eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 20:45
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan ES_Kadir

Bugün aldık kombinemizi bilet ve kombine satışları nasıl dedim görevli bayana iyi dediler . Yarın hem takımı hem de nasıl bir atmosfer olacak merak ediyorum . Umarım herşey istediğimiz gibi olur . 

hangi bayiden kaç tane aldınız?

Stadın karşısındaki Aktif'ten 2 tane aldım .
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 20:47
Alıntı yapılan Gaul

Bilet bitmiş diyorlar, bir bayan arkadaşımın gelebileceği bu sezon ilk ve son maç sonra şehir dışında olacak. Bilet durumu nedir ? Dilim varmıyor ama karaborsa bile düşünürüm şuan :)

Eskişehir'de bilet bitmez rahat olun...
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 20:49
TFF başkanı açıkladı bayanlara ve çocuklara bilet bedava . Herkes sevgilisini ve çocuğunu maça getirebilir . Bilet parasını klüplere TFF ödeyecekmiş . Fair Play şampiyonuna da çok yüklü para ödülü verilecekmiş . Bu da önemli taraftar olarak küfüre son vermemiz gerekiyor .
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 21:07
Ben genel anlamda bir konuya dikkat çekmek istiyorum.Maç içerisinde açığın bazen tansiyonu düşüyor , resmen uyku moduna geçiyor sonra ister bando olsun , ister kapalı zorlasın tam olarak istenilen seviyeye gelinemiyor. ozamanda taraftar görevini tam yapamamış oluyor.Bu uyku süresini ne kadar kısaltırsak bizim için okadar iyi.Demem o ki maç oynanırken desteğe ihtiyaç duyulduğunda futbolcularımızda hadi hadi , daha fazla gibi tribünleri hareketlendirici , hal ve tavırlar içinde bulunurlarsa maçın atmosferi ve gidişatı açısından önemli olucaktır.Bunu tüm futbolcularımıza söylüyorum.Özelliklede Alper kardeşimize.Çünkü Alper POTUK takımın en toleranslı futbolcusu.Önemli işler yapıyor.2 seneye kaptanlığı teslim edeceğimiz biri.Bu misyona soyunmalı , taraftarla kontakt kurup , sözü varsa söylemeli.Son olarak twiter hesabı olan bir renktaşımızdan rica ediyorum.Alpere bu konuyu iletebilirmi?
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 21:08
Alıntı yapılan ES_Kadir

TFF başkanı açıkladı bayanlara ve çocuklara bilet bedava . Herkes sevgilisini ve çocuğunu maça getirebilir . Bilet parasını klüplere TFF ödeyecekmiş . Fair Play şampiyonuna da çok yüklü para ödülü verilecekmiş . Bu da önemli taraftar olarak küfüre son vermemiz gerekiyor .

Yanlış anlama ama bilgiyi doğrulamak adına internette biraz araştırma yaptım bulamadım. Şimdi kapıya gidip de yok kardeşim bedava medava derlerse ters olur :(
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 21:13
Alıntı yapılan Gaul

Alıntı yapılan ES_Kadir

Yanlış anlama ama bilgiyi doğrulamak adına internette biraz araştırma yaptım bulamadım. Şimdi kapıya gidip de yok kardeşim bedava medava derlerse ters olur :(

Lig TV'de izledim TFF başkanı bizzat kendisi söyledi kulaktan dolma bilgi değil yani .
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 21:22
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan Gaul

Alıntı yapılan ES_Kadir

Lig TV'de izledim TFF başkanı bizzat kendisi söyledi kulaktan dolma bilgi değil yani .

Tamam teşekkür ederim. Umarım Syn Halil Ünal bu kuralı uygular..
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
EsEs_YK_88 Liste gör
Yeni Yazar

Yılmaz
Yer: EsEs
  Alıntı EsEs_YK_88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 21:31
teknik direktörümüz skibbe lig tv de canlı yayın
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 21:32
 geçen seneki es es 2 gs 1 maçındaki gibi destek verirsek 5 atarız 5
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2011 saat 21:32
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan Gaul

Alıntı yapılan ES_Kadir

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98105
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır