eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 22:26
bu yıl şike olayı, hazırlık maçlarındaki kötü performans ve stadda iyileştirmenin yapılmamasııyla birlikte yönetime duyulan tepkiden dolayı maça ilgi az mı olacak ? olmayacak mı? kestiremiyorum. neyse 24 satten az kaldı. bekleyeceğiz, göreceğiz bakalım
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 22:32
Alıntı yapılan meliheses

bu yıl şike olayı, hazırlık maçlarındaki kötü performans ve stadda iyileştirmenin yapılmamasııyla birlikte yönetime duyulan tepkiden dolayı maça ilgi az mı olacak ? olmayacak mı? kestiremiyorum. neyse 24 satten az kaldı. bekleyeceğiz, göreceğiz bakalım
Her sene ,özellikle ilk maçlar çok güzel olur.İlk maçların ayrı bir havası vardır.WinkYarın da maça ilginin çok olacağını düşünüyorum.(inşallah da öyle olur.)
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 22:53
Alıntı yapılan manta

LigTv'ye gore muhtemel kadromuz ivesa-koray-saffet-diego-dede onlerinde alper-veysel(ilginc)-burhan-erkan ileride kamara-mehmet(ilginc)

Muhtemel kadromuzda ilginç yorumu yaptığınız yerler antrenman ve hazırlık maçlarında denendi.Defans önündeki Veysel Sarı ön libero olarak oynayacak.Bunda gerek Pele gerekse Alper'den oluşan 2'li orta alan defansif ve ofansif desteklerde gidiş ve dönüşlerde aksaklık yaratıyordu.Bu sistemde Veyselle defansif güvence sağlanıp Alper pres uygulayan , top organizyonlarını üstlenen oyuncu olacak.
Forvette ise Mehmet Yıldız'ın top tutuşu,topla direkt kaleye gidebilme,defansla boğuşma özelliklerinden boşluk yaratıp orada Kamara,Erkan ve Burhan'ın direkt kaleye gitme avantajını kullanmak isteyecek hocamız.Yine Mehmet Yıldız'ın kolay faul alabilme özelliğiyle ceza alanına yakın yerlerde kazanabileceğimiz atışlarda Pele ve Dede faktörü devreye girecek.

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 23:01
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98117
maç öncesi skibbenin açıklmamaları
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 23:04
Veysel Sarı'nın asıl görev yeri; önliberodur. İhtiyaçtan dolayı stoper görevi aldı, yapmaya çalıştı. Ama kendi mevkisinde olduğu kadar başaramadı, ışık verdi.

Bana göre önlibero oynarken tek dezavantajı; çok fazla faulle oynamasıdır. Rakip takımda frikik kullanan oyuncu sayısı fazla durumdaErmm Tek korkum bu...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 23:04
Kadro fena değil ama burda dikkat etmemiz gereken şey Queresma ve Simao'yla beklerimizi çok fazla teke tek bırakmamak olmalı Erkan ve Burhan geriye yardım etmezlerse sıkıntı yaşarız . Oyuncularımız bir birine yakın olmalı hem savunmada hem hücumda BJK'ye oynama alanı vermemeliyiz elbet kendi sahamızda gol fırsatları geçecek elimize yeterki gol yemeyelim .
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 23:04
Alıntı yapılan esk_26

Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan Gaul

Alıntı yapılan ES_Kadir

TFF başkanı açıkladı bayanlara ve çocuklara bilet bedava . Herkes sevgilisini ve çocuğunu maça getirebilir . Bilet parasını klüplere TFF ödeyecekmiş . Fair Play şampiyonuna da çok yüklü para ödülü verilecekmiş . Bu da önemli taraftar olarak küfüre son vermemiz gerekiyor .

Yanlış anlama ama bilgiyi doğrulamak adına internette biraz araştırma yaptım bulamadım. Şimdi kapıya gidip de yok kardeşim bedava medava derlerse ters olur :(
Lig TV'de izledim TFF başkanı bizzat kendisi söyledi kulaktan dolma bilgi değil yani .

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98105

bedava olayı hemen başlamıyor sanırım.çalışmalar başlayacak falan diyordu...
biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 23:06
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Veysel Sarı'nın asıl görev yeri; önliberodur. İhtiyaçtan dolayı stoper görevi aldı, yapmaya çalıştı. Ama kendi mevkisinde olduğu kadar başaramadı, ışık verdi.Bana göre önlibero oynarken tek dezavantajı; çok fazla faulle oynamasıdır. Rakip takımda frikik kullanan oyuncu sayısı fazla durumdaErmm Tek korkum bu...

veysel sarı sol bek diye alındı diye biliyordum ben neyse veysel önliberoda da başarılı olucaktır diye düşünüyorum.
biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 23:14
Alıntı yapılan erman26

veysel sarı sol bek diye alındı diye biliyordum ben neyse veysel önliberoda da başarılı olucaktır diye düşünüyorum.

Veysel'i önlibero olarak transfer etti, Rıza Çalımbay... Ama sonra stoper bölgesinde de oynayabildiğini görünce, stoper oynattı. Veysel, sahanın üç kısmında da oynamış bir futbolcudur. Yani defans, ortasaha ve forvet bölgesindeSmile
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 23:21
VİRA BİSMİLLAH...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır