eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SSenSiS Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı SSenSiS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:26
Herkese hayırlı olsun. Batuhan beni şaşırttı desem yeridir umarım hep şaşırtır beni mutlu olurum. Tello gizli silahımız helal. Alper mevkiinde Türkiyenin en iyisi kim ne derse desin.

"Q7 neymiş ulan hastasıyız DEDEeeee mizin" macın adamlarından madara ettin Q7 yi helal.
Fizik olarak savunmamız cok cok iri bakalım neler olacak.

Kamaraaaaaa  hata yaptın ama oyununla hatanı affettirdin. Gercektende iyi bir topcu oyunu iyi yonlendıre biliyo, ayagında topu tutan orta alanda bir topcumuz var nıhayet dedım.

bugun mutluyuz. Haftaya bakalım neler olacak.
The HoRRoR GRaNDeuR
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:30
beşiktaşlılar taşköprü caddesinde otobüsten indiler sağa sola saldırdılar
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:30
Dede ile ilgili bir boy uzaktan ufacık gozuktugune bakmayın baya ırı yakından gorunce ()
Aşkın benden de öte...
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:30
Spikerler İyice azıttı işin dozunu kaçırdılar.Bir ara bjk ye taktik felan vermeye kalkıştı.Tamam İstanbul yalakasısında bu kadar da belli etme be adam. ''Quaresma sağ kanatta çok top eziyor Dede hiç geçit vermedi sol kanata geçmesi lazım artık orada daha verimli olur'' dedi ama tabiki şaşırmadım artık.En güzel cevabıda sahada futbolcularımız verdi.En çokda ona sevindim. Wink
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
teksevdam26 Liste gör
Yazar

cem
Yer: eskişehir
  Alıntı teksevdam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:34
ah ulan bı bıze denk gelmez halledıolardır orda onları 
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:37
edit.
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:39
bugün bjk ye tarihi fark atabilirdik ama 2 - 1 le yetindik. beşiktaş maç boyunca sadece 1 pozisyon bulurken ben bizim pozisyonları sayamadım.Serdar maçın sonlarında kendi vurmak yerine Batuhan a çıkarabilse yani 2 .golde yaptıgı gibi asist yapsa belki ilk haftayı  lider tamamlardık saglık olsun.Futbolcularımız gerçekten çok hırslı mücadele etdiler emeklerinin hakkını 3 puanla aldılar hepimizi mutlu etdiler.İnşalllah haftaya da aynı mücadele ile deplasman galibiyeti bekliyorum.
bjk taraftarı devre arası çirkin tezahuratlar yaptı buna cevaben '' kupa nerede - tayfur nerede'' cevabını alınca sustular.
Nefer Kızılcıklı tribününün yarısı boştu bu da tribün performansı açısından iyi olmadı.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:40
Takımımız iyi mücadele etti.Tebrik ediyorum hepsini.Bu takıma formda bir burhan pele tello ve boyd ile çok can yakar.
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
ugurvarol Liste gör
Yazar

Uğur VAROL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ugurvarol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:41
Alıntı yapılan Casus_ESES

Spikerler İyice azıttı işin dozunu kaçırdılar.Bir ara bjk ye taktik felan vermeye kalkıştı.Tamam İstanbul yalakasısında bu kadar da belli etme be adam. ''Quaresma sağ kanatta çok top eziyor Dede hiç geçit vermedi sol kanata geçmesi lazım artık orada daha verimli olur'' dedi ama tabiki şaşırmadım artık.En güzel cevabıda sahada futbolcularımız verdi.En çokda ona sevindim. Wink

Vallahi çok günaha girdim Big%20smile
hakeme mi söveyim yoksa yorumculara mı bilemedimEmbarrassed
ES-Kİ-ŞEEEEE-HİR
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:53
boyd ve pele kadrodamıydı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır