eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 15:55
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=541

Sezon başlangıcı münasebeti ile takımımız ve yöneticilerimiz Hayal'de düzenlenen organizasyonda bir araya geldi.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 16:03
Alıntı yapılan ermnuniesesfan

Alıntı yapılan şeymapelin

http://www.haber1903.com/futbol/es-es-taraftari-besiktasa-dezavantaj-olabilir-h3927.html

Fenev maçındaki felaket başımıza gelmez umarım.Eses'ten çok feneri seyretmeye gelen vardı...
Sanmıyorum.. Bu fb maçı sırasında bizim bi iddiamız falan yoktu..Ve Tribünümüzde bir sürü içimize girmiş fbliler vardı..Bu maç öyle bir şey olmayacağı için ve lig yeni başlıyo .. Bi heyecan var herkeste..Yemin ederim çarşıda gördüğüm 40 yaşındaki bi amca bile dedi..Şu bjk'liler Taraftar görsün gelsinler bakalım dedi..İyice havaya girdim ben şahsen..40 Yaşındaki amca bunları diyosa..Wink Big%20smile
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 16:09
arkadaslar tam fanatık bır taraftar olarak sorarım sıze orta sahada pasları kım dagıtcak ve golu kım atcak kalecımız her sutu kurtarabılcekmı defansımız gelen topları kesebılcekmı
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 16:18
Alıntı yapılan ceyyas

arkadaslar tam fanatık bır taraftar olarak sorarım sıze orta sahada pasları kım dagıtcak ve golu kım atcak kalecımız her sutu kurtarabılcekmı defansımız gelen topları kesebılcekmı

Bunları kimse bilemez.. Ama bence Orta sahada pasları Dede yada Pele dağıtır.. Golü Kamara Boyd veya Kornerden Diego atar.. Her şutu kurtarır mı bilinmez İvesa'ya sormak lazım.. Ama güvenim tam..Defansımız çoğu önemli topları kesecektir.. Tek korktum sağda sezgin oynarsa durum vahim..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 18:23
Sporx.com'un "Beşiktaş" incelemesi...

Geçtiğimiz sezonun transfer şampiyonu olan ve kadrosuna dahil ettiği yıldızlar ile sadece ülkemizde değil futbol konuşulan her yerde gündem yaratan Beşiktaş, içinde bulunduğumuz transfer döneminde daha farklı bir yol izledi.

http://www.sporx.com/ozel/inceleme/bambaska-bir-besiktasSXHBQ247318SXQ
Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
Yer: Turkey
  Alıntı TümayÇeliker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 18:25
Umarım sezona iyi başlarız da şu üzerimizde karamsarlıktan kurtuluruz...
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 18:28
Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan ceyyas

Bunları kimse bilemez.. Ama bence Orta sahada pasları Dede yada Pele dağıtır.. Golü Kamara Boyd veya Kornerden Diego atar.. Her şutu kurtarır mı bilinmez İvesa'ya sormak lazım.. Ama güvenim tam..Defansımız çoğu önemli topları kesecektir.. Tek korktum sağda sezgin oynarsa durum vahim..

vallahi her şutu kurtaracak bir kaleci henüz dünyaya gelmedi. gelseydi de herhalde real madrid'te falan oynardı. diğer sorulara cevabım ise pasları defansta diego , orta sahada alper, pele , forvet arkasında da kamara dağıtacak. defansımız topları kesebilecek mi? sorusuna ise "evet" kesebilecek diye cevap verebilirim
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 18:31

iddaa oranları 3.20 3.20 1.75

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 18:38
Kris Boyd: "Erkan Zengin çok iyi oyuncu. Ama beni 3 kere Şampiyonlar Ligi kazandım diye kandırdı" :)
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 18:38
Kris Boyd: "Çift forvetli sistemde daha faydalı olurum. Ama isim veremem. Hoca bilir"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır