eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 495496497498499 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı knighteses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 23:35
yunusemre meslek inşaat bölümü statik çizim bölümündeyim lise son öğrencisiyim staj yeri arıyorum inşaat büroları filan olabilir
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 20:13
Facebook uzmani olan biri varsa bir sorunum var onu danisacagim...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 20:19
Alıntı yapılan knighteses26

yunusemre meslek inşaat bölümü statik çizim bölümündeyim lise son öğrencisiyim staj yeri arıyorum inşaat büroları filan olabilir

Statik çizim ne demek bu bir, ikincisi bu sene için mi, önümüzdeki sene için mi ?
Staj yaparken çalışmayı düşünüyormusun, yoksa sallama staj diye defter mi dolduracaksın ?

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 00:52
Takımımız üzerine arşiv niteliğinde bir web sitesi vardı, ne yazıkki unuttum. Yıllar önceki puan durumları, karşılaşmalar, herşey vardı. Bilenler, bana tekrar hatırlatırlarsa sevinirim?   
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 04:05
Çok önemliNuke Yenibağlar tarafından gültepe mahallesindeki salih zeki anadolu lisesine nasıl ulaşım yapabilirim?
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 09:01
Alıntı yapılan FEA1965

Çok önemliNuke Yenibağlar tarafından gültepe mahallesindeki salih zeki anadolu lisesine nasıl ulaşım yapabilirim?

Eskişehirde hizmette olan tramvayı kullan, hem hesaplı, hem hızlı...
Çarşı durağına gelince birinden in öbürüne bin, değiş tokuş yapmayı unutma..

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
  Alıntı Subzero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 10:37
Biz 4-5 arkadaş iç saha maçlarından gelebildiklerimizin hepsine yanımızda getirmek üzere büyük bayrak yaptırmak istiyoruz. Bu işin gerek ücreti gerek bu işi yapan yer konusunda bilgisi olan bizimle paylaşabilir mi acaba?
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 11:20
Kumaş satan mağazalardan, herhangi birine git,
tek en kumaş almak istiyorum, bayrak yapacağım de,
ne renk derse, ayıp oluyor aga de, elbette siyahla kırmızı.
Yapacağın bayrağın ölçüsüne göre, kumaşları aldıktan sonra,
sıra bir terzi bulmaya kalıyor, pantolon kıvıranlara yaptırabilirsin.
Bu bilgiler ışığında gene işi kotaramazsan git kendini Porsuğa at aga.
Not: Yaklaşık maliyeti 4 x 3 mt. için; 40 + 15 = 65 T.L dir, kolay gelsin.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
  Alıntı Subzero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 11:25
Kotarırım Hüsnü dayı da hafiften kalite bi şey olsun istiyorum, belki üstünde başka desenler figürler falan olan bi bayrak yaptırırım diye düşündüm ama tavsiyeni de aklımda bulundurucam sağol.
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 12:42
Selam arkadaslar. Belki beni Twitterden takip ediyorsunuzdur, bilmiyorum (#esesfan_org). Son günlerde artik bir kac kisiye cephe aldim. Bunlardan biri su Hürriyetde yazan Orhan garib Can ötekide Turgay Demir denilen Fotomac muhabiri. Ikiside BJK yalakalaridir. Ben burada BJK taraftarina laf atmak niteliginde degil, tarafsiz ve bilgili sekilde habercilik yapmalarini uyarmak icin bunlari topa tutuyorum.

Anadolu kulübü olarak, bir gazeteye para verirken benim tuttugum takimin hakkindan da esit sekilde bilgi verilmesini istiyorum! Ben o gazeteyi okudugum zaman, bilgilendirmek isteniyorum. Elalemin görüsü beni ilgilendirmez, cünkü görüslerimizi zaten forumlarda paylasiyoruz! Ben TVlerde Ahmet Cakar gibi Erman Toroglu gibi bos bos polemik yaratan kisilere prim verilmemesi icin bunlari da topa tutacagim! Ben kendim almanya da yasiyorum, buradan takip ediyorum. Inanin Türkiyemizde cok bedava para kazanan kisiler var, yukaridaki saydiklarim gibi. Esitlik yok, adalet yok ve tarafsizlik yok bunlarda!

Sizlerden istedigim yardim ise, beni destekleyin. Bursali, Ankarali, Antalyali kimler varsa hepimiz tepki gösterelim. Gelin biz temiz medya diyerekten bunlara karsi cephe alalim. Bunun icin, bir platform olusturup, bunlarin yalanlarini siralayalim. Sizlerin fikirlerinizi alalim. Ben tek basima bu isin icinden cikamam. Hepimiz destek cikalim. Inanin bu platform basarili olur. Cünkü hergün gaz haber yalan haber ile uyanmaktan biktim artik.
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 495496497498499 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır