eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:11
maç erken olması ve havanın sıcak olması da olabilir mi ?
ve stad çöküntü bunu herkes biliyorum modern bir 30.000 stadyum bu maçta kesinlikle dolardı..
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:16
stad neden dolmadı anlamadım.
kızılcıklı taraftar ne oldugunu anlamadım. nefer de yarısı bostu nerdeyse
biz almanyadan geliyoruz yol hava dinlemeden.
92-96 yıllarda bile trıbün daha güzeldi
acık bölümünde de canlı degıildi tribün!
neyse insalah düzelir...yend,k cok sükür
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:25
Eskişehir kazanç profiline göre biletler pahalı. Yönetim, velinimetini bir de sen küstürme. Vali Kadir Çalışıcıyı hatırla. Halkın büyük bir bölümünün
kazancı belli. Bu yıl, bilet kazancını ikinci planda bırak. Türkiyede bütün taraftarlar bu şike soruşturması yüzünden kırgın; akıllı olun ve lütfen bilet fiyatlarını düşürün.
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:29
Bu arada bayanların ve 16 yaş alt gurubunun maçlara bedava alınması önümüzde ki haftalarda doluluk oranını artıracaktır..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:38
Doluluk bana göre iyiydi, ama yeterli değildi tabi. Cumartesi 17:30'a koyulan maç için normal gibiydi. Şahsen benim 2 arkadaşım çalıştıkları için gelemedi.

Yukarı
gewaltmensch Liste gör
Yazar

Baris
Yer: Eskişehir
  Alıntı gewaltmensch Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:46
Alıntı yapılan kraleses

Doluluk bana göre iyiydi, ama yeterli değildi tabi. Cumartesi 17:30'a koyulan maç için normal gibiydi. Şahsen benim 2 arkadaşım çalıştıkları için gelemedi.

.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:53
edit.

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 02:00
Türk futbolu bu kadar şike olayları ile çalkalanıyorken, bunu yapan takımlara hiç bir ceza verilemiyorken, bu olaylar yüzünden taraftarlar futboldan uzaklaşmaya başlamışken yönetim taraftarları maça gitmeye teşvik etmek için hiç birşey yapmassa olacağı bu.
Şu açığın üstünü kapatsalardı bu yıl en az 8000 bin kombine satmış olurlardı.
Ne yazık ki bu yıl stadta maç izleyen taraftar sayılarında büyük bir düşüş yaşanacak.Bayanlara ve 16 yaşından küçük çocuklara maçların bedava olması bile bunu engelleyemiyecek.
Yönetimden gelen haberlere göre satılan kombine sayısı 1500 - 2000 arasındaymış ve stada reklam verecek firma bulunamıyormuş malesef.
Türk futbolunu bu hale getirenler ve bunlara ceza verecek cesareti kendinde bulamayanlar !

Taraftarlar sizi asla unutmayacaklar.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
eses-anamur Liste gör
Yazar

Sinan
Yer: Anamur
  Alıntı eses-anamur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 02:06
Belkide bazı renkdaşlar takıma inanmadı.. Hazırlık maçları vasattı ya.. Ondan gelmediler maça, nasılsa yeniliriz, bjk de yıldız çok, bizi yener dediler.. Böyle düşünüpte gelmeyen varsa maça onlara en iyi cevabı takım verdi... Helal olsun takımımıza , çatır çatır oynayıp yendiler ...
Beyler  bırakın boş tribünü, boş koltuk görüntüsü bile bize yakışmıyor..

Bir de Kareo-Eses vardı her maça renk katardı, kayboldular.. Finans sorunu varsa bilinsin, kampanya vb. yapılsın.. Kareo-Eses'teki yaratıcı  gençlere destek olalım..
İçimizde ESES aşkı bambaşka
Bu büyük taraftarınla çok yaşa
Yukarı
eses-anamur Liste gör
Yazar

Sinan
Yer: Anamur
  Alıntı eses-anamur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 02:11

Tatsız olayların insanları futboldan soğuttuğu bir gerçek...
Bizim takımımızın adının da bu işlere bir şekilde bulaşması gerçekten acı..

Ama bizim bir farkımız olmasın mı? Asıl zor günlerde doldurmak lazım stadı...

İçimizde ESES aşkı bambaşka
Bu büyük taraftarınla çok yaşa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır