eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 22:56
formanın arkasındaki 26 baskısı çok kalitesiz görünüyor.. sanki bir iki yıkamada sökülecekmiş gibi duruyor.. üstelik alt veya üst kısmına isim yazılamayacak/yazıldığında güzel durmayacak kadar büyük..

taraftar forması da yok geçen seneki gibi.. sordum yetkiliye geçen senekiler tükenmemiş onların satışına devam edilecekmiş..

eski sezon formalarda satışta halen bari onların fiyatı düşseydi yeni sezon forma gelince.. puma formalarımız sezon biter bitmez ucuzlamıştı ve tükenmişti nikelar rafta kaldı..
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 22:56
Alıntı yapılan nfr26es

Taraftar forması olacakmı??

az evel neo esstoredaki abimize sordum, aldığım cevaba göre. şuan mağazalardaki forma modellerinin dışında (taraftar forması, sırtında 26 yazmayan)forma gelmeyecekmiş.sadece bunlar olacak dedi. birde formanın sırtına alttaki boş kısma isim yazılabilecekmiş.
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 00:38
Alıntı yapılan KEMAL YILMAZ

dün tren garının önünde çubuklu forma giyen bir vatandaş gördüm açık söyleyeyim bana çok basit bir forma gibi geldi.
İşte bu nedenden dolayı da Sarı Formaya rağbet arttı.Ayrıca tasarımı da sade ve hoş olunca iyicene dikkat çeker oldu...
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 00:59
Şimdi siparişi Sarı Formadan verdim alan arkadaşlar biligilendirme yapabilir mi kalıplar nasıldır Esstore'daki large tişörtler bana tam oluyor formadaki L de aynı mıdır acaba 
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 01:12
Son maçımızda en az 10 kişide, bugün çarşıda 3-4 kişide sarı forma gördüm. Bu senenin modası sarı forma olacak demekki. Aslında çok dikkat çekmesi birazda böyle düşündürüyor galiba.

Beyaz - Sarı- Kırmızı- Siyah ağırlıklı formalarımız mevcut böylece taraftarlarımızda. Rengarenk olduk. :-(
Her zaman her yerde
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 01:20
o forma sarı değilde kıpkırmızı olsaydı güzel olurdu ve tribündeki o rengi yakalamış olurduk
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 01:32
Yine de stada ben sarıyla gelmeyecegim 
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 01:35

Ben sarı formayla stada gelmekte bir sakınca görmüyorum. Örneğin Manchester City tribünleri; açık mavi bir tribünde, bir sürü siyah-kırmızı formalı taraftar görebilirsiniz. Çünkü siyah-kırmızı formaları da çok güzel, ayrıca ahengin bozulduğuna inanmıyorum. Kaldı ki sarı, bizim amblemimizde en fazla yer alan renk. Dediğim gibi ben bu işte bir sakınca görmüyorum.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 02:28
stada
sarı formayla gelinir
kırmızı formayla gelinir
siyah formayla gelinir

ama lütfen şu beyaz atkılardan kurtulalım artık..istiklal marşında dikkat edin..tribünlere kar yağmış gibi görünüyor..
kırmızı çoğunlukta olmak üzere logomuzda olan 3 renk kullanılsın sadece lütfen
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2011 saat 02:40
Alıntı yapılan ekrem yetim

stada
sarı formayla gelinir
kırmızı formayla gelinir
siyah formayla gelinir

ama lütfen şu beyaz atkılardan kurtulalım artık..istiklal marşında dikkat edin..tribünlere kar yağmış gibi görünüyor..
kırmızı çoğunlukta olmak üzere logomuzda olan 3 renk kullanılsın sadece lütfen

Sarı formaya da gerek yok.Hatta beyaza da.Sadece kırmızı forma atkı vs ile gelinmeli.Tek renk kırmızı olursa çok güzel görüntü olur.
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır