eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mcotuk_malıc_26 Liste gör
Yazar

mehmet ÇOTUK
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı mcotuk_malıc_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:35
biz neden top çevirdik anlamıyorum, başkası olsa bize şu durumda 10 atardı rıza takımın içine etti gitti. atmalıydık...
İSYAN OLDUK BAŞKALDIRDIK İSTANBUL YALANINA...
Yukarı
CaTLaK_HKO Liste gör
Yazar

hasan kaan özkan
Yer: Turkey
  Alıntı CaTLaK_HKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:35
takım bence avarajı düşünmekten ziyada çarşamba günü oynanacak maç için tempoyu düşürdüki mantıklısıda bu.avarajla lider olmaktansa gençler maçına adapte olsun takım bırakalım bursa bjk maçında yesinler birbirlerini.rakibe saygı bahaneleri için de gol atmamazlık yapmadı diye düşünüyorum.maç hakem yüzünden erken sonuca kavusunca çarşamba günü düşünüldü
Yukarı
SELCUK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı SELCUK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:35
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan escalamity

hakemin son penaltı haricindeki kararları doğru bence ama keşke 11 e 11 oynasaydık zaten olaylar 2-0 dan sonra oldu şimdi hakemle kazandınız dicek herkes

Biz demedik onlara kırmızı kart görün diye

Ama harbiden sinir oldun son dakikalar niye gidip gol atmıyorsunuz avarajımız yüksek güzel olsun

10 dk ortada top çeviriyorlar

Herhalde Skibbe gerek duymadı olay çıkmasın diye olabilir bilmiyorum ama goller atsaydık güzel olurdu

Bence devam etmeliydik avaraj önemlidir .
Gol moral verir istatisliklere gecer
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:36
Alıntı yapılan mcotuk_malıc_26

biz neden top çevirdik anlamıyorum, başkası olsa bize şu durumda 10 atardı rıza takımın içine etti gitti. atmalıydık...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:36
1.0 olsun bizim olsun diyorduk . 4 attık şimdide 5. olsa 10 olsa deniliyor
çarşamba günkü maç için tempo ne yükseldi ne azaldı. Mantıklısıda bu
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
onurongan Liste gör
Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı onurongan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:40
Alıntı yapılan sml_cvsgl

Alıntı yapılan eSeS eSeR

Sivas'ı rezil etmediğimiz için fair play liginde lider biz olmalıyız diye düşünüyorum..

Katılıyorum, TFF duy sesimizi...

Big%20smileBig%20smileLOLTongueLOL
EN BÜYÜK ESES
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:41

Ya anlamıyorum. Maçın skoru 10-0 olsa ne olacaktı... Bir kere adamların eski hocası karşıda. Maç 3-0 olmuş takımın kalecisi yok... Averaj diyosunuzda önemli olan ikili averaj eskidendi o 8-10 atıp averaj düzeltmek.

Rakip kim olursa olsun saygı duyacaksın arkadaş... Sen saygı duy ki insanlarda sana saygı duysun... Eğer biz 7-8 atsaydık kamuoyunda bizi herkes eleştirir ve geçen sene antipatik olan takımımız daha çok antipatik bir hale gelirdi...

Akşam yorumları iyi dinleyin herkes Eskişehirspor'dan övgüyle söz edecek bu centilmenliğinden ve rakibe saygısından ötürü...

Bırakın yok bize acımazlardı yok keşke ataydık kıl yün... Ölmüş bir adama daha vursan ne olur...
Yukarı
ndyass Liste gör
Yazar

Aydın Aksu
Yer: Bursa
  Alıntı ndyass Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:42
Maçtan sonra sözlükleri ve forumları geziniyorum herkes bizden övgüyle sözediyor,centilmenliğimizden bahsediyor.

Büyüksün Es-Es
Eskişehir Hasreti Yaktı Bizi.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:42
Ben Eskişehirspor'lu olmaktan bu gün bir kez daha gurur duydum... İyi ki atmadık, iyi ki top çevirdik. İyi ki maç böyle bitti...
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:43
averaj açısından iyi olurdu atmak
ama ;
biz 3-4 atmışız, rahatız, şimdi hem gerginlik olucak hem laf söz olucak.
artı hafta içi maçımız için gücümüzü koruduk rolantiye aldık.

bence en güzeli oldu, Rıza hoca seneler boyunca konuşucak bunu, dinlemeyin, geçin. biz kendimize yakışanı yaptık.

3es3ki2eski1es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır