eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 21:24
Alıntı yapılan tutku26

hazırlık maçları dikkate alındığında benim hiç umudum yok bu maçtan
hazırlık maçlarını gözönüne alırsak düştüğümüz sene şampiyonduk
FOREVER-ESES
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 21:52
Alıntı yapılan tutku26

Şimdiye kadar hangi hazırlık Dönemi ve Lig doğru orantıda gitti ki ?
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Yer: Turkey
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 23:43
Alıntı yapılan pasacocuk

Alıntı yapılan tutku26

şunu unutma ki hazırlık maçları çok şeyin göstergesidir. Her maçta gol yenirse umutsuz olmak doğal
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 00:41
Alıntı yapılan tutku26

Alıntı yapılan pasacocuk

Alıntı yapılan tutku26

şunu unutma ki hazırlık maçları çok şeyin göstergesidir. Her maçta gol yenirse umutsuz olmak doğal
hazırlık maçları hiçbirşeyin göstergesi değildir...
gazozuna maç yapsak takım yenildi diye felaket tellalığı yapacaksınız..

ben,elimedeki kadro ile 4-4-2 oynasam nasıl olur?..3-5-2 oynasam nasıl olur?
4-4-2 oynasam kimlerle oynamalıyım ve bunların altarnatifleri kimler olmalı?,3-5-2 yada 4-3-2-1 oynasam kimlerle oynamalıyım ve bunların alternatifleri kimler olmalı?..benim tek derdim budur hazırlık maçlarında..
8 yesem önemi yok..ben bir şey denemek için çıkmışım sahaya..ligde benim takımım hangi sisteme yatkın ve elimdeki alternatif kadro buna ne kadar müsait onu görmek için çıkmışım..yoksa sen keyifli futbol izle diye sahaya çıkmadım..yada futbolculara "sahaya çıkın ve varınızı yoğunuzu ortaya koyun "demedim..
kayıt dışı ve puan getirmeyen gollere bu kadar hasta iseniz antrenmanlara gidin onlarca gol atılıyor,çılgınlar gibi sevinin..
eskişehirsporun geçmiş yıllarda kendinden daha üst liglerde oynayan ve kalite olarak daha sağlam takımlarla yaptığı hazırlık maçlarında namağlup sezona giripte,küme düşmekten son anda kurtulduğunu da gördük..ne ile neyi mukayese ediyorsunuz kardeşim siz..bir felekat senaryosudur,forumda almış başını gidiyor..hazırlık maçları hiçbir zaman ligin göstergesi olmamıştır..olmazda..tamamen ter atmak için ve antrenman için sahaya çımıştır futbolcular..hoca ligte,kafasındaki futbolun denemelerini yapar..sağ beki forvet bile oyanatır,stoperi sağ açığa çeker..deneme tahtasıdır ve gönlünce takımın ayarı ile oynar..çünkü lig maçında yapamayacaktır bunları,o yüzden hazırlık maçlarında bol bol dener bunları..hala neredersiniz yahu..bırakın artık hazırlık maçlarında alınan skorları..takılmayın bu kadar...gına geldi yahu..
Yukarı
bydayi Liste gör
Yeni Yazar

Salih Can
Yer: Eskişehir
  Alıntı bydayi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 00:54
Milliyet gazetesinin haberine göre; Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, bu konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu ile görüştü. Koç, yetkililerle yaptığı görüşmede, “Malum bulunduğumuz durum ortada. Sezon içerisinde stadyumlarda taraftarların, “Şikeci” şu takım, bu takım diye tezahüratları olabilir. Bu da takımı ve kulüp yöneticilerini bir hayli rahatsız eder. Bu konuda bir önlem almanızı önemle rica ederim” diye talepte bulunduğu öğrenildi.

TFF’nin de, “Sayın Koç, bu konuda çalışmamız yapılmıştır. Şikeyi içeren her türlü tezahürat küfür olarak sayılacak. Küfüre yapılan uygulanan cezai yaptırımlar işleme konulacak” diye yanıt verdiği bildirildi.

4 kez üst üste küfürden uyarı alan kulübe 1 maç seyircisiz oynama cezası veriliyor...

Bu da Talimattaki maddenin kendisi:

Herhangi bir takımın mensuplarını veya taraftarlarını aşağılamak, tahrik veya taciz etmek amacıyla; etnik veya bölgesel ayrımcılık içeren ya da herhangi bir takımın mensuplarını veya taraftarlarını suç failleri veya suç örgütleriyle özdeşleştirecek şekilde toplu olarak ve devamlılık arz eden bir biçimde tezahürat yapılması ya da bu içerikte pankart açılması veya benzeri eylemlerde bulunulması halinde sorumlu kulübe ilk ihlalde; Süper Lig için 100.000.-TL’den 200.000.-TL’ye kadar, 1. Lig için 35.000.-TL’den 70.000.-TL’ye kadar, 2. Lig için 15.000.-TL’den 30.000.-TL’ye kadar, 3. Lig için 7.500.-TL’den 15.000.-TL’ye kadar para cezası, saha kapama cezası veya seyircisiz oynama cezası eylemin ağırlığına göre birlikte veya ayrı ayrı verilebilir.
Anılan yasağın aynı sezon içerisinde ikinci kez ihlali halinde sorumlu kulübe bir müsabakayı seyircisiz oynama cezası ve bir üst paragrafta gösterilen para cezalarının üst sınırı kadar para cezası birlikte verilir. Anılan yasağın aynı sezon içerisinde üçüncü kez ihlali halinde sorumlu kulübe iki müsabakayı seyircisiz oynama cezası ve bir üst paragrafta gösterilen para cezalarının üst sınırının 2 katı kadar para cezası birlikte verilir. Anılan yasağın aynı sezon içerisinde dördüncü kez ihlali halinde ve takip eden her ihlalde sorumlu kulübe üç puan indirme cezası verilir. (Arkadaşlar doğrumudur bilmiyorum zaten gazete haberi.)
Yukarı
uğur.. Liste gör
Yazar

Uğur
  Alıntı uğur.. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 00:59
Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim hiç taraftarın şu halı saha oynasak kazanmalıyız düşüncesine.. Ya millet lig bu hafta başlıyor bir sakin bir durun bir topa basın ya..
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 01:20
ilk maçın 8taş'la olması iyi oldu
yenersek önümüzü tutamazlar.
o moralle çorap söküğü

atatürk mabedinde beraberliğe bile tahammülüm yok..
hadi es es'im ilk maça iyi başlayalım !
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 01:29
hazırlık maçları falan hikaye bana göre ilk 4 haftada takımın durumunu iyisini kötüsünü görürüz maça gelirsek evmizde 3 puanla başlarsak tadından yenmez
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 07:50
"Şike kötüdür" diye pankart açsak suç işleyip cezamı alacağız?
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2011 saat 10:10
Taraftar olarak kendi işimize odaklanmalıyız.
Cumartesi akşamı Atatürk stadında kimin büyük olduğunu izleteceğiz. Maçın skoru ne olursa olsun En büyük taraftar biziz... O KADAR...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır