eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 23:39
Bugun kombıne ve forma almaya gittim ama ne Açık aktıf a.ş bulabıldım nede Esstore açıktı nekadar küfür etsem yeriydi....
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 23:59
pazar günü açık olmazki. kapalı olması normal. al kombineni yarın ekle buraya. ben de salı- çarşamba alacağım
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 00:28
 Ne hikmet se bazı arkadaşlar Kombine almayı yönetime destek olarak algılıyor.Peki o mantıga göre bilet alarak maça gitmek de yönetime destek olmuyor mu?
  Bu yönetim nasıl gider büyük ihtimalle takım Küme düşerse yönetimde gider degil mi? E o zaman düşürelim arkadaşlar takımı, düşene  kadar da ne maça gidelim ,ne kombine - ne forma alalım.Maça gidenlerde takımdaki futbolcuların en ufak hatasın da yuhlasınlar , ıslıklasınlar ki moralleri bozulsun kazara maç falan kazanıp , kulüp yönetiminin degirmenine su taşımasınlar .Zaten ufak ufak forumda başladık bunu stada da taşıdık mı tamamdır.
 Ha gayret ...
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 01:40
Alıntı yapılan ES ES ES

Ne hikmet se bazı arkadaşlar Kombine almayı yönetime destek olarak algılıyor.Peki o mantıga göre bilet alarak maça gitmek de yönetime destek olmuyor mu?  

Bi borcunuz olsa nakit para mı istersiniz yoksa 2 haftada bir verilecek 20 Lirayı mı ?

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 02:02
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan ES ES ES

Bi borcunuz olsa nakit para mı istersiniz yoksa 2 haftada bir verilecek 20 Lirayı mı ?

Bu sorunuzun konuyla ne ilgisi oldugunu anlayamadım. Yoksa Kombine gelirleri ile kulüp yönetimi kendi ŞAHSİ BORÇLARI nı mı ödeyecek ?
Kombine almayalım kulübe nakit para gitmesin mi diyorsunuz ? 2 hafta da o 20 lirayı kaç bin kişi verecek o da önemli degil mi?
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 02:11
Kaç yıldır gelir gider eşit çıkıyor bizim sokakdaki bakkal gibi..

Yönetim şeffaf olsun kombinede alırız 80 liralık forma da..

3 yıldır alıyoruz ama yeter..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
bernoulli Liste gör
Yeni Yazar

Bernoulli
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı bernoulli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 11:28
Mesele kombine almak değil;mesele güvenilir, şeffaf,sözünde duran bir yönetimin varolmasıdır.Yoksa bu taraftar her zaman kombinesini de alır,formasını da alır,her türlü desteği de verir.Siz yeter ki adam gibi yönetin klübü....
Yukarı
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
  Alıntı ugur6666 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 11:40
bu taraftara hakkaten yazık.. Türkiyedeki başka taraftarlarada yazık psikolojik hezimet içindeyiz..  sen kalk para verde maça git.. insanın boğazına düğümleniyor.. keşke cezaları açıklasalardıda  bi nebze azalsaydı bu acı.. karakterimi çiğneyipte maça gidesim gelmiyor açıkçası.. herkes uyanık bi taraftar salak
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
  Alıntı 26red_black26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 13:00
Arkadaşlar bende 2 senedir kombine alıyordum fakat bu sene bende almayacağım.kendi içimde oluşturduğum sebepler okadar çokki hangisini söyleyeyim.
Geçen sezon hiç aralıksız yağan yağmurun altında ıslanıp 1 hafta yatalak hasta olmamın etkiside var,kombine bilet fiyatının etkiside,kendi içimde oluşturduğum sebeplerde.
Alan arkadaşlara mani olmak için yazmıyorum tabiki bu konu herkesin kendi görüşü ve yaşadıklarıyla alakalıdır.
Takıma her zaman destek vermeye hazır olan bu büyük taraftarın bir bireyi olarak,yönetime tek bir sözüm var;destek olunması için hazır duran bu taraftara önce sizler destek olun köstek değil.Bizler desteğe her zaman hazırız fakat bazı şeyler tek taraflı düşünülmeye başlanınca insanlar kendilerini yürüyen türk lirası olarak görmeye başladılar bu durumu bırakın taraftarı hangi insan evladı hazmedebilir ki!!! 
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 13:20
Son gelişmeler ile beraber maça gidecek heves de heyecan da kalmadı kimsede. Yönetim her zamanki gibi bildiğini okuyor. Sadece para isteme durumu söz konusu olursa taraftara methiyeler düzüyor. Ancak ne garip bir paradokstur ki, paraya bu kadar ihtiyacı olmasına rağmen üyelikleri açmıyor, açamıyor.

Hangi birisini söylemeli bilemiyorum. Ne bir master program var? Ne bir vizyon, misyon ne de ayakları yere basan uzun, orta ve kısa vadeli hedefler var. Nereye baksanız çoğu temelsiz, mesnetsiz ve malesef elinizde patlıyor.

Sadece stadyum konusu bile yönetimin zihniyetini ve taraftara verilen önemi (!) çok güzel bir şekilde ortaya koyuyor. Dahada acısı yönetimin taraftar ile beraber Adalar'daki törende "Açığın üstünü kapatmayan utansın" şeklindeki tezahürata eşlik etmesi, içler acısı  ve trajikomik halimizi net bir şekilde anlatıyor.

Yinede ümitlerimizi her şeye rağmen canlı tutmak istiyoruz. Şairin dediği gibi: Umut fakirin ekmeği Ye Memet...

Umarım herkes aynı gemide olduğunu bir gün anlar ve topyekün seferberlikle aydınlık günlere yolculuğa en kısa sürede başlayabiliriz.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır