eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 03:55
Sarı forma iyi güzel ama futbolcular için güzel
Umarım taraftarlarımızdan o formayı alıpta maça gelen olmaz.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 03:59
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan Cello 26

gecen senelerde gibi 5 forma yok degil mi? yani kesin bu 3 forma mi olacak sadece?
Federasyon forma sayisini düsürdü benim bildigim; her takimin 3 tane formasi var.
daha iiyi olmus gecen sene turkuaz formayi bir kere giydik alanlar icin kötü olmustur. Bu sene çubuklu ve sarı formalardan alıcam güzel duruyorlar
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 04:05
Ben hiç giymedik diye hatirliyorum
Ben 3'ünüde almak istiyorum
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 04:39
bende üçünü de almaya çalışcam çubuklunun uzun kollusu da güzel olacaktır bana göre
ANTİ-BİZANS
Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 09:32

Siteye koyarlar bugün han formalarsa ben ilk olarak eşofman alıcam .Big%20smile

İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 10:19
Sarı gerçekten çok klas duruyor ama tribünde kırmızı giymeye çalışırken araya sarılarında girmesi garip olabilir.Ben de bu sene almayı planlıyorum ama kararsız kaldım.Çubuklu formam var,sarı tribünde farklılık yaratmak istemem, beyazın da siyah çubukları Bjk havası veriyor gerçi ne renk koyarsan koy başka takımın havası olacaktı ama.Hadi şimdi seç seçebilirsen.Bu arada sarı formalara alternatif forma olarak da olsa mutlaka devam edilmeli en azından armamızın ağırlığında var.O kadar eleştirdik ama beklediğimizden güzel çıktı
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 11:09
Siyah kırmızı güzel duruyor.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 11:53
Yeni sezon Adidas formalarımızın fiyatları belli olmuştur. 3 model formanın hepsinin fiyatları aynıdır.
Kısa kollular 74 TL'den, uzun kollular da 80 TL'den satışa sunulacaktır.
Facebook Eskişehirspor Sayfası

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 12:03
Sarı forma güzel olmuş olmasınada taraftara satılmamalı!!! Neden?
Biz değilmiyiz sürekli tribünlere siyah-kırmızı tonlarında formalarla tişörtlerle gelin diyen?
Ama buna uyan pek yok,tamam farklı renklerde formalar olsun ve satılsın ama o formaları tribunde giymeyecek bilinçe sahip kaç taraftarımız var?
Sarı formadan bende almayı düşünüyorum ama asla tribunde giymem!!! Ama malesef maçlarda hep göruyoruz garip garip EsEs formalarını ( turuncu-turkuaz,vs.)
Üstelik bu formaları tribun liderleri!!! giyiyorsa son noktadayız demektir...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
saddler26 Liste gör
Yazar

CRAZY HORSE
Yer: ESSKİİŞEEEHİRR
  Alıntı saddler26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 12:23
Rahmetli Aziz BOLEL ES ES in armasını Teknik Ressam Selahattin Vapur a yaptırırken Savaşlarda kullanılan sancakların renklerini dikkate almış ve SİYAH: ordunun başındaki hükümdarı, KIRMIZI:milleti,halkı ,YEŞİL; İnancı ,SARI: Ön safta çarpısan akıncıları temsil ettiğinden hangi rengi seçecekleri biz taraf olan taraftarlara kalmıştır. Küçük bir bilgi paylaşmak istedim.
Yürüdüler cenk meydanına ellerinde siyah kırmızı bayraklarla...Yalın kılıç yürüdüler bizans üstüne...Göynek sırma SİYAH üzeri AL çepken...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır