eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 23:23
ben daha önce foruma bir fikrimi yazmıştım. rıza çalımbay ve b. uygun kontrollü bir oyun oynatıyorlardı. bu deplasmanlarda daha da sağlamcı, 1 puancı bir oyuna dönüşüyordu. süper lige çıktığımızdan beri deplasmanlarda çok başarılı değildik. şampiyonluğa oynayabilmemiz deplasmanlarda başarılı olabilmemize bağlı. çünkü iç sahada 3 sezondur zaten iyiyiz.  skibbe daha ofansif ve daha cesur bir futbol anlayışına sahip . bu bence deplasmanlarda gereksiz yere kapanıp 1 puana razı olmamızın önüne geçecektir. ben bu yıl daha cesur oynayarak deplasmanlardan daha fazla puan alacğımızı düşünüyorum. fakar bir -iki maçta da hüsrana uğrayabilirz. yani 2-3 farklı bir mağlubiyet gelebilir deplasmanlardan bir kaçından.
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 23:42
   Burada bir çok arkadaş Rıza Hoca'ya atıp tutuyor fakat unutmamak lazım bize çok ta emekleri geçti bu kadronun iskeletini Rıza Hoca kurdu.Ancak kan değişikliği gerekiyordu gitmesi lazımdı gitti bence Allah yolunu açık etsin bize de  verdiği emekler için teşekkür etmek düşer.Eski defterleri açıp kurcalamanın şu saatten sonra kimseye faydası yok biz işimize bakalım derim.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 23:50
Alıntı yapılan onurnefer

Alıntı yapılan NURİ

İstanbul takımlarını yenen takımlar bir sonraki hafta oynayacakları rakip zayıfta olsa küme düşmesi kesinleşmiş olsada o maçta yenilir  istatistikleri inşaallah bizim için geçerli olmaz.

Nuri abi istatistikler mini etek gibidir birçok şeyi gösterir fakat asıl göstermesi gerekeni göstermez
İngiliz Hocayıda benide cezbeden bu aslında, çıplak görsen emin ol mini etekte gördüğün zamanki hissiyatı vermez, tecrübe dedikleri bu olsa gerek LOL
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 00:11
Alıntı yapılan NURİ

Alıntı yapılan onurnefer

Alıntı yapılan NURİ

İstanbul takımlarını yenen takımlar bir sonraki hafta oynayacakları rakip zayıfta olsa küme düşmesi kesinleşmiş olsada o maçta yenilir  istatistikleri inşaallah bizim için geçerli olmaz.

Nuri abi istatistikler mini etek gibidir birçok şeyi gösterir fakat asıl göstermesi gerekeni göstermez
İngiliz Hocayıda benide cezbeden bu aslında, çıplak görsen emin ol mini etekte gördüğün zamanki hissiyatı vermez, tecrübe dedikleri bu olsa gerek LOL

Nuri Abi kralsın.. Cool
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 00:29
Rıza hoca geçmişdir, geçmişi anmak (menfii-müsbet) geleceğe fayda sağlamaz. Gelecek için bugün yapacakların önemlidir ama maksat egoları tatmin etmekse vurun RIZA ya...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 01:00
Yönetim takımı Sivas-Trabzon-Ordu gibi uzak yerlere asla otobüsle götürmemeli aksi halde uzun yolculuklar takımda yorgunluğa sebep olacaktır zaten bu sene maç sayısı arttı yönetim bu konuya çok dikkat etmeli .
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 01:04
Grosicki tehlikeli ve sezginin önünde oynayacak. bu maçla ilgili tek korkum budur.

3es3ki2eski1es
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 01:23
rıza hocaya elbette teşekkür etmek lazım. özellikle ilk yılımızda bizi ligte tutan adamdır.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 01:38
Hazırlık kampı sürecinde sakatlıkla mücadele eden Çek oyuncu Tomas Rada ve Karabükspor maçında sakatlanan Senegalli defans oyuncusu Jasques Faty de antrenmanda yer almadı.
kaynak:maçkolik
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 01:39
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ''Eskişehirspor maçını kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Arkadaşlarımız kapasitelerinin üstüne çıkarsa taraftarlarımızın da desteğiyle 3 puan alacağımıza yürekten inanıyorum'' dedi.
kaynak:maçkolik

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır