eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 189190191192193 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 02:35
arcelık calısanıyım worlde bızlere 12 taksıt

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 03:47
Alıntı yapılan Güray26ES

arcelık calısanıyım worlde bızlere 12 taksıt

Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 10:59
anket sonucu içler acısı,
yönetim istifa ettiği gün, kombinemi alırım
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 11:28
Atilla Gezmen : 1
Timur Şolpan  : 4
Emre Angı       : 26
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 11:30
Atilla Gezmen : 1
Timur Şolpan  : 4
Emre Angı       : 26
gürayes          : 190
gürayes          : 0506
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 11:47
Alıntı yapılan mecek_baba

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan esesyucel

Tekrar hatırlatayımda alıntı yapayım yok biz dernek yada birlik olmak istemiyoruz diyen varsa yasın durmadan aldıgı kombine nosunu Birlik beraberlik olalım beyler alınacaksa alınsın EMRE ANGI MAKSUZMU YAPIYORSUN sen
Herşeyde birlik olduk da bir tek kombine almamak kaldı zaten..

İyi birlik olmayın dagılın da yönetime şirin gözükün Bu Benim son sözüm ve bayrama kadarda forma girmeyecem kimsede bana bundan sonra birlikden beraberlikden bahsetmesin burda hem aglıyoruz şunu yapmıyo bunu yapmıyo yönetim diye iş icrata geldimi Taraftarı hemen dagıtıyoruz buravo bize ister birlik ol ister olma isterse inatla birlik beraberligi boz hiç umrumda bile degil ben bir çagrı yaptım Taraftara ister uyun ister uymayın kimsede benden alıntı felan yapmasın cünkü karşılık vermeyecegim bayrama kadarda asla forma girmeyecegim gelişmeleri telden ögrenirim.

Yücel "Ya devlet başa ya kzgun leşe" taraftar birbirne düşmesin amaç (ESES in başarısı ise) herkesin düşüncesine saygı. Halil bey bırakmyacaksa bizim yapacağımız ESES e değil Halil bey e zarar versin. Elbet senin düşüncende değerli ama sana zıt düşüncelerin değerini ESES e zarar verip vermediğini tartarak değerlendir. Kombine almak ESES emi kazandırır Halil bey emi?
kombine almak es es kazandırır elbet ama bazı arkadaşlar kime inat yapıyo bilmem almazmış kombine alma o zaman 20-30 tl verip maça gelirler biz es es için alıyoruz baştakı şahısa kızıpta almamak filan gibi düşüncemiz yok allaha şükür ben alırım 10 tl maç seyrederim
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 11:48
eses deniz kart var bende 12 taksıt
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 12:09
Bu yönetime para kazandıracağıma Digiturk'e kazandırırım daha iyi. Belki Türk futbolu kazanır. Bu sene protesto ediyorum ve kombine ALMIYORUM...
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 12:35
Acık tribun kapanısıya kadar evimde oturur lig tvden izlerim macımı.Bu sene kombine almıyorum
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 12:41
Eğer çalışıyo olsaydım ve yeterli param olsaydı bi dakika düşünmeden Kombine alırdım..Ama ne yazık ki öğrenciyim ve Kombine alamıyorum..Disapprove Her ne olursa olsun Kombine alınmalı..Kombine almamak Halil Ünal'a değil ESESİMİZE zarar verir..Exclamation
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 189190191192193 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,080 saniyede hazırlanmıştır