eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
Online Durum: Offline
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 08:47

Saat 1.30-2.00 arası Adalar-Çarşı taraflarında dolaşmaya başlıycam.. (Atkımla..)

Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 09:13
Umarım yeneriz ama benim bu maçta hiç umudum yok. Şehirde hiç kimse lige hazır değil. Şehirde futbol atmosferi yok. Takımda heyecan yok. Takım gelecek adına umut vermiyor. Takımda kaleci ve stoper sorunu 2 senedir olduğu gibi hala çözülebilmiş değil. Stad desen anlatmaya gerek yok. Yapılan hiç bir değişiklik yok. Şike gelişmelerinden dolayı hiç kimsede heves kalmadı. Sene sonu düşecez mi kalacaz mı belli değil. Bu sene beni heyecanlandıracak hiç bir gelişme olmadığı için kombine de almadım, hatta maçı izleyesim bile yok. Maçın ise gollü geçeceğini ve ne yazık ki kaybedeceğimizi düşünüyorum. Umarım yanılırım...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 09:27
Şike soruşturması nedeniyle tüm Türkiye'de futbola olan ilgi azaldı. Bu ilgininin kısa süreli olup, olmadığını zaman gösterecektir. İşte bu yüzden Bjk maçı önemlidir. Maçı kazanırsak, ilgi katlanarak artar.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 09:46
Alıntı yapılan 26ss26

Umarım yeneriz ama benim bu maçta hiç umudum yok. Şehirde hiç kimse lige hazır değil. Şehirde futbol atmosferi yok. Takımda heyecan yok. Takım gelecek adına umut vermiyor. Takımda kaleci ve stoper sorunu 2 senedir olduğu gibi hala çözülebilmiş değil. Stad desen anlatmaya gerek yok. Yapılan hiç bir değişiklik yok. Şike gelişmelerinden dolayı hiç kimsede heves kalmadı. Sene sonu düşecez mi kalacaz mı belli değil. Bu sene beni heyecanlandıracak hiç bir gelişme olmadığı için kombine de almadım, hatta maçı izleyesim bile yok. Maçın ise gollü geçeceğini ve ne yazık ki kaybedeceğimizi düşünüyorum. Umarım yanılırım...
Pes kardeşim ne düşmesinden bahsediyorsunuz Allah aşkına ? Düşmemiz söz konusu değil.Milletin kafasını bulandırmayın.İsimsiz cisimsiz gelip milletin sinirini bozuyorsunuz..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 10:51
Alıntı yapılan 26ss26

bu adam bck lı bu belli girmiş adam atıyo tutuyo buralarda amacı taraftarı tahrık
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
onderartan Liste gör
Yazar

önder
Yer: Turkey
  Alıntı onderartan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 10:51
bilet var değilmi arkadaşlar daha ben almadım
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 11:15
Tespitlerimden hangisi doğru değil de beni hedef tahtasına oturttunuz? Gerçekleri yazmak ne zamandan beri suç oldu?
Yukarı
saddler26 Liste gör
Yazar

CRAZY HORSE
Yer: ESSKİİŞEEEHİRR
  Alıntı saddler26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 11:17

Bilet var. futbol herşeyiyle futboldur ve sevilir. Şike mike yapanlar bulurlar cezalarını, futbolun adaleti her zaman vardır. Sokakta boş arsada bile çocuklar top oynarken bile durup seyretmiyoruz mu?

Yürüdüler cenk meydanına ellerinde siyah kırmızı bayraklarla...Yalın kılıç yürüdüler bizans üstüne...Göynek sırma SİYAH üzeri AL çepken...
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 11:33
Yukarı
ayazvale Liste gör
Yeni Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ayazvale Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 12:00
Arkadaşlar unutmayalım ligin havası başkadır.Hazırlık maçları adı üstünde hazırlık.Biz es es liyiz rakip kim olursa olsun her zaman galibiyet için sahaya çıkarız gerçek es esli maglubiyeti aklına bile getirmez sonuç ne olursa olsun 90 dk desteklemek bize düşer.formaları giyip ststda yerimizi alıp kartalı avlayalım.

Burası eskişehir atatürk stadı burada aslanlar yürüyemez,kartallar konamaz,kanaryalar ucamaz......
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,829 saniyede hazırlanmıştır