eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Favori Filmleriniz ve Film Önerileri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESGURBET Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Belcika
Online Durum: Offline
  Alıntı ESGURBET Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 01:24
dunya siralamasindaki en iyi 250 film yazarsaniz karsiniza cikacak listeden sec begen izle...... iyi seyirler.
ESKISEHIRSPOR...
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 01:28
1408 mutlaka izleyin derim gerilim filmi stephen kıng yapımı hiç vakit bile kaybetmeyin
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 01:53
Her nekadar biz Türkler geç keşfetmiş olsakda batının bize veremediği duyguları Güneykore başta olmak üzere uzakdoğu sineması ile almış oluyoruz.

A jeo ssi  2010  (Çok güzel aksiyon ve drama filmi,ikisi bir arada olurmu diyenleri seyretmesi gereken bir film.)

Ayrıca bu koreliler drama filminde süperler:D

IpMan (Bruce Lee'nin hocasının hayat hikayesini anlatıyor,belki birini görebilirsinizLOL,hollywooda ders verir nitelikde bir film,3 seridir fakat 3.seri bağımsızdır,4.seri gelecekti)

My Sassy Girl – 2001 (romantik -komedi,sevgilinizle seyredebilirsinizThumbs%20Upveya eşinizle)

Old Boy – 2003  (Kurgusunun sizi yıkacağı dehşet bir film,sonu şeytani,müthiş bir film)

Merhamet Yok ~ Yongseoneun Eupda (polisiye-gerilim,kesinlikle seyredin)

Brotherhood of War – 2004   (kore savaşında iki kardeşi anlatıyor,amerikan yapımı savaş filmi değil:D)

Acı Tatlı Hayat ~ Dalkomhan insaeng / A Bittersweet Life (aksiyon-drama Thumbs%20Up)

Benim izlemediklerimde var ama bunlarla başlayın sonra sinemalar .comdan araştırıp seyredebilirsiniz.

Değişiklik olsun istedim doğudan örnekler verdim.

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 02:58
''Dead  Race'' İzlemenizi öneririm güzel bir film.
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 14:23

Anıra Anıra Gülmek isteyenler bu filmi kaçırmasın :

Hangover falan hikaye bu filmin yanında :)

http://www.imdb.com/title/tt1187043/

Türkçe ismi : 3 Aptal

Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 15:02
Kanlı hasat öneririm güzel filim..
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 15:14
3 Idiots' u bende tavsiye ederim Smile Biraz uzun sürüyor ama hiç izlerken hiç sıkmıyor, belki müzikal kısımları biraz sıkabilir, onun dışında oldukça eğlenceli bir film.
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
sRrCcN Liste gör
Yazar

Sercan
Yer: denizler
  Alıntı sRrCcN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 15:58
kalpazanlar (counterfieters) film konusu, işlenişi ve müzikleriyle son zamanlarda izlediğim en kral film
Sevgi muhabbet kaynar yanan ocağımızda,
Bülbüller şevke gelir gül açar bağımızda,
Hırslar kinler yok olur aşkla meydanımızda,
Aslanlarla ceylanlar dosttur kucağımızda.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 16:00
Alıntı yapılan Eses İmparatorlugu

Her nekadar biz Türkler geç keşfetmiş olsakda batının bize veremediği duyguları Güneykore başta olmak üzere uzakdoğu sineması ile almış oluyoruz.

A jeo ssi 2010 (Çok güzel aksiyon ve drama filmi,ikisi bir arada olurmu diyenleri seyretmesi gereken bir film.)

Ayrıca bu koreliler drama filminde süperler:D

IpMan (Bruce Lee'nin hocasının hayat hikayesini anlatıyor,belki birini görebilirsiniz,hollywooda ders verir nitelikde bir film,3 seridir fakat 3.seri bağımsızdır,4.seri gelecekti)

My Sassy Girl – 2001 (romantik -komedi,sevgilinizle seyredebilirsinizveya eşinizle)

Old Boy – 2003 (Kurgusunun sizi yıkacağı dehşet bir film,sonu şeytani,müthiş bir film)

Merhamet Yok ~ Yongseoneun Eupda (polisiye-gerilim,kesinlikle seyredin)

Brotherhood of War – 2004   (kore savaşında iki kardeşi anlatıyor,amerikan yapımı savaş filmi değil:D)

Acı Tatlı Hayat ~ Dalkomhan insaeng / A Bittersweet Life (aksiyon-drama )

Benim izlemediklerimde var ama bunlarla başlayın sonra sinemalar .comdan araştırıp seyredebilirsiniz.

Değişiklik olsun istedim doğudan örnekler verdim.
Güney Kore filmleri müthis oluyo; bu listedeki çogu filmi izledim ve gerçekten hepsi çok kaliteli yapimlar
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
UmutİzmEses Liste gör
Yazar

umut
Yer: izmir
  Alıntı UmutİzmEses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 22:02
39 defa izlediğim KAYBEDENLER KULÜBÜ
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır