eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 3-2 Orduspor(H.Karşılaşması)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 12:29
ivesayı ıslıklamayanlarıda ben ıslıklıyorum
şişen köfteler
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 12:44

Alper ve kamara gerçekten top ayaklarında iken heyecan yaratıyorlar.Kamara'nın golü gerçekten enfesti.Veysel ilk yarı tutuktu ama 2.yarı güzel performans sergiledi.İvesa yine hatalı goller yedi maalesef ama maçın sonlarına doğru çok net bir gol pozisyonunda topu çeldi.Diego eski görüntüsünden biraz uzak gibi zamanla düzeleceğine inanıyorum.Volkan gereksiz yere sakatlık yaşadı.

Dedé tek kelimeyle harika.Özellikle duran toplarda çok etkili topu istediği yere atıyor gol pozisyonuna sokuyor.Nadarevic fena değildi biraz daha iyi olucaktır zamanla.Boyd istediği topları alabilirse çok rahat gol atar.Dün mücadeleci ve istekliydi.Serdar her zaman ki gibi :).

Bu arada anonscu kesinlikle değişmeli.Ruhsuz ruhsuz gol anonsu yapıyor.Oyuncu isimlerini yanlış okuyor.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 12:45
Ben Kadir Gecesi olduğu için Cami'ye gittim ama Cami çıkışı altımda bisiklet olduğu için hemen maça gittim..Ben maça geldiğimde 2-1 yeniliyoduk..Dk. 70 küsürdü..Arkadaşlarımın yorumuna göre ilk yarı berbatmışız..2.yarı takım çok iyi dediler ama benim izlediğim son 20 dk. hücum hattımız iyi ama zaman zaman pas anlaşmazlıkları vs. yaptık gene..Daha maç oynamamız gerektiği "bariz" belli..Defans'ta da iyiydik ama kötüye yakın iyiydik (2.Yarıdan Bahsediyorum)..Kamara'nın rövaşatası tek kelimeyle "Harika" bi gol oldu..Kris'de Penaltıdan da olsa sonunda ESkişehir'de Taraftar önünde bi gol attı..Devamı gelicektir İnşALLAH..Benim izlediğim kadarıyla Gençlerbirliği maçındaki oyuna göre daha iyiydik..Ama bu oyunla biz ilk 10'a zor gireriz..Uyum sorunu var daha belli..Kayseri maçıda iptal olmuş galiba..Daha maç yapçak Takım bulmamız lazım..Tavşanlı maçı İnşALLAH daha hazır bir görüntü veririz..(AMİN..)
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 12:48
Takımda kondisyon eksik kamplarda yatarak geçirilmiş gibi umarım 15 günlük sürede  bu açık kapatılır(trübün değil:))
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 13:13
bizim için lig 40 hafta. 5 de Türkiye kupasını eklersek 45 maç yapar. takımın erken form tutması ligin ilk yarısının ortalarından itibaren ani düşüş getirebilirdi. ligin ilk 3-4 haftası sabredersek sonrasında çok iyi bi futbol izleyeceğimizden eminim.
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 13:14
maçtan hiç tat almadım. sadece skor var bide kamara ama serdar oyuna girince her zaman hareket getiriyor +yük dolu
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 13:17
   3 pas yapamıyoz , şişirme toplar  işimiz zor...
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 13:18
ya goruntu yokmu arkadaslar

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 13:32
Tavşanlı maçından sonra 3-4 eylül gibi kesinlikle , ligin kaliteli ekiplerinden biriyle daha maç yapmamız gerekiyor....
Yukarı
mr.tunga Liste gör
Yazar

Alper ŞENER
Yer: İstanbul
  Alıntı mr.tunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 13:51
Anons yapan arkadas icin ne dusunuyorsunuz arkadaslar? bence derhal degistirilmeli, bu konumdaki kisiler takimi atesleyen sekilde anons yapmasi gerekirken, bizimki gulmekten geciriyor.. o cansiz ruhsuz kriis deyisi diomanisii deyisi, tey allahim..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır