eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 496497498499500 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 13:31
Alıntı yapılan Gurbeteses

Selam arkadaslar. Belki beni Twitterden takip ediyorsunuzdur, bilmiyorum (#esesfan_org). Son günlerde artik bir kac kisiye cephe aldim. Bunlardan biri su Hürriyetde yazan Orhan garib Can ötekide Turgay Demir denilen Fotomac muhabiri. Ikiside BJK yalakalaridir. Ben burada BJK taraftarina laf atmak niteliginde degil, tarafsiz ve bilgili sekilde habercilik yapmalarini uyarmak icin bunlari topa tutuyorum.

Anadolu kulübü olarak, bir gazeteye para verirken benim tuttugum takimin hakkindan da esit sekilde bilgi verilmesini istiyorum! Ben o gazeteyi okudugum zaman, bilgilendirmek isteniyorum. Elalemin görüsü beni ilgilendirmez, cünkü görüslerimizi zaten forumlarda paylasiyoruz! Ben TVlerde Ahmet Cakar gibi Erman Toroglu gibi bos bos polemik yaratan kisilere prim verilmemesi icin bunlari da topa tutacagim! Ben kendim almanya da yasiyorum, buradan takip ediyorum. Inanin Türkiyemizde cok bedava para kazanan kisiler var, yukaridaki saydiklarim gibi. Esitlik yok, adalet yok ve tarafsizlik yok bunlarda!

Sizlerden istedigim yardim ise, beni destekleyin. Bursali, Ankarali, Antalyali kimler varsa hepimiz tepki gösterelim. Gelin biz temiz medya diyerekten bunlara karsi cephe alalim. Bunun icin, bir platform olusturup, bunlarin yalanlarini siralayalim. Sizlerin fikirlerinizi alalim. Ben tek basima bu isin icinden cikamam. Hepimiz destek cikalim. Inanin bu platform basarili olur. Cünkü hergün gaz haber yalan haber ile uyanmaktan biktim artik.
ClapClap

Hep Destek Tam Destek...Wink
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 15:42
bu proje icin bir site olusa bilir. Bu site de bir black list olusturulmasi gerekiyor. Bunu Facebookta bile yazirliya biliriz! Sonra buraya yalancilari tek tek siralayalim. Mesela Ridvan Dilmen niye bize kit? O söylediklerini tek tek video olarak koyalim. Bu siteye, tüm taraftarlar katilmali.

Bunu yapabilecek Facebooktan anliyan birisi varmi? Bunu hazirliya bilir mi?
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 02:34
Nijerya'ya en ucuz kargoyu hangi firma götürür ?
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 02:55
Alıntı yapılan Gurbeteses

bu proje icin bir site olusa bilir. Bu site de bir black list olusturulmasi gerekiyor. Bunu Facebookta bile yazirliya biliriz! Sonra buraya yalancilari tek tek siralayalim. Mesela Ridvan Dilmen niye bize kit? O söylediklerini tek tek video olarak koyalim. Bu siteye, tüm taraftarlar katilmali. Bunu yapabilecek Facebooktan anliyan birisi varmi? Bunu hazirliya bilir mi?

Öyle bir sayfada hakaretin bini bin para olur diye tahmin ediyorum, hoş olmaz bu durum abartıya kaçarsa. Sonra, belki kişileri hedef göstermek falan gibi bi suç unsuruda oluşabilir istenmeden. Bunlarıda hesaba katmanız iyi olur.
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 12:00
Ama ne yapip ne edip, sesimizi duyurmamiz gerek! Biz pasif kaldigimiz durumda, bizi ciddiye almiyacaklar! Biz ne yapabiliriz mesela? Yorum bölümünü kapatabiliriz! Önemli olan herkesi bilgilendirmek ve cürük kisilerden kurtulmak.

Tabiiki ki küfüre falan hic bir zaman firsat vermemek gerek. Ama bize garib demelerine de tebki gösterip o sahisi internet üzerinde baski altina tutmakda bizim görevimiz.

Iyi ve seviyeli sekilde yapildigi vakit, inanin cok destekci cikar. Medya grublari bilene halkin sesi diye bizi takip edebilir.
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 13:30
http://www.facebook.com/pages/Kuduz-DERG%C4%B0/231168833571354

arkadaşlar sanata-mizaha sahip çıkalım.desteklerinizi bekliyoruz
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 23:38
Üniversite harçlarını yatıracağım ama katkı kredili olanı mı yoksa katkı kredisiz olanı mı yatıracağız ?
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 23:58
Katkı kredisi başvurusu yaptın mı ve Batuhan
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2011 saat 00:12
En başta teşekkür ederim.

Yapmadım ama konuyu anladım. Smile Katkı kredisi yazsam parantez içinde harç diye gösteriyor bazı siteler ve bu da benim kafamı karıştırdı.

En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2011 saat 10:32
Arkadaşlar Odunpazarı Belediyesi sınırları içinde adresini bildiğim bir yerin ada-pafta-parsel numaralarını öğrenmek istiyorum...Şehir dışındayım,internetten bulamadım bunun bi yolunu bilen varmıdır?
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 496497498499500 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır