eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 02:03
ne demek hepsini 20 yap? anlamadım. her tribünün fiyatı aynı olur mu?
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 02:06
Eskişehirspor’da yönetim Beşiktaş maçında açık tribün biletlerini 35 TL’den satmayı düşünüyor. Yeni sezonun ilk maçını Cumartesi saat 17.30’da Atatürk stadında Beşiktaş ile yapacak olan Eskişehirspor’da yönetim ilk maçta tribünlerin dolmasını bekliyor.
Edinilen bilgilere göre yönetim kurulunun Beşiktaş maçında açık tribün biletlerini de 35 TL’den satmayı hedefliyor.
Dün akşam saatlerinde toplanan ve bilet fiyatlarını da belirleyen yönetim kurulunun bugün açıklama yapması bekleniyor
istikbal
Yukarı
Gimpos Liste gör
Yazar

Ersin
Yer: Eskişehir
  Alıntı Gimpos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 02:09
Maç gollü geçecek ve 3-2 alacağız diye düşünüyorum.Takım bu maçı ciddiye alıp hazırlık maçındaki hataları tekrarlamalı.
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 02:10
Bu maçta taraftar olarak çok dikkatli olmalıyız.Sezona ceza alarak başlamayalım. Başkalarını ortalıgı yakıp yıktıktan sonra bile  bagışlayan ya da ufak cezalarla kurtaran Federasyonun bizi ne kadar çok sevdigini !!! hepimiz biliyoruz.
En iyisi deplasman tribününe boş muamelesi yapmak.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
  Alıntı sumeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 07:47
Hazırlık maçları hiç bir zaman lig için tam anlamıyla  ölçü olamaz .ligin havası herkes için farklıdır hem futbolcular hemde taraftar için..Cumartesi günü inşallah bizim için güzel bir gün olacak.
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 09:50
Maçın kaçta oynanacağı belliyse bu başlığın ilk mesajını yazan Akif saatini de yazsın..
Forum ana sayfasında yok, maçın duyurulduğu başlıkta yok, müezzinse maçtan bihaber.. 
Şimdi tutar birisi işte falan başlıkta falan sayfada der olması gereken yerde olmadıktan kelli..

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
desx Liste gör
Deneyimli Yazar

Sercan
Yer: Eskişehir
  Alıntı desx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 10:33
Alıntı yapılan meliheses

ne demek hepsini 20 yap? anlamadım. her tribünün fiyatı aynı olur mu?

Tüm maçlar 20 olsun manasında söylenmiş.
Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 10:55
Kazanıcaz bu maçı yeni hocamızlan ilk maçımızı kazanıcağız..Clap
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
  Alıntı ulkuy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 12:14
Bol gollü bir maç olur kanaatindeyim. Bizde Beşiktaş'da henüz forma girebilmiş değiliz. İlk maçı kayıpsız geçmemiz başarı olur. Bu arada ETB Facebook sayfasında yeni formalarımız verilmiş, yerden yere vurduğumuz formalar değil bunlar. Ben çok beğendim yeni formalarımızı. 
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 12:21
bence bizim takım savaşçı kimlğini biraz katbetti sanırım. daha kaliteli isimlerden kurulu bi kadromuz var önceki yıllara göre ama savşaçı değiliz bu yıl . hazırlık maçlarında bunu gördüm bakalım bu yıl oyun düzenimiz değişecek bu iyi mi olur kötü mü bilemiyorum ama bu maç bizim için önemli ilk maçta en azından beraberlik almalıyız . maç kazanmka kadar kaybetmemekte önemli kaybetmeyen bi kimliğe kavuşursak bu bizim iin bence daha önemli çünkü önceki yıllarda gereksiz puan kayıpları ligin sonunda iddaasız bi takıma dönümemize neden oldu.
bakalım görelim bu ilk maçta tribünde olamayacağım ama inş bidahaki maçlarda tribündeyim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır