eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 490491492493494 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 16:56
Alıntı yapılan eko222

mustafa abinin (tatar mustafa) sanayideki işyerinin tam yerini bana tarif edebilecek varmı

Yunuskent Tramway duragının o arasından giriceksın yukarıya dogru yaklaşık 150 metre yukarıda sol tarafta kalıyor tam karşısında yıkamacı var oradan aklında kalsın dükkanın ismi ''Bacanak''
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 19:42
Ntvspor bildiğiniz üzere bazı maçlarda şifre giriyor.İnternette key değerleri falan hepsi yazılı fakat benim cihazda key değeri 18 haneli!! internette hep 14-16 değerli keyler veriliyor,bu sebeple ne kadar zamandır uğraşmama rağmen ntvspor şifresini çözemedim.
Makina : yumatu 550D modeli...
Bu işten anlayanların yardımını bekliyorum ;) şimdiden teşekkür ederim :)
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 19:50
Alıntı yapılan SRKN

Ntvspor bildiğiniz üzere bazı maçlarda şifre giriyor.İnternette key değerleri falan hepsi yazılı fakat benim cihazda key değeri 18 haneli!! internette hep 14-16 değerli keyler veriliyor,bu sebeple ne kadar zamandır uğraşmama rağmen ntvspor şifresini çözemedim.Makina : yumatu 550D modeli...Bu işten anlayanların yardımını bekliyorum ;) şimdiden teşekkür ederim :)

çözüm = en yakın dsmart / digitürk / media markt
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 20:08
kablolu tv olurmu?

Alıntı yapılan SRKN

Ntvspor bildiğiniz üzere bazı maçlarda şifre giriyor.İnternette key değerleri falan hepsi yazılı fakat benim cihazda key değeri 18 haneli!! internette hep 14-16 değerli keyler veriliyor,bu sebeple ne kadar zamandır uğraşmama rağmen ntvspor şifresini çözemedim.
Makina : yumatu 550D modeli...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 20:18
Alıntı yapılan SRKN

_http://turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=264439 önce burayı bir oku, eğer kendin yapamazsan Bozüyük'te televizyoncu Muhsin var 10 TL'ye yazılım yüklüyor.  Eskişehir'de 20-25 TL istiyorlar. Kablom yok olsa ben yardım ederdim. Kolay gelsin.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 20:29
İbrahim abi teşekkür ederim inceliyorum.Kabloyu satın alırım bakalım becerebilecekmiyim.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 20:32
Alıntı yapılan SRKN

İbrahim abi teşekkür ederim inceliyorum.Kabloyu satın alırım bakalım becerebilecekmiyim.

@SRKN, Rica ederim. Yarın Bozüyük'e gidip yaptıralım, uğraşma bence. Belalıdır. Smile
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 20:38
:) olsun abi birşeyler öğrenelim belki başka faydalarını görürüz ;) ama sen yinede televizyoncu muhsinin adresini veriver :P
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 20:40
Alıntı yapılan SRKN

:) olsun abi birşeyler öğrenelim belki başka faydalarını görürüz ;) ama sen yinede televizyoncu muhsinin adresini veriver :P

Belediye Yeraltı Çarşısı ve benim selamım. :) ayrıca mutlaka faydasını görürsün. Cesaretini tebrik ederim.
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2011 saat 21:06
merhaba..konuşma ingilizcesine gitmek istiyorumda hangi dersane yada ingilizce kursunu önerirsiniz =?
Aşkın benden de öte...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 490491492493494 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır