eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:17
Diego Dede yi beğendim.. Kamara biraz Tutuk.. Mehmet Yılmaz elinden geleni yapıyor.. Koray ise arada ataklara katılıyor.. Burhan da Pele de etkisiz..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:17
maçtan sonra rıza hocanın açıklmalarını merakla bekliyorum
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:17
Alıntı yapılan RyL

Alper zamanında verse topu 3 olacaktı. O kadar geç verdiki Burhan ofsayta kaldı.
Şimdi bunu yazacaktım Alper ya önce verecekti araya pası yada sonradan kendi deneyecekti kaleyi
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:19
Taraftar mukemmel sesleri cok net geliyor. Kac kisi var bilmiyorum ama cogu takim kendi sahasinda bu kadar ses cikaramiyodur, gidenlerin seslerine saglik.
Ilk golde sag kanatta cok dar acidan Dede kavisli asirtma bir gol atti, mukemmel bir goldu.
Ikinci golde defansin da hatasiyla sanirim Alper'in pasiyla Mehmet kaleciyle karsi karsiya kaldi, vurmadi sogukkanli bir sekilde kaleciyi calimladi, yetisen defans oyuncusunu da topu saga cekerek ekarte etti ve bos kaleye topu gonderdi.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:19
mehmet yıldız'a helal olsun, sene başında hiç böyle oynayacağını tahmin etmemiştim. beni yanılttı, hep böyle oynasın ciğerimi yesin.

alper'in oyununda gün geçtikçe gelişme oluyor. sözleşmesi mutlaka ama mutlaka uzatılmalı, iyileştirme yapılmalı vs. tek tük oyun okumada, son kararlarda eksikleri var onları da skibe'yle yakın zamanda düzeltir diye tahmin ediyorum.
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:20
Bu takima devre arasi bir tane stoper alinirsa cok iyi olucaz.

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
ndyass Liste gör
Yazar

Aydın Aksu
Yer: Bursa
  Alıntı ndyass Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:20
mehmet yıldız biraz tutuk ya da beşiktaş maçındaki kadar hırslı değil yazacaktım bana kapak yaptı golünü atarak :)
dede yine herzaman ki gibi tecrübesiyle döktürüyor.
kamara biraz daha aktif olsa daha değişik olacak oyun.
burhanın önceki sezon ki oyununa biraz daha yaklaşması lazım sanki.

ayrıca 2.yarı şu kris'i bi görsek.
Eskişehir Hasreti Yaktı Bizi.
Yukarı
atiso Liste gör
Deneyimli Yazar

Atilla
Yer: ANTALYA
  Alıntı atiso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:20
Alıntı yapılan armani26

maçtan sonra rıza hocanın açıklmalarını merakla bekliyorum
Daha maç bitmedi.
Sonra neden merak ediyon adam ters bişey mi dedi.
TEK BÜYÜK ES-ES          HER YERDE ES-ES          ŞAMPİYON ES-ES
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:21
Pele orta sahada iyi.Burhan ve Kamara da biraz sorun var kanatlarda pek etkili olamadılar ilk yarı.Alper yine 5 üzerinden 10 luk bir performans sergiliyor.Sahada basmadık yer bırakmıyor.Koray git-gel yapıyor arada.Dede de aynı şekil.Defans'tada bir problem yok.Mehmet canla başla oynuyor.Defansı iyi yoruyor yine bunun meyvelerini kontra ataktan 2.yarı Batuhan veya Boyd'la toplayabiliriz.Benim ilk yarı değerlendirmem bu şekilde saygılar...
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 18:21
Veysel'i övmeden geçemeyeceğim çok çalışıyor gerçekten helal olsun. Ama tüm takım harika çok çalışıyoruz. 
Ölümüne ES-ES ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır