eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
desx Liste gör
Deneyimli Yazar

Sercan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı desx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:02
Geçmiş olsun hemşehrilerim. Tebrik ederim, hayırlı olsun, Allah bol galibiyetli bir sezon kısmet eylesin İnşaallah hayırlısıyla.
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:02
eyvallah saolun
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:11
teşekkürler Esesim.çok güzel bir başlangıç yaptık.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:11
Harika oldu harika brvo esesim benim lige galibiyetle başlamamız çok iyi oldu şimdi bazıları ağlıyor yolumuz açık olsun
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
dsi54 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: çorum
  Alıntı dsi54 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:12
http://www.youtube.com/watch?v=at66ROOs23I

goller arkadaşlar
Yukarı
dsi54 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: çorum
  Alıntı dsi54 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:18
trt 1 maçı veriyor özeti bakmak isteyenler için
Yukarı
MerTonguclar Liste gör
Yazar

Uzaklaştırma 1 ay

Mert
Yer: Kütahya
  Alıntı MerTonguclar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:18
Heryerinizden öpüyorum çocuklar heryerinizden :D
Bana ESmeyi anlat ESip geçmeyi anlat...
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:21
     Maçtan henüz geldim 41 yaşındayım ve bu benim ilk canlı BJK galibiyetim, geçen sene gidememiştim.Formasını terleten her futbolcuya teknik ekibe candan tebrikler.
    Maça gelince bu yıl oyun formatımızın değiştiği ve daha ileride oynamaya çalışacağımız daha göz hoş gelen futbol oynayacağımız ilk yarım saatte belli oldu aslında ilk yarının son 5 dakikasına kadar çok güzel bir oyun vardı ve golden önce 2 golden sonra da 1 tane yüzde yüz pozisyonumuz vardı.Onların golü de ilk yarının sonunda paniklediğimiz dakikalarda geldi.Gol dışında Bjk ilk yarı hiç oyunda yoktu.
       2. yarının başlarında  bjk daha baskılı gibi oynasada hiç pozisyon vermeden bu dakikaları geçirdik 70 ten sonra oyuncu değişiklikleri ve taraftarın da takımı itmesi ile oyun hakimiyeti bize geçti ve Batuhan ın şık golüyle maçı aldık.
   Oyuncularımıza gelince sanırım bu yılın en iyi transferi Dede kanadında kusursuz oynadı Kamara çok boşa kaçtı fakat topla buluşamadı daha takıma uyum sağlayamadı veya ona top atacak oyuncumuz yok Erkan ZENGİN e gelince yine her maçtaki gibi ayağında çok top tutuyor el frenine dönüşüyor zaman zaman.

Trübünler bu gün hiç bize yakışan şekilde değildi özellikle Nefer ve Kızılcıklı nın boş kalması açık trübünün ahenginin olmaması bizim eksilerimizdi.Şehir henüz maçın ve ligin havasına malesef girememiş umarım gelecek haftalarda bu değişir ve yine bildiğimiz gurur duyduğumuz trübünleri yaparız.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:22

Rahat bir galibiyet aldık. Kamara'nın hatası olmasa BJK bize gol falanda atamazdı. Erkan, Veysel, Diego ve Alper göze batan isimlerdi. Lige galibiyet ile başlamak önemli.

Değinmek istediğim 2 konu var. Birincisi, maçtan önce BJKliler taşköprü önünde tezahurat yapıyorlardı. Biz 15 kişi falandık onlar 80 kişiye yakındı. Neyse, o sayımızla giderimizi yaptık ama az ilerde açık tribün önündeki "renkdaşlarımızın" sadece seyretmesi beni üzdü. Kavga etmesen sadece gelsen adamlar kalabalıktan kaçacak zaten.

İkincisi, kendini çok öven Çarşı grubu bana göre ligin en saf tribünü olmaya aday. Çünkü asbaşkanı ve teknik direktörü içerdeyken bize "fenere sattınız" şeklinde bağırması, normal zekadaki insanların yapacağı iş değil.
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
CaTLaK_HKO Liste gör
Yazar

hasan kaan özkan
  Alıntı CaTLaK_HKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:23
Ekşiden:
beşitaşlıyım, dünyanın en iyi taraftarını gördüm inönü'de defalarca. ama bu eskişehir'in taraftarı da mükemmel yahu. abuk subuk tezahürat etmiyorlar, adeta bir orkestra.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır