eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:53
Maça Nevşehirden geldim. Yolda kendimi hep yenilirsek dönüş yolu çekilmez ama mabette 90 dk bile bu yola değer diye avuttum. Dönüş yolu için bestem hazır la la la lay lay laaaaa Beşiktaşın suçu neeeee. :)
Karadeniz ESES
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:57
Alıntı yapılan 26_eses

Maça Nevşehirden geldim. Yolda kendimi hep yenilirsek dönüş yolu çekilmez ama mabette 90 dk bile bu yola değer diye avuttum. Dönüş yolu için bestem hazır la la la lay lay laaaaa Beşiktaşın suçu neeeee. :)

renkdaşım hoşgeldin ve güle güle git..umarım hep böle güzel futbolla galip geliriz ve yollar hep güzel gelir sizlere..hayırlı yolculuklar
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
profnuri Liste gör
Deneyimli Yazar

nurettin
Yer: eskişehir
  Alıntı profnuri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:58
bjkyi yendinizya allah ne muradınız varsa versin.iki sefer düşmemizi bjknin yüzündendi.ClapClapClap
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:59
 Beşiktaş'tan çok daha iyi oynadık. Galibiyeti sonuna kadar haketmiştik. Sahadaki bütün futbolcularımız kazanacaklarına inanmıştı. Maçı açıkta seyrettim ;beni üzen taraftarımızın gittikçe ruhunu kaybetmesiydi.Kızılcıklı ve Nefer tribününün dolmaması,açıktaki takımına güvenmeyen bir sürü taraftar gibi olumsuzluklar maçları kazandıkça ortadan kalkacaktır.
  Takımımızdaki hırs ve kazanma isteği umarım kısa sürede taraftarımıza da yansır.
since1965
Yukarı
asilbabadatlı Liste gör
Yazar

gültekin erdemgil
Yer: Turkey
  Alıntı asilbabadatlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:03
beşiktaş bugün çok köyüydü.bizde kötüydük. ama inandımızca 3 puanı aıldık.
bu kalp 36 yıldır ESES için çarpıyor.
Yukarı
asilbabadatlı Liste gör
Yazar

gültekin erdemgil
Yer: Turkey
  Alıntı asilbabadatlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:04
eses iyi değildi.beşiktaş daha kötüldü.
bu kalp 36 yıldır ESES için çarpıyor.
Yukarı
profnuri Liste gör
Deneyimli Yazar

nurettin
  Alıntı profnuri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:08
bu gün maçta tam bir çekirdekçiler vardı.kimse takıma destek olamadı.gerçekten benim lise yıllarımda mustafa akgörenle gs maçında o soğukta soyunduk cimbomma pazar çarşamba üç attık.ama taraftar hiç susmazdı.bjk maçında bolbol çekirdek yendi.bütün futbolcu kardeşlerimi kutluyorum.aldıkları para analarının ak sütü gibi helal olsun.
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:21
Alıntı yapılan asilbabadatlı

eses iyi değildi.beşiktaş daha kötüldü.

es-es in neresi kötüydü pardon ? ben sahada kötü bi es-es göremedimde .. bjk nin iyi veya kötü olması değil söz konusu olan, es-es imin iyi olması ..nasıl böle bi yorum yapabiliyosun hayret yaa..neyse sevincimizi gölgelemeye yetmez bu laflar
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:25
Takım canavar gibi oynadı. Pres yaptı ayağa pas yaptı. Beşiktaşlı futbolcular son 15 dakikada dökülürken bizim oyuncular makina gibi koşuyordu. Son vuruşlarda şansımız daha iyi olsaydı skor daha farklı olabilirdi. Tebrikler teknik ekibimize ve oyuncularımıza...Clap
Yukarı
Volkan Yılmaz Liste gör
Yazar

volkan yılmaz
  Alıntı Volkan Yılmaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 21:29
Demek neymiş hazırlık maçlarındaki skorlara göre TD  asmak kesmek göndermek yerine sabretmek takımı lig de görüp öyle yorum yapmakmış ne dersiniz.?
Volkan Yılmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır