eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sRrCcN Liste gör
Yazar

Sercan
Yer: denizler
Online Durum: Offline
  Alıntı sRrCcN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 04:15
merhabalar, çinde ikamet etmekteyim ve formamızı internet üzerinden satın almak istiyorum. bu şekilde olunca alınca üzerime olup olmayacağını deneme şansım yok. s beden mi yoksa m beden mi alsam diye kararsız kaldım. üzerime olmadığı takdirde, kargo yoluyla değiştirme imkanım var mıdır?
1,75 boyunda 60 kilo ağırlığındayım. formayı giyip deneyenler hangi beden almam konusunda yardımcı olurlarsa sevinirim.
herkesin ramazan bayramını tebrik eder, sevdikleriyle mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ederim.
çinden saygılarımla,
Sevgi muhabbet kaynar yanan ocağımızda,
Bülbüller şevke gelir gül açar bağımızda,
Hırslar kinler yok olur aşkla meydanımızda,
Aslanlarla ceylanlar dosttur kucağımızda.
Yukarı
Baytar26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Baytar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 07:38
Emin olmamakla beraber M bedenin size olacağanı düşünüyorum. 1.85 boyunda 80 kiloyum ve L giyiyorum. Genel olarak t-shirt'te hangi bedeni giyiyorsanız o beden oluyor.
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 09:44

ben bazi insanlari anlamiyorum. gidiyoruz Sari forma aliyoruz 74 lira ya.klube destek oluyoruz.sonra maca sari forma ile gitmem diyor.gidenler ise baskalari tarafindan tepki gösteriliyor.ama maca formasiz yada siyah-kirmizi giyinmeden gelenlere birsey denilmiyor.

3 formadan en iyisi sari forma!sonucta Sari az derece ilede olsa takimizin Rengidir Smile
Yukarı
Ganyotçu Liste gör
Yazar

Emrecan
Yer: Liverpool
  Alıntı Ganyotçu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 10:21
Eskişehirspor SİYAH-KIRMIZI'dır
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Bilke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 10:32
Herkes renk ahenginden bahsetmiş açığın doğru düzgün ahengi kalmadı çekirdekçi doldu sağı solu başka oynuyor buna ses çıkaran yok armamızda olan bi renkte forma yapılınca olay oluyor.Bende kırmızı formadan yanayım ama gercekten çok basit dizayn edilmiş ve zaten 2 tane kırmızı formam var t-shirtleri saymıyorum bile o yüzden bu sene sarı forma alıcam .Çubuklu siyah-kırmızı forma her sene çıkar ama bu forma çıkmaz
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 13:28
Adidasin cok güzel Esofmanlari var. Bunlari bir cikarsalar ya, bizde alalim bunlardan. Zaten Adidasin en cok begendigim seyi esofmanlaridir. 
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 18:28
Alıntı yapılan EjderHudsy

<FONT style=": #000000">ben bazi insanlari anlamiyorum. gidiyoruz Sari forma aliyoruz 74 lira ya.klube destek oluyoruz.sonra maca sari forma ile gitmem diyor.gidenler ise baskalari tarafindan tepki gösteriliyor.ama maca formasiz yada siyah-kirmizi giyinmeden gelenlere birsey denilmiyor.

3 formadan en iyisi sari forma!sonucta Sari az derece ilede olsa takimizin Rengidir Smile

haklısın yakından inceledim siyah kırmızı eyvallahda arkasındaki 26 çok aşağıda yapmışlar giymedim ama öyle bır düşüncem olusdu.beyaz zaten resmen bjk nın forma bjk amblemı sökülmüş bizim amblem takılmıs o nedir öyle ?? bir sürü tasarım yapıldı resmen klasik forma ucuza mal edilmil kalkmışlar 75-80 tl ye satıyorlar sen stadın ustunu kapatma bu saate kadar 80 lıraya forma sat!!! sarı forma gıyılır dıger takımlarından bır cok renklı degısık formaları yok degıl ama beyaz forma
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 09:09
Alıntı yapılan sRrCcN

merhabalar, çinde ikamet etmekteyim ve formamızı internet üzerinden satın almak istiyorum. bu şekilde olunca alınca üzerime olup olmayacağını deneme şansım yok. s beden mi yoksa m beden mi alsam diye kararsız kaldım. üzerime olmadığı takdirde, kargo yoluyla değiştirme imkanım var mıdır?
1,75 boyunda 60 kilo ağırlığındayım. formayı giyip deneyenler hangi beden almam konusunda yardımcı olurlarsa sevinirim.
herkesin ramazan bayramını tebrik eder, sevdikleriyle mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ederim.
çinden saygılarımla,

M beden çok rahat olacaktır size small da sorun çıkma şansı var . Çin 'e selamlar taa nerelerden forma alacak adam var ya insanın gözleri doluyor..HER ZAMAN HER YERDE.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 09:36
Nerede Eses taraftarlarin oldugunu merak ediyorsaniz esesfan on tour adinda olan gruba bakin, facebookte bile gruplar var. 
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2011 saat 09:54
Oraya gezmeye gidip çekinenler çoğunlukta arkadaş forma söylücek demek ki orada ikamet ediyor ona şaşırdım.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır