eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı hsyn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 19:21
takımın kalitesi ortada!bu yıl transferlerle gerçekten sınıf atladık;ben böyle düşünüyorum!zaten bu şekilde olması gerekiyordu!zaten normal bir Eskişehirspor kendine taraftar yardımı,toplumsal birleşme,futbolcu ruhu vesaire ile kendine orta sıralarda yer bulur!dolayısıyla transferlerin kaliteli olması gerekiyordu,nitekim de öyle oldu!kamara,bod bunlar kaliteli futbolcular!evet doğrudur sivas,karabük maçındaki puan kaybından dolayı ve evlerinde oynayacakları ilk maçtan dolayı hırslı başlayacak maça.ayrıca rıza hocanın da takımın başında olması dolayısıyla takımı ekstra motive etmeye de çalışacak!bunları göz önünde bulundurursak sivas tempolu başlayacak maça!ama ben bu maçta''maçın adamı''adayını mehmet yılsız ı göstermek istiyorum!zaten takımı tanıyor!kimin ne olduğunu biliyor,dolayısıyla hırslı başlarsa ve hocasından da ilk 11 de yer bulursa maçın adamı olacağını düşünüyorum...kısacası EsEs güzel takım,kaliteli takım!sivas da kendini ispatlamak isteyecektir!ilk 15 dk da atacağımız gol ve goller farklı galibiyeti getirir!bu maçta kamara daha da etkili olacaktır!boyd da son 20-25 dk da oyuna girer ve golünü atar diye düşünüyorum!yaşasın büyük Eskişehirspor!..
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 19:25
trabzondan hakem demek bu maça kaygıyla şüpheyle bakmak demektir.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 20:25
Bu kadar abartmayın bence sonuçta o adamında kariyeri var elinden geldiğini yapar bırakın artık herşeye şüpheyle yaklaşmayı !
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 20:45
kimi arkadaşlar çok rahat alırız falan diyolar ama ben her deplasman zorlu geçer kanısındayım. o yüzden sivasın kolay lokma olduğunu sanmıyorum. sivasa karşı iyi oynayarak kazanırsak ballı kaymak olur ama 1 puan alsakta bir şey kaybetmeyiz. Futbolcularımızın iyi oynayıp kazanmalarını diliyorum. Umarım Sivas deplasmanından 3 puanla döner ve çarşamba gecesi Gençlerbirliği maçında dolu tribünler önünde şovumuzu yaparız.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 20:50
Alıntı yapılan SerifOkan

Bu kadar abartmayın bence sonuçta o adamında kariyeri var elinden geldiğini yapar bırakın artık herşeye şüpheyle yaklaşmayı !
Keşke dediğin kadar herşey saf olsa
Her zaman her yerde
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 21:03
rıza hoca iç sahada etkilidir dikkat
ESES
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 21:03
Bir yerlerde Barış Şimşek' in Trabzonsporlu olduğunu okumuştum ama ben bu maçta art niyetli olacağını düşünmüyorum. Olaya başka bir yönden bakarsak Ts. liler ile Sivaslılar da birbirlerini hiç sevmez. Bir kaç sene önce Ts. Sivas maçı yarıda kalmıştı Ts.liler saha girmişti son dakikalarda
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 23:59
Rıza Hoca nın bi huyu var çalıştırdığı takımları basına yaptığı açıklamalarla çok geriyor.Buda rakiplerine yarıyor.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 00:53

Bu maç önemli bir gösterge olacak , rıza hocanın takımları kendi sahasında zor kaybediyor , bu maçta gerçek durumumuz belli olacak ...
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 08:49
Bjk maçından daha zor geçeceği garanti, birde İstanbul takımlarını yendikten sonra ki rehavet genelde olumsuz etki yapıyor bu etkiyi aştığımız zaman Sivas ve benzeri maçlar daha kolay geçecektir.
önce eses sonra eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır