eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 0 -Gençlerbirliği 3 (YHT Turnuvası)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses4579 Liste gör
Yazar

ahmet yıldız
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses4579 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 17:14
ligin en kötü takımına yenildik hemde tek pozisyon bulamadan acil stoper ve oyun kurucu bulmamız lazım birde birtek sezerlemi bu takım bu kadar kötü diyenlerede evet bir sezer işte bu kadar fark ediyor yine herkez kendini kandırıyor almanyadan amatör gençleri aldık hangisi sahadaydı bu sene geçen seneyi mumla arayacagız 10 tane futbolcu aldın sag kanat erkanı yine sol oynatıyor tello girene kadar birebir adam eksilten hiç yok korkarım dostlarım geçen seneyi mumla arayacagız 
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 18:47
Dün açığı görünce aklıma Sivas ve Gaziantep tribünleri geldi. Ne yazık ki gün geçtikçe erimeye devam ediyoruz. Yazık...
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 18:47
Alıntı yapılan eses_erkann

Maç başlamadan önce futbolcu isimlerini okuyan arkadaş umarım işten kovulmuştur.
Eğer hala çalışmaya devam edecekse hangi oyuncunun ismini hangi oyuncunun soyismini anaons edeceğini öğrensin, kaç bin kişilik tribünü zor durumda bırakıyor.
Bu maç hadi neysede başka maçlarda elalemi kendimize güldürmeyelim !!!
Bu kadar beceriksiz kabileyetsiz adamları nerden buluyorlar valla hayret ediyorum sinir etdi sinir .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 18:51
Acil kaleci stoper ve orta sahaya adam alınmalı diye bas bas bağırıyoruz iki aydır. Kimse aldırış etmiyor. Dün herkes umarım gerçekleri görebilmiştir. Kafamızı kumdan çıkartalım. Bu takım bu teknik ekiple ve bu futbolcularla ligde ancak kalır.
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 19:08
Futboldan az biraz anlayan insan bugün takımı küme düşme adayı ilan etmez. Niye mi;
   Herkes hazırlık maçları ile maç temposuna ulaşmaya çalışırken, formunu arttırmaya çalışırken, biz sadece Bozüyük ile oynadıktan sonra ( Yurt dışı kampı sonrasında yurt içinde ) G.Birliği karşısına çıktık... Dolayısı ile sen istediğin kadar idmanda bu çocukları yan yana oynat, maç yapmadıktan sonra istediğin seviyeye ulaştıramazsın...
   Geçen sene tüm stadın '' Avrupaya ESES '' diye tempo tuttuğu kadrodan, Sezer ve Doğa dışında bir kaybımız yok... Aksine daha kaliteli bir hücum hattımız var... Ve daha da tecrübe kazanmış, Alper, Veysel gibi gençlerimiz, Diego, Pele gibi şehre ve takıma alışmış yabancılarımız var...
   Sürekli vurgulamaya çalışıyorum, takıma sallama gayretinde olanlar için; Sezon öncesi bir takıma önce yükleme yapılır, taktik ve teknik çalışmalardan sonra, oyuncu kadrosunun takım hüviyetine bürünmesi için bol bol hazırlık maçı yapılır...
   Bizim teknik kadromuza eğer bir eleştiri getirilecekse bu '' Neden bu kadar az hazırlık maçı yapıyoruz '' şeklinde olmalıdır...
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 19:14
Alıntı yapılan kyperan26

Futboldan az biraz anlayan insan bugün takımı küme düşme adayı ilan etmez. Niye mi;
   Herkes hazırlık maçları ile maç temposuna ulaşmaya çalışırken, formunu arttırmaya çalışırken, biz sadece Bozüyük ile oynadıktan sonra ( Yurt dışı kampı sonrasında yurt içinde ) G.Birliği karşısına çıktık... Dolayısı ile sen istediğin kadar idmanda bu çocukları yan yana oynat, maç yapmadıktan sonra istediğin seviyeye ulaştıramazsın...
   Geçen sene tüm stadın '' Avrupaya ESES '' diye tempo tuttuğu kadrodan, Sezer ve Doğa dışında bir kaybımız yok... Aksine daha kaliteli bir hücum hattımız var... Ve daha da tecrübe kazanmış, Alper, Veysel gibi gençlerimiz, Diego, Pele gibi şehre ve takıma alışmış yabancılarımız var...
   Sürekli vurgulamaya çalışıyorum, takıma sallama gayretinde olanlar için; Sezon öncesi bir takıma önce yükleme yapılır, taktik ve teknik çalışmalardan sonra, oyuncu kadrosunun takım hüviyetine bürünmesi için bol bol hazırlık maçı yapılır...
   Bizim teknik kadromuza eğer bir eleştiri getirilecekse bu '' Neden bu kadar az hazırlık maçı yapıyoruz '' şeklinde olmalıdır...
Kesinlikle katılıyorum..
Yukarı
basakatalay Liste gör
Yazar

başak atalay
Yer: Turkey
  Alıntı basakatalay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 19:29
Acı gerçek şu ki Sezer bu takımın yarısıymış. Gelenler o boşluğun ancak çeyreğini doldurdu. Yani geçen sene 8 isek şimdi 5 iz.
Bir tek Kamara yı beğendim. Batuhan ve Tello bu takımda muhakkak yer almalı. Kale ve defans kötü sinyaller veriyor.
Önceden "umarım puanımız silinmez de şampiyonluk iddiamız sürer" diyordum. Artık rüyadan uyandım "umarım puanımız silinmez de küme düşmeyiz" diyorum.
Rıza hocanın basan ısıran takımını bile özledim.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES...
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 19:30
Alıntı yapılan champions26

Skibbenin adını hele Dedenin adını LOL,  insan bilmiyorsa bile önündeki listeye bakar,o da olmadı birisine sorar.Alt tarafı isimlerini okuyacan ,soyadlarını taraftar söyleyecek.Bu kadar ilgisizlik olurmu.

dedeeeeeeee .. hastasıyız

Skibbe Umarım ligdede aynı taktikle oynatmaz takımı.. ben acıkcası anlamadım amacını. kamara topu alıyor oyun kurmak için ne boşa kaçan var nede top isteyen.. kanatlardan gelemiyoruz korayın ve burhanın ofsayt kuralı yokmuş gibi oynaması çoğu kanat akınımızı kesti.. Ivesaya gelince yediği 2nci golle klasik gollere bi yenisini ekledi.. antrenörü söylemiyomu ki ıvesaya topa ya çık yada çıkma kardeşim diye.. bi ayrıntıda benden hakem deniz çobanı umarım bu sezon hiç bi maçımızda göremeyiz! nefret ediyorum bu adamdan!
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 19:33
Eğer lafınız banaysa ;

1) Ben futboldan anlamam gerektiği kadar anlıyorum. Bu da bana yetiyor ve artıyor. Siz boşa kafanızı yormayın.

2)Bu takıma acil kaleci stoper ve orta sahaya da oyunu iki yönüyle de oynayabilen adamlar lazım diye bas bas bağırıyoruz .

3)Sadece Sezer ve Doğa takımdan ayrılmış demişsiniz. Peki ayrılan bu adamların yerlerini doldurabilmiş misiniz? Orta saha zaafiyeti dün açıkça ortaya çıktı. Gerçekleri görün artık.

4)Yükleme kondisyon yaptığımız için yenildik demişsiniz. Geçen seneki kadrosunun neredeyse yarısını değiştiren Gençlerbirliği ne yapmış peki???

5)Daha kaliteli hücum hattımız var demişsiniz. Peki bu hücum hattına topu ben mi getirecem?? Geçen sene dönüşümlü oynayan Burhan ve Erkan vazgeçilmez olmuşlar. Gerisini siz düşünün.

6) Dede ihtiyacımız olan bir oyuncu tipi mi?

7) Kamara sizce bizim arzuladığımız orta saha oyuncusu mu? Bize rakibi ısıran pres yapan adam lazım. Topla bale yapan değil.

8) Gelecek vaadiyle alınan onca genç ne oldular?? Nerede bu adamlar??? Hani geleceğin Eskişehirspor'u kuruluyordu? Nerede bu adamlar???

9) Bülent Uygun'u kişilik olarak sevmesem de futbol bilgisi olarak çok ararız.

Bu dediklerimi de bir tarafa not edin.
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 19:41
Alıntı yapılan 26ss26

Eğer lafınız banaysa ;

1) Ben futboldan anlamam gerektiği kadar anlıyorum. Bu da bana yetiyor ve artıyor. Siz boşa kafanızı yormayın.

2)Bu takıma acil kaleci stoper ve orta sahaya da oyunu iki yönüyle de oynayabilen adamlar lazım diye bas bas bağırıyoruz .

3)Sadece Sezer ve Doğa takımdan ayrılmış demişsiniz. Peki ayrılan bu adamların yerlerini doldurabilmiş misiniz? Orta saha zaafiyeti dün açıkça ortaya çıktı. Gerçekleri görün artık.

4)Yükleme kondisyon yaptığımız için yenildik demişsiniz. Geçen seneki kadrosunun neredeyse yarısını değiştiren Gençlerbirliği ne yapmış peki???

5)Daha kaliteli hücum hattımız var demişsiniz. Peki bu hücum hattına topu ben mi getirecem?? Geçen sene dönüşümlü oynayan Burhan ve Erkan vazgeçilmez olmuşlar. Gerisini siz düşünün.

6) Dede ihtiyacımız olan bir oyuncu tipi mi?

7) Kamara sizce bizim arzuladığımız orta saha oyuncusu mu? Bize rakibi ısıran pres yapan adam lazım. Topla bale yapan değil.

8) Gelecek vaadiyle alınan onca genç ne oldular?? Nerede bu adamlar??? Hani geleceğin Eskişehirspor'u kuruluyordu? Nerede bu adamlar???

9) Bülent Uygun'u kişilik olarak sevmesem de futbol bilgisi olarak çok ararız.

Bu dediklerimi de bir tarafa not edin.

║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır