
Alıntı yapılan bad026

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan bad026

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan bad026

Bence maçı farklı bir skorla alacağız. Tahminim 4-1 .
İnşallah böyle olur da ...Naptın hocam sen demek istiyorum.1-0 olsun bizim olsun.Wink

Maçtan sonra hatırlatırım renkdaşım ;) 4-1 olmasada en az 2 fark bekliyorum :)
İnşallah inşallah... , biz senin dediğin gibi yenelim de bana istediğin şekilde hatırlat...Wink

Kardeşim işte budur :)
ClapClapClap Helal olsun hocam... Wink Maça gelince takımımızı tebrik ederim.Fazla yorulmamaları da avantaj.Şimdi sırada Gençlerbirliği maçı var.Rehavete kapılmadan bu maçtan da evimizde taraftarımızla üç puan alarak ayrılmak istiyoruz...Smile
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı hsyn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:19
    EsEsimiz maçı bileğinin hakkıyla kazanmıştır!bu kanıya nasıl varıyoruz?eğer başından sonuna kadar seyrederseniz sivas ın doldur boşalt ve uzun top atamaktan başka bir şey yapmadığı açıkça görülecektir!Eskişehirspor daha önceki yazımda da belirttiğim gibi artık çapını genişletti!yani sivas bu takımın rakibi olamaz!
     maçtan sonra sivasspor un yardımcı hocası bülent bey in yaptğı açıklamaları da gereksiz buluyorum!rıza hoca nın hiçbirşey yapmadığını söylüyor ama bir pozisyonda 5 kez,tam tamına 5 kez ben kendim saydım'Allah belanı versin!'diyor hakeme!ben olsam çok daha önceleri atardım!bu kadaar hakarete dayanılamaz gerçekten de!rıza hocanın gerçekten bazı şeyleri kafasında çözmesi gerekir yoksa ikinci ligde bile yönetecek takım bulamayacak!kalecileri atıldığında önce kaleye futbolcu geçirmeyeceğim diye diretti!hakem de yalvardı olmaz diye!tam bir makara konusu!daha sonra hocaya bağıra bağıra'vakit ver'diye vakit istedi!..
     maçın EsEs in galibiyetiyle biteceği ikinci golden sonra belli olmuştu zaten!he bir de hayrettin in kırmızı kart göreceği o kadar belliydi ki;insallah rıza hoca bu adamı değiştirmez de kırmızıyla atılır diye düşündüm kendi kendime!
     sonuç olarrak hakem hatalar yaptı ama EsEs bu maçı alırdı zaten!aradaki fark aşırı!takımı kutluyorum!hocamıza teşekkürler!
     bu maçta kris in oynamasını çok istedim!bu adam ne zaman oynayacak?sanırım yeteri kadar çalıştığında?!
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:19
Alıntı yapılan ersin2626

Onu bunu bilmem cıktık oynadık kazandık.Top cevirmemiz bence iyi olmadı buldu mu atacaksın arkadas yok o öyle dermis bu böyle dermis bize ne... biz golü baska yoldan mı atıyoruz. Madalya mı verecekler bize gol atmadık yüklenmedik diye. macı seyrederken bie zevki kalmıyor. işin seyir kısmını düsünün boyna geride oynamak kötü oldu. oyna madem rolantide oyna ama ileri oyna.... Ve ayrca takımımı tebrik ederim.... Esesim benim

Maçı seyretmedim lakin futbolcuların net skordan sonra top çevirmesinin iki sebebi var bence:
1- Maç içindeki oynayan rakip futbolculara ve rakip seyirciye (arada Bursa ile lan rekabet gibi rekabet olmadığı için) saygıdan ötürü.

2- Hala takımın kadrosunda Rıza hoca ile uyumlu bir teşvik-i mesai geçirmiş futbolcular var ve bunlar Rıza hoca nın kötü duruma düşmesini istememişdir. Erkan Zengin ve Batuhanın gol gayretleride sanırım Rıza hoca ile aralarındaki sürtüşmelerdendir.
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 20:19
Tebrikler esesim insallah bu istikrarımız kesintisiz sürer. Darısı 2g macına...
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır