eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141142143144145 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 00:10

ben de  onu diyorum zaten. beşiktaş da suçsuz değil basında yansıyan kadarıyla ve beşiktaş avrupa kupalarında oynuyor. başkanı yurt dışında çıkma yasağı almış olan trabzon da oynuyor.

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 00:11
aykut kocamanın istafa ettiği  hakkında bir twitter  okudum az önce. dipnot.tv den
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 00:34
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılamaması üzerine sarı lacivertli yönetim ve teknik heyet acilen toplandı. Toplantıda Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, yönetime istifasını sunarken, yöneticiler başarılı teknik adamı ikna etmeye çalışıyor.
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 00:36

Fatih altaylı: "yarin fenerbahce aklanirsa ne olacak?"

mehmet ali aydinlar: "uefa, biz tazminati öderiz dedi"

Yukarı
footballcity61 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı footballcity61 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 00:42
Alıntı yapılan meliheses

aykut kocamanın istafa ettiği  hakkında bir twitter  okudum az önce. dipnot.tv den

bugüne kadar çalıştırdığı tüm takımları o yada bu şekilde küme düşürmüş birisi. çakma TD.
gemiyi de ilk o terkediyor baksanıza.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 01:05
Beter olsunlar bütün pisliklerin çıkış noktası fb.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 01:44

UEFA bile Şampiyonlar Ligi konusunda hiç taviz vermiyor.TFF yetkilileri de iki aydır bir konuyu çözemediler.Zaten bu saatten sonra feneri düşürmesinler de kasım - aralık gibi düşürsünler.Hem bu sezon gider , hem de bir sonraki sezon.En az iki sezon çöpe yani.Beter olsun , ligi mahvettiler...

Bizim MAA acaba neden böyle davranıyor ???
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 02:09
''Saat 16.00 sıralarında Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir ve Asbaşkanı Ali Koç ile görüşme yaptım. Yazıda, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılamayacağını, bu konuda Fenerbahçe'nin özveride bulunmasını istiyordu. Bunu federasyonun engellemesini, aksi taktirde 8 yıla kadar ceza verebileceklerinden bahsediyordu. Ben de Fenerbahçe yöneticilerine bunu tebliğ ettim. Bu bizim kararımız, yaptırımımız değil, UEFA'nın kararı. Eğer bu kararı almasaydık, hem milli takım, hem diğer kulüp takımları 8 yıl ceza alacaktı. Bugün 12.00'ye kadar süre vermişlerdi. Bunu akşam saatleri yapalım dedik, öğleden sonrayı kabul ettiler.

Fenerbahçe'den bize bir yazı geldi. Bizim 15 Ağustos'ta açıkladığımız karara bağlı olduklarını, kendilerinin o noktada olduğunu, bu kadar dar bir süre içinde bu konuya müspet ya da menfi cevap veremeyeceklerini ifade ettiler. "

- ajansspor -

Yazı stillerini değiştirdiğim kısımlar insanı oldukça fazla düşündürüyor.İlk kısım için konuşacak olursam zaten MAA ' ın böyle bir karar vermesi imkansız.WinkNiye bu kadar açıklama gereiğinde bulunmuşlar anlamak mümkün değil.Belki de dostlarını üzmemek içindir.Angry

Adamlar(fenerbahçeli yöneticiler) TFF üzerinde zaten belli bir baskıyı kurmuşlar.

Bir de bu Fenevbahçe'de ne kadar uyanık öyle .LOL
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 02:48
Beter ol yanında diğer daltonlarını da al birdaha gelmemek üzere Türk ftbolundan git...Uefa adaletli ve dürüst olmalı bejeke ve teseyide atmalıdır.Gerekirse Antep gitsin oynasın gruplarda..
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2011 saat 02:58
madem böyle bir karar alınacaktı başta niye alınmadı? bu işe adı karışan takımları men et gitsin uefa işleri iyice karıştırdı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141142143144145 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır