eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses-anamur Liste gör
Yazar

Sinan
Yer: Anamur
Online Durum: Offline
  Alıntı eses-anamur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:35
Stad neden dolmadı acaba..?  Biletler geçen yıl 50 idi, şimdi 35...  Bazı renkdaşlar küskünmüdür nedir, bu maç stadımızın ful çakılı olması gerekirdi.
İçimizde ESES aşkı bambaşka
Bu büyük taraftarınla çok yaşa
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:36
yalnız formamız çok güzel isim ve numaraların kırmızı olması da ayrı bi tat katmış..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
mertes Liste gör
Yazar

mert
Yer: eskisehir
  Alıntı mertes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:42
stad neden dolmadı geçen sene çıkan karabük maratonunu yeniden yaptı ve üzerinide kapattı biz 3 sene olduk çıkalı açık tirbüne bir çivi bile çakılmadı.satadın dolmamasında 5o veya 35 olayı yok modern stad yap marotonu her maç 50 den sat büyük maçları 100 den sat farketmez 40 bin kişilik stad yap her hafta en az 30 bine oyna.
Yukarı
gewaltmensch Liste gör
Yazar

Baris
Yer: Eskişehir
  Alıntı gewaltmensch Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:43
Sanki maçın oynanacağı bir saat onceden felan öğrendikte geldik gibi bir hal vardı herkeste stad zaten boş,gelenlerde zaten ne atkı ne forma.Eline tesbihi alan Demire çıkar Eskişehirspor yaz desem yazamayacak kadar aciz insanlar karşıma geçmiş bana hadi hadi daha kuvetli diyor.
Herneyse herşeye Rağmen Guzel futbolla 3 puan yakıştı.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:45
Hazırlık maçlarını ölçü alıp yorum yaptığım için tüm takımdan özür diliyorum..
Bugunkü oyunu her hafta oynayalım en kötü ilk 5 diyorum..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
memoli26 Liste gör
Yazar

Engin BAYHAN
Yer: Turkey
  Alıntı memoli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:49
arkadaşlar maçı izledim formamıza bayıldım gerçekten harika hep bu formalarla çıkmalıyız maçlara bence eses ruhunu yansıtıyor . maça gelince takıkımımız çok iyi mücadele etti, ilerleyen haftalarda daha iyi olacağını zanediyorum . inşallah sezon sonuna kadar nice zaferlere daha diyorum.
süper oldu süper  harıkaydınız
şampiyonluk hakkımız super taraftarımız...
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:04
Bence takıma zaman tanımalıyız. Ligin ilk maçları ölçü olmamalı bence heleki beşiktaş maçı beşiktaş ne oynuyorki yorum yapalım maç hakkında ama takım istekliydi.
Serdar son vuruşları kesinlikle yapmamalı bence pası düşünmeli ki 2. gol.
Veysel Herşeyiyle maçın içinde ama pas atma becerisini geliştirmeli.
Erkan iyi oynadı ama topu ayağında hala fazla tutuyor.
Yönetim iia..
Yukarı
eses-anamur Liste gör
Yazar

Sinan
Yer: Anamur
  Alıntı eses-anamur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:04
Yönetim, stadın dolu olması çok önemli... Ne gerekiyorsa derhal adımlar atılmalı, bu büyük taraftarı küstürmeye kimsenin hakkı yok.. Yönetim uyumaaa, taraftar potansiyeline sahip çık..
İçimizde ESES aşkı bambaşka
Bu büyük taraftarınla çok yaşa
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:09
Takım hakkında bahsedecek pek birşey yok, güzel oyun ve 3 puan. Serdar'ı ve Sezgin'i görmek başlangıçta beni şaşırtmıştı ama helal olsun iyilerdi. Umarım sezonu bu çizgide geçiririz. Tabi bir de karşımızda istekli, basan bir rakip olduğunda nasıl oynarız bakmak lazım, daha yeni başladık.

Takım görevini yaptı, ama biz taraftarlar olarak maalesef tam performans gösteremedik. Ne yazık ki bugün tüm gruplarımız performans fakiriydi. Açığı sonlara doğru coşturan Beşiktaş'lılar oldu. İyi tribün yapamama sebebimiz belki biraz sıcaktan falan ama, genel olarak iyi besteler giremiyoruz. Nefer'den "Es es GolGolGol" beklerken, "Seninle doğmuşum..." falan geliyor. Bando eskisi gibi girmiyor, önceden her suskunlukta çok bağırılmasa bile birşeyler çalarlardı. Kızılcıklı deseniz zaten 30 kişi yan tarafa geçip Nefer'le bağıralım demek akıllarına gelmiyor heralde. Umarım tribün olarakta toparlanırız kısa zamanda.

Son bir eklemede hazırlık maçları sonrası felaket tellalığı yapanlara gelsin. Bin defa söyledik hazırlık maçları ölçü değil, hadi onu geçiyorum artık sezona başlıyoruz kötüleyerek, o gelsin bu gitsin diyerek yapacak birşey yok. Herkes umutlu olsun, destek versin, camia havaya girsin...

Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 01:10
Yönetim bence gerekeni yaptı. Bilet fiyatları gayet uygundu zaten normal standartlarda gelen taraftar yine geldi. Bence başka birşeyler olabilir. Tahmin ettiğim stadda konuşulan sebeplerden dolayı ise sonuna kadar yönetimin yanında olmalıyız .
Yönetim iia..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır