eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 17:05
sezer,ümit karan ve bülent uygun olmasaydı kalabilirdi diye düşünüyorum,oynadığı sürece elinden geleni yaptı,belki bi zafer olamadı ama bi youla da değildi antremanlardan kaçmadı acımamın sebebi de daha büyük hedefi olan bi kulüpte oynamak istedi,şampiyonlar liginde oynamak istedi hatta madridle karşılaşmak istiyormuş olmadı(belki gs ye gitseydi hazırlık macında bu hayaline kavuşabilirdi :) şimdi en hedefsiz kulüpte oynayacak,hayırlısı :)
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 17:16
Ben zerre kadar üzelmedim.Hatta sevindim para kazandırdı klübe...
Fener düşerse sanırım rekor kıracağız transfer ücreti konusunda
Süper ligden Bankasya'ya transfer olan en pahalı futbolcu olacak kendisi ...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
rosinante Liste gör
Yazar

ERDEM
Yer: yunusemre
  Alıntı rosinante Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 17:24
Alıntı yapılan emrahes

bu fenerbahçe yüssüzlügün, şahsiyetsizligin, onursuzlugun, utanmazlıgın dibine vurmuştur. türk futbolu bir an önce bu klüpten küme düşürülerek kurtarılmalıdır.

Bundan güzel bir fenev tanımlaması olamaz.....ClapClapClapClap

OLMAYA DEVLET, CİHANDA BİR NEFES BİR DE ESES GİBİ...
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 17:24

GÜNÜN KOMEDİSİ :

Forlan ne zaman geldi la fener'ede ne ara gitti çok geri kaldııık çoook LOLLOLLOL

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 17:30
Diego lugano sanmış galiba iyi gaf olmuş.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
rosinante Liste gör
Yazar

ERDEM
Yer: yunusemre
  Alıntı rosinante Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 17:32

" DARAĞACINDA BİLE OLSAK SON SÖZÜMÜZ fenevbahçe  OLACAK"...

Yanılmıyorsam  bu sözleri  bir süre önce yaptığı basın toplantısında mütahit nihat söylemişti...

Ne oldu da 15 gün içinde tornistan etti ve fenev defterini kapattı..

He ne oldu nihat efendi.. Demek ki  fenev menev hepsi hikaye... 

Aslolan inşaatlar, yollar, köprüler, tüneller, tatil köyleri...

OLMAYA DEVLET, CİHANDA BİR NEFES BİR DE ESES GİBİ...
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 17:59
Bir dedikodu'ya göre Lugano büyük ihtimal PSG De 3 Milyon EURO gibi bir para söz konusu imiş :) [gerçi bize ne]
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 18:01
Alıntı yapılan akif_26

Bir dedikodu'ya göre Lugano büyük ihtimal PSG De 3 Milyon EURO gibi bir para söz konusu imiş :) [gerçi bize ne]

Ne demek bize ne? Hala idrak edemiyorsunuz. Bu topic rakip takımlar topici. Beğenmeyen ne yazar ne okur..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 18:42
İyide bu kadar niye sinir yaptın hem de 1. mesajında...
Biraz sakin şampiyon...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 18:47
Alıntı yapılan dream26

Ne demek bize ne? Hala idrak edemiyorsunuz. Bu topic rakip takımlar topici. Beğenmeyen ne yazar ne okur..

idrak sıkıntısı yaşayan birisi varsa oda sensin kardeşim Big%20smile BEN bi dedikodu duymuşum ciddi yerden sizede haber veriyorum mesajı yazdıktan sonra olayın bizimle bi alakası yok ama olsun manasında yazıyorum o yazıyı oraya Big%20smile kapiş LOL

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır