eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 00:04
FORMALARA uyuz oluyoruz Sivaspordan farkı yok rezalet .Şu taraftarı dikkate alın artık !!!!!!!
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 00:20
Taraftarı dikkate almak mı?İnanarak mı söyledin?
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 01:14
Store'un 1 numaralı ismi Mustafa abi ile konuştum. Formaların bizler tarafından hoş karşılanmadığını,beğenilmediğini dile getirdim. O da haklı olarak birazda kırgınlıkla ''beğenmeyen almaz ne yapayım'' dedi. İlk başta bende bu lafa kızmıştım ama mantıklı düşününce doğrusu bu. .Bir dediğide ''Adidas yıllık 200,000 satın istediğiniz tasarımı yapalım'' demiş. fakat 3 sezonu toplasanız 200,000 satmamışızdır zaten. Bu yüzdende mecburen katalogdan seçilmiş. Aslına bakarsanız onlarında pişman olduklarını düşünüyorum fakat artık yapılacak tek şey zevklerimizi bir kenara bırakarak Eskişehirspor'umuz için formaları tüketmek. Olan oldu artık, bu sene bu formaları giyecek takımımız ve bence biz herzamankinden daha fazla alışveriş yapmalıyız ki  kendi beğendiğimiz tasarımlardan oluşan formaları ileriki sezonlarda istemeye yüzümüz olsun. Biz ne hoşnutsuzluklar yaşadık bırakın bu senede beğenmediğimiz formaları giyelim en nihayetinde üstünde armamız yok mu? Ben şahsen istemeye istemeye de olsa formamızı alıcam ve üzerindeki armanın verdiği gururla üstümde taşıyacağım.. 
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
esab26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esab26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 01:27
Alıntı yapılan nörones

Store'un 1 numaralı ismi Mustafa abi ile konuştum. Formaların bizler tarafından hoş karşılanmadığını,beğenilmediğini dile getirdim. O da haklı olarak birazda kırgınlıkla ''beğenmeyen almaz ne yapayım'' dedi. İlk başta bende bu lafa kızmıştım ama mantıklı düşününce doğrusu bu. .Bir dediğide ''Adidas yıllık 200,000 satın istediğiniz tasarımı yapalım'' demiş. fakat 3 sezonu toplasanız 200,000 satmamışızdır zaten. Bu yüzdende mecburen katalogdan seçilmiş. Aslına bakarsanız onlarında pişman olduklarını düşünüyorum fakat artık yapılacak tek şey zevklerimizi bir kenara bırakarak Eskişehirspor'umuz için formaları tüketmek. Olan oldu artık, bu sene bu formaları giyecek takımımız ve bence biz herzamankinden daha fazla alışveriş yapmalıyız ki  kendi beğendiğimiz tasarımlardan oluşan formaları ileriki sezonlarda istemeye yüzümüz olsun. Biz ne hoşnutsuzluklar yaşadık bırakın bu senede beğenmediğimiz formaları giyelim en nihayetinde üstünde armamız yok mu? Ben şahsen istemeye istemeye de olsa formamızı alıcam ve üzerindeki armanın verdiği gururla üstümde taşıyacağım.. 

Şu güne kadar çıkarttakları her ürünü aldım neredeyse  forma, nevresim, küçük, büyük demeden ama bu sefer gercekten begenmeyen almıyorsa ben kendi adıma almam bu formayı. Hiç kimse hayal kurmasın bu şehrin 200 000 gibi bir rakamı yakalaması neredeyse imkansız, adamlar da bize özel tasarım yapmıyorlar ona da eywallah, peki başka hiç mi marka yok adidastan başka, istediğimiz formaları yaptırabileceğimiz. Onu da geçtim , göz ver izam var katologda baska ne secenekler vardır bilmem ama , bu kırmızı beyaz formayı begenerek sectilerse o da enterasan , demekki buraya yazan insanlar hepimiz zevksiziz.
Yukarı
_26_ Liste gör
Yazar

Ahmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı _26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 02:25
Alıntı yapılan nörones

Arz talepde, biz bu adidas denen s..tarı.ara garantimi vermişizde tek rengimizi gördükte,diğer rengimizi görmek nasip olmadı,dahaOuch
26_26_26

Söz konusu Eskişehir'se,gerisi Teferruattır...
Yukarı
_26_ Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı _26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 02:39
Her zaman büyük firmalardan nefret etmişimdir,sadece burunlarından kıl aldırtmadıkları için ve inadına kulüp yöneticilerininde, bu soytarıların suyuna gittikleri için...
Resmi maçlar başlayacak ve o beyazlar renk değiştirecek elbet ama,bu taraftarın hazırlıkta bile eksik renge tahammülü olmadığını yönetim bilmiyormu!...
26_26_26

Söz konusu Eskişehir'se,gerisi Teferruattır...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 02:50

En mantıklısıydı hummel lotto gibi firmalarla anlaşmak ama kime ne anlatıyoz...Kimse kusura bakmasın bu taraftar 200.000 forma almaz.

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 02:54
Alıntı yapılan Neferizm26

En mantıklısıydı hummel lotto gibi firmalarla anlaşmak ama kime ne anlatıyoz...Kimse kusura bakmasın bu taraftar 200.000 forma almaz.

emin olun seneye ya hummel yada joma ile anlaşacağız ve herkesin beğendiği tasarımlar olacak Wink
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 06:43
Bu sezon için tek beklentim formanin siyah kirmizi olmasi ve Adidas logosunun ortada olmamasi!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2011 saat 10:26
  " Beğenmeyen almaz" doğru söylemiş ama kulübü masrafa sokmaya, Esstoreyi zarar ettirmeye ve oturup kataloğdan forma aramaya hiç  gerek yoktu.
  Sn. başkanımız  rica etseydi , Yıldırım DEMİRÖREN 5-10.000 tane siyah- beyaz  formayı seve seve gönderirdi.Logolarını değiştirip giyerdik.

Türkiyede 200.000 tane forma satan ve özel tasarım isteyen kaç tane kulüp var. ? Topu firmaya atmaya gerek yok çünkü  renkleride formalarıda seçen biziz. Bu kataloğda hiç siyah-kırmızı forma yokmuydu. ?

Futbolcu marka giymek istiyormuş, diğer ürünleri beğenmiyormuş. Bunlar analarından markalımı doğdular.Doğduklarında  bir yerlerinde markamı yazıyordu veya hemşire bunların ailelerine "gözünüz aydın  nur topu gibi markalı bir oğlunuz oldumu" demiş.   

Marka isteyen cebinden verip alacak, kulüp ne verdiyse  onu giymek ve bir çalışanı olarak kulübün kurallarına uymak zorundalar. 

Seçilen ürünler, malesef seyyar satıcıların işlerine yaramıştır ve  kulübün resmi satış mağazasının zararına olmuştur.

kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır