eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:01
ya ben neden çiftetelli oynanmadıgına taktım fena halde :S
Aşkın benden de öte...
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:07
Alıntı yapılan ismaileses

ya ben neden çiftetelli oynanmadıgına taktım fena halde :S

Anonscu değişti ya
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:11
Didimde apollo tapınağında gezerken bir çalışan cafesine davet ediyordu ki bir baktık bjk formalı.Kankam hemen:''ben hayatta gelmem bu forma olduktan sonra''dediLOL
Hemen maç muhabbetine girdik,3 atarız topçu saydı,bende büyük konuşma gs de atıp tutuyordu sonra noldu dedim.
Enişteside Eskişehirliymiş,neyse biz girmedik kankam her gol attığımızda bizi hatırla dedi.
Hey Allahım yaratana kurban Big%20smile
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:14
O değil de taraftarın hali neydi? Bence takım değil de taraftar çok kötüydü. Ne pankart var ne doğru dürüst bando...Yakışmadı bence.
Yukarı
eseskıbrıs Liste gör
Yazar

Berke Dağlı
Yer: Magusa/KIBRIS
  Alıntı eseskıbrıs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:19
tvden bakıldıgında cok kotu gozukur
http://twitter.com/berkedagli
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:21
Alper harika.. Diego müthiş..Tello oynadığında süper arapaslar atıyor.. Dede için yaşlı, işyapmaz dendi.. Q7'leri adım atamadı be adım.. Helal olsun hepinize helal olsun..

Nazar değmesin böyle devam edelim İnşallah..
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:21
Eskişehirspor'umu galibiyetinden dolayı kutluyorum. Tüm futbolcularımızı, teknik direktör ve yardımcılarını ve özelliklede taraftarı kutluyorum ve hepsini tebrik ediyorum. Geçen seneki Eskişehir'deki maçta iki gol asistini tello yapmıştı, bu maçta da batuhan'a asisti tello yapıyor, tello ve batuhan inşallah daha iyi olacaklar. Batuhan'ın golü gerçekten çok güzeldi, diego'nun golü'de aynı zamanda çok güzeldi, takımımda bütün futbolcular çok iyi mücadele etti, hepsinden Allah razı olsun, formalarının haklarını verdiler inşallah sezon sonuna kadar böyle mücadele ederler Amin.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:26
vay benim es es'im vaaay.

iveşa: ölümcül bir pozisyonda (almeida)tekmeye atlaması maça olan isteğinin göstergesi bence..bunu zaten hep yapıyor

sezgin : omuz omuza içeri sızdırdı sürekli, bana gören maçın en kötüsü..koray'ın o mevki bence.

diego : sezonun ilk golü-ilk frikik golü-soğukkanlı kerpetenim benim

safet : canını dişine takıyo.bu hoşuma gidiyor

dede : sıfır hata-tecrübe abidesi..volkan için üzüldüm..artık burası parselli gibi

veysel : maçın gizli kahramanıydı.ayaklarına çok hakim, mücadele gücü üst seviyede..ısıran bir takımda olmazsa olmaz oyuncu

diomansy kamara : sezer'i aratmayacak..yaptığı katkı sayesinde hatasına kızamadım..

erkan : birisi resmen tembih etmiş ayağında topu çok tutma diye..işte bu şekilde erkan..süpersin süper

serdar : skibbe o sinirle kadroya alır mı bilmem ama..kaçırdığı goller girseydi skor : 5-1'di..tek saç baş yolduran adam oldu..4 ciğerli olması 11 e girmesine sebep sanırım.alışılmış serdar özbayraktar'a nazaran iyiydi yinede.

mehmet yıldız : sivasspor'un kafaya oynadığı dönemin mehmet'i resmen geri dönmüş..forvet'in ilk parseli bence mehmet olur..yanına boyd-batu değişir sürekli...bana göre maçın yıldızı..

batu : çok klas bir gol.yine sarı kart..inşallah gördüğümüz gibi devam eder

tello : maça girince tamam dedim, bjk şimdi yandı..yemin ediyorum pire gibi..2-0 lık bjk maçındaki gibi girer girmez final perdesini kapatıverdi batuya attığı derinlemesine pasla..bence mutlaka 11 de olmalı sürekli

bülent : ?

skibbe : çok çok hırslı.hazırlık maçlarında ki ön yargım kalktı.

bugünkü oynanan futbola göre ideal 18

iveşa
koray    diego      safet       dede
        alper      veysel
kamara        tello      erkan
              m.yıldız

kayacan
sezgin
volkan
pele
burhan
batu
boyd

teşekkürler skibbe-teşekkürler es es'im-teşekkürler efsane taraftar.
hep böyle..bu futbol..daha sert-daha ısıran
hadi es es'im mutlu günlere...50.yıla kadar bitsin şu iş

Yukarı
eseskıbrıs Liste gör
Yazar

Berke Dağlı
Yer: Magusa/KIBRIS
  Alıntı eseskıbrıs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:28
Alıntı yapılan eseskıbrıs

tvden bakıldıgında cok kotu gozukur

ciftetelli!
http://twitter.com/berkedagli
Yukarı
harvester26 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: ŞİRİNTEPE
  Alıntı harvester26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 00:31
işte bu kadar iyi başladık lige hadi hayırlı olsun
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır