eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 203204205206207 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 01:18
  her sene koşa koşa gidip aldığım kombinemi malesef bu sene almıyorum . kara kızıl sevamdamız , kocaman bir şehrin tek ortak sevası olan takımımı bu sene tribünden desteklemiyorum , destekleyemem çünkü ( henüz yok ama ) çocuklarıma ihanet etmiş olurum demezler mi bana , yav sen nasıl taraftarsın lafa gelince yok maç için köylere gitmişsin yok direk tepelerinde maç seyretmişsin ... vs vs.  hani geleceği geçtim yarın gençten biri gelse dese ki , 4 - 5 sene önce yeminler ediyordunuz şampiyonluklar için. sorması ayıp nasıl olacak bu iş , bu kurulan takımlarlamı , maç yaptığımız  bu stad ile mi ,

şaka gibi bana kim diye bilir süper lige çıktığımızdan beri , sayın başkanımız ve saygı değer yönetim kurulumuz hepimizin içine oh dedirtecek yada helal olsun be ne iş yaptınız yaa vay be ne transferler yaptılar dedirtti ki yok yok yok . senelerdir bu zaatlar ne yapsa bize dokunuyor içimize sinmiyor , başkanımızın sokakta yada toplantıda giydiği kıyafetler bile batar oldu , olmuyor işte sevemedik , 4 . senemizde tipik bir orta sıra anadolu takımı haline geldik ve malesef bank asyada şampiyon yapacağız diye yemin ettiğimiz takımımın her hangibir orta sıra takımı olması beni derinden yaralıyor .

bir çok renktaşım stad yada açık tribünü bahane etmiş benim bahanemde hazır halil ünal bu işi bırakmadıkça malsef ki kara kızıl sevamdan ayrı kalacağım 

çünkü taraftarın 1965 te koyduğu hedeflerle halil ünal ve yönetiminin 2011 de gösterdiği hedefler ve vizyon birbirini tutmuyor . saygılar , hayırlı geceler  
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 01:52

her sene konbine alırdım bu sene niye almadım

1. geçen sene neredeyse tüm iç saha maçları CUMA,CUMARTESİ,PAZARTESİ oynandı. benim ise tek tatik günüm PAZAR.

2. açığın üstü kapanacak dendi sonra baktık vazgeçilmiş gene yalanlar hikayeler (taraftarı kerizyerine koymak) şöyle bi açıklama duydum aslı varmı bilmiyorum "yeni stadyuma başlıçaz 2 seneye geçeriz açığına masraf etmeyelim bende diyorumki

a) açığa ne masraf ettinizki üstünün kapanması cok görüldü.

b) yeni stadyumla açığın kapanmasının ne alakası var maddi açıdan sanki yeni stadyumu sizmi yapacaksınızda kendi cebinizden.

c)bugün stadyuma temel kazsan 2 sene sürür full time çalışsalar ki öyle bişey olmıcak ve DAHA TEMEL ATILMAYI BIRAK NEREYE YAPILACAĞI BİLE BELLİ DEĞİL. zaten yönetimden bunla ilgilenende yok.

3. takım sağolsun hazırlık maçlarında öyle bi performans sergilediki (skibeyle beraber)yani ben stada gidecek heves kalmadı. sen daha aydını ittire kaktıra yeniyorsan tavşanlıyı kendi sahanda yenemiyorsan lige nasıl hazır dersin ? yapılacak açıklamamı şimdi bu yani gülecem ayıptır kendi klübüm gülmek istemiyorum.

not: şimdi arkadaşlar dicek iyi günde kötü günde takıma sahip çıkmak bumu ? valla konbine almadım ama her sene olduğu gibi bu senede orjinal formamı aldım extralarda aldım. ben es es in coooook kötü günlerinde yanına oldum 2. lig b ler. yönetim sağolsun bigün değerimizi bilmedi. büyük taraftar dedi. bigün değer verdiğini göstermedi bu sene bu tribünler bu hale geldiyse ve gelecekse YÖNETİMİN TARAFTAR ÜZERİNDE UYGULADIĞI KIYIM POLİTİKASI YÜZÜNDENDİR.

allah ömür verdiği süre es es liyiz. yokmu sesimizi duyan bizi anlıcak bi başkan yönetim?

YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
esesli_adem Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı esesli_adem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 04:03
çok teşekkür ederim kardeşim beşiktas macına kadar kesin almalıyım
esesli_
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 13:43
Bütün kredi kartlarına taksitle satılıyor mu?Veya hangi kredi kartına kaç taksit yapılıyor?Bilen biri ayrıntılı bilgi verirse çok sevinirim.
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 14:09
Alıntı yapılan ömer_es

Bütün kredi kartlarına taksitle satılıyor mu?Veya hangi kredi kartına kaç taksit yapılıyor?Bilen biri ayrıntılı bilgi verirse çok sevinirim.

Alıntı yapılan ES ES ES

Denizbank ES ES Bonus : 12 taksit
Axess :  10 taksit
Diger kartlar :  6 taksit

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
mehmetaliaydemir Liste gör
Yazar

mehmet ali aydemir
Yer: eskişehir
  Alıntı mehmetaliaydemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 14:17
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan ömer_es

Alıntı yapılan ES ES ES

Denizbank ES ES Bonus : 12 taksitAxess :  10 taksit Diger kartlar :  6 taksit

Bugün bende aldım kombinemi 127 numaralı açık tribün kombinesini.. World kart ile aldım 4 e bölmüşler banka da 4 vermiş 8 taksit olmuş kafalarına göre taksit yapıyorlar galiba :)
Biz Eskişehirsporluyuz..
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 15:41
Ben bugün World kart ile aldım 10 taksit.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 15:58

Ben  bugün şale otelin altındaki BEKO’dan aldım. World karta 10 taksit yaptılar. Sanırım diğer kartlara da aynı şekilde

Atilla Gezmen          : 1

Timur Şolpan           : 4
Çağıl Altay               : 26

muhammed             : 47

ömer faruk atılgan    : 106

gürayes                   : 190

meliheses                : 381

gürayes                  : 506
ES ES ES                 : 519
halifeırı35                : 100

yıldırmrıdan             :   ??

emre                       : ??

Murat Karameşe     : 544

Okan Karameşe      : ??? 

esescon_26            :??

Eskisehirrr              : 1321

Ayhan ünal             : ??

toplam                    :  16

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 16:00

Ben  bugün şale otelin altındaki BEKO’dan aldım. World karta 10 taksit yaptılar. Sanırım diğer kartlara da aynı şekilde

Atilla Gezmen          : 1

Timur Şolpan           : 4
Çağıl Altay               : 26

muhammed             : 47

ömer faruk atılgan    : 106

mehmetaliaydemir    : 127

gürayes                   : 190

meliheses                : 381

gürayes                  : 506
ES ES ES                 : 519
halifeırı35                : 100

yıldırmrıdan             :   ??

emre                       : ??

Murat Karameşe     : 544

Okan Karameşe      : ??? 

esescon_26            :??

Eskisehirrr              : 1321

Ayhan ünal             : ??

toplam                    :  17
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 19:23
bende bekodan aldım bugün

taner_es : 389
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 203204205206207 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,723 saniyede hazırlanmıştır