eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 494495496497498 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 20:48
Sporx.com sitesinin haberine göre Ntvspor'dan yayınlacak. O yüzden Ntvspor yazdım.

Ama şimdi NTV ve NTVSPOR'un yayın akışına baktım.

Avusturya -Türkiye Milli maçı NTV'de yayınlanacak.
Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
  Alıntı Erdenable Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 02:23
Merkezin küçük olması sebebiyle Eskişehir'de bisikletli ulaşım bayağı bi yaygın, oldukça da zevkli. İstediğiniz bir yere max. 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz.

Gelelim konuya; Arkadaşımı bisiklete alıştırdım, şimdi bırakamıyor. Ben zaten kullanıyordum arada ama yanıma arkadaş yoktu. Her yere bisikletle gider olduk, canımız sıkılırsa gece bile çıkıyoruz. Bugün yaptığımız yol -navigasyondan hesaplamaya çalıştık- yaklaşık 15-16 km. Geçen gün bisikletle inönüye gittiler, benim işim vardı gidemedim.

Şimdi bunları neden anlattım diye sorarsanız, kuru kuru soru sormayayım diye, bir şeyler yazayım dedim.
Bisikletime jant kapağı olarak armamızı yaptırmak istiyorum, ama daha önce hiç görmedim. Hazır olarak bulunsaydı mutlaka rastlardım diye düşünüyorum. Şuanda da hiçbir bisikletçiye gitmedim bunun için, önce size sormak istedim. Aranızda böyle bir şeyi gören ya da özel olarak jant kapağı yaptırabileceğim bir yer bilen var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Hani diyoruz ya hayat siyahkırmızı diye, işte aynen öyle.
Hani diyoruz ya hayat SiyahKırmızı diye, işte aynen öyle.
http://www.twitter.com/Erdenable
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 02:48
Gördüm armamızı yapanı fakat nerede yapıldığını bilmiyorum.Sinan kardeşim belki güzel durur belki herkes görür fakat ben olsam armamı oraya koymam dönerken de belli olmaz zaten ne bilim 26 yazdır eses felan olsun ama arma tekerleklerde dönen olmasın bence yine de senindir karar.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
  Alıntı Erdenable Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 16:15
Alıntı yapılan FEA1965

Gördüm armamızı yapanı fakat nerede yapıldığını bilmiyorum.Sinan kardeşim belki güzel durur belki herkes görür fakat ben olsam armamı oraya koymam dönerken de belli olmaz zaten ne bilim 26 yazdır eses felan olsun ama arma tekerleklerde dönen olmasın bence yine de senindir karar.
Evet haklısın, bu konuda ben de karar veremedim ama sadece siyah kırmızıdan ziyade armamızın sarı tabanında olması da çok güzel görünmesini sağlıyor. Bisikletin her yeri arma stickerlarıyla dolu, jant kapağına da güzel gideceğini düşündüm.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 16:32
Alıntı yapılan Erdenable

Alıntı yapılan FEA1965

Evet haklısın, bu konuda ben de karar veremedim ama sadece siyah kırmızıdan ziyade armamızın sarı tabanında olması da çok güzel görünmesini sağlıyor. Bisikletin her yeri arma stickerlarıyla dolu, jant kapağına da güzel gideceğini düşündüm.
Ben çok güzel duracağını düşünüyorum...Ama ben de daha hiç böyle bir şeye rastlamadım.Ama mutlaka birileri yapıyordur.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 17:28
Alıntı yapılan Erdenable

Merkezin küçük olması sebebiyle Eskişehir'de bisikletli ulaşım bayağı bi yaygın, oldukça da zevkli. İstediğiniz bir yere max. 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz.

Gelelim konuya; Arkadaşımı bisiklete alıştırdım, şimdi bırakamıyor. Ben zaten kullanıyordum arada ama yanıma arkadaş yoktu. Her yere bisikletle gider olduk, canımız sıkılırsa gece bile çıkıyoruz. Bugün yaptığımız yol -navigasyondan hesaplamaya çalıştık- yaklaşık 15-16 km. Geçen gün bisikletle inönüye gittiler, benim işim vardı gidemedim.

Şimdi bunları neden anlattım diye sorarsanız, kuru kuru soru sormayayım diye, bir şeyler yazayım dedim.
Bisikletime jant kapağı olarak armamızı yaptırmak istiyorum, ama daha önce hiç görmedim. Hazır olarak bulunsaydı mutlaka rastlardım diye düşünüyorum. Şuanda da hiçbir bisikletçiye gitmedim bunun için, önce size sormak istedim. Aranızda böyle bir şeyi gören ya da özel olarak jant kapağı yaptırabileceğim bir yer bilen var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Hani diyoruz ya hayat siyahkırmızı diye, işte aynen öyle.
Bisikletine jant kapağı alacaksın ilk önce...jantına göre.cengiz topel caddesinde bisikletçi var orada bulabilirsin.Sonra o kapağa göre yine cengiz topel caddesinde birsenin yanında kırtasiye gibi bir yer var photosop vs yapıyorlar pclerde öğrencilere genelde onlara söylersen cuzi bir ücrete yaptırabilirsin arkası yapışkanlı kağıda ve jantlarına yapıştırırsın kendin.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 22:29
Kaliteli baskı için cengiz topel esmarın yanında 2-3 dükkan sağında hallere doğru çetemenler var onun karşı çaprazındada nerox mu ne vardı çok kaliteli ve cüzi fiyatlar özgür arkadaşmzn dediği yer biraz el yakıyor ama yinede işleri temiz.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
  Alıntı Erdenable Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 23:02
Alıntı yapılan esesozgur

Bisikletine jant kapağı alacaksın ilk önce...jantına göre.cengiz topel caddesinde bisikletçi var orada bulabilirsin.Sonra o kapağa göre yine cengiz topel caddesinde birsenin yanında kırtasiye gibi bir yer var photosop vs yapıyorlar pclerde öğrencilere genelde onlara söylersen cuzi bir ücrete yaptırabilirsin arkası yapışkanlı kağıda ve jantlarına yapıştırırsın kendin.
Çok teşekkür ederim Özgür abi, hafta içi halledeceğim.

Alıntı yapılan FEA1965

Kaliteli baskı için cengiz topel esmarın yanında 2-3 dükkan sağında hallere doğru çetemenler var onun karşı çaprazındada nerox mu ne vardı çok kaliteli ve cüzi fiyatlar özgür arkadaşmzn dediği yer biraz el yakıyor ama yinede işleri temiz.
Tamamdır, artık kalitesine bakarak, hangisi iyiyse ona yaptırırım, yaptık mı iyisini yapalım. Çok teşekkürler.
Yukarı
sedbes Liste gör
Yazar

Sedat
Yer: Turkey
  Alıntı sedbes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 12:27
Merhaba arkadaşlar, Ankara'da ESES'imizin maçlarını izleyebileceğim nezih, güzel ve keyifli bir yer varmı? Cafe, bar farketmez, Kızılay yakını olması tercih sebebi, AnkaraESES'e yazdım ama cevap veren olmadı bilen ve tavsiyesi olan varmı acaba?
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 22:24
r10'da davetiye atabilcek var mı ?
KaanOZTRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 494495496497498 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır