eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 0 -Gençlerbirliği 3 (YHT Turnuvası)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 11:01
Takımı Pek beğenmedim ama sonuçta bir hazırlık maçı maç başı anlaşmalar neden riske girsin futbolcu böyle hazırlık maçlarında diyede düşünmeden edemiyorum 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 11:27
gerçek takım bu değil ama defansta bizim biraz iyi değil ilk yarı top hep bizde idi tek kale oyun du ama etkili olamadık iki yarıda top bizde idi ama defansta basıt hatalar yapıldı bu kadar zayıf gençleri evire çevire yenmemiz lazımdı adamlar bize yaptı defansa adam almak lazım
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 11:44
dünkü maçta takımı pek iyi görmedim belki yüklemeden olabilir fakat bazı oyuncularda performans çok kötü.kamara ,burhan,erkan ,pele ,alper iyilerdendi.dede biraz yerini kaybediyor çok önde oynadı.nadareviç,koray, ve ivesa bence çok kötüler .umarım biran önce tparlanırız.
Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 11:51
Takım ilk yarı iyi oynadı batuhan çok istekliydi 2inci yarı peleyi çıkarmaması lazımdı bence  önemli degil nede olsa hazırlık maçı ama defansta bir uyumsuzluk var gibi ...
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
forever26 Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı forever26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 11:55
Takım çok kötü. Nasıl düzelir bilemem. Rıza Çalımbay'ın geldiğ ilk günler gibi. İşler kötü...
Edirne'den Kars'a, Dünya'dan Mars'a ne kadar Fenerli varsa....
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 11:56
Alıntı yapılan tiyago_26

Takım ilk yarı iyi oynadı batuhan çok istekliydi 2inci yarı peleyi çıkarmaması lazımdı bence  önemli degil nede olsa hazırlık maçı ama defansta bir uyumsuzluk var gibi ...
Bence uyumsuzluk sadece defansta değil.Kaç kez Diego ve Nadarevic topu çıkartmak için adam aradılar yanlarına gelen biri olmayınca topu ya sağa sola atıyorlar ya da ileriye şişiriyorlar.Dead
Yukarı
erus Liste gör
Yazar

Ergun
Yer: İstanbul
  Alıntı erus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 11:58
 Hazırlık maçında hemen hüküm vermek yanlış. takımın henüz hazır olmadığı açık. fakat bir tek bu maçla takımın küme düşeceğine varan karamsar görüşlere asla katılmıyorum.  geçen seneki ilk 11 den giden bir tek sezer,  ilk 18 den giden de doğa . yani biz bir tek sezerlemi maçları aldık   ve ligi 7. bitirdik.

Ancaaak maçtan ziyade daha önemli olan ve takımımız için çok büyük sorun olabilecek  bir hususu burda gündeme getirmek istiyorum. O da teknik kadronun iki başlı olma durumu .. hissettiğim kadarıyla bu ihtimalde  az  değil..  bence öncelikle  takımda klikleşmeye sebep olacak bu teknik kadro işi bir an önce sonuçlandırılmalı. Skibbe BU nun ekibiyle  çalışmak istemiyorsa,  derhal onun dediği yapılmalı ve onlara yol verilmeli.. Eğer başarı isteniyorsa bu kesinlikle şart... Teknik kadroda bir ikilik  olursa,  işte o zaman ligde kalmak bile hayal olur. Aslında bunun öneminin Skibbe bile farkında değil. Avrupalı mantalitesi (Skibbe) istişare ve koalisyonla yönetim biçimine  yatkın olsa da biz Türkler  bunu beceremiyoruz. derhal bizans oyunlarına dalıp karşındakini yıpratma ve halt etmenin yollarını arıyoruz. Bilmiyorum belki de Toprak hoca ve diğerleri çok kıymetlidir. Ancak onlara hizmetlerinden dolayı teşekkür edip güle güle denmeli ve Skibbe'yede tam yetki verip yardımcılarının kim olacağı hususunda onu serbest bırakmalı..
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 12:16

Takım oyunu hakkında konuşmak için erken Bülent hocayla Skibbenin oyun mantaliteleri çok farklı.Takıma zaman gerekiyor.Bireysel olarak bakıldığından İveşa yine takımın en az güvenilen ismi bize iveşanın yedeği değil İveşanın yerini alacak kalecei şart.Burhan ve Bülent Ertuğrulda kötüydüler.Kamara Alper ve Diego ise takımın iyileriydiler.

Skibbenin takımın başında çıktığı ilk ciddi maçtı bu maçla hakkında karar verilmez.Ancak takımın oturması için lig başlayana kadar bol miktarda ciddi takımlarla hazırlık maçları yapılması lazım. 
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
  Alıntı önder_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 12:52
Bir kere daha gördük. Ben buyum ben şuyum yok futbolda çıkacaksın takır takır oynayacaksın arkadaş. Dün gece çok canımızı da acıtsa boyumuzun ölçüsünü verdiler. İnşallah ders olur. Hemen hazırlık maçları yapar eksikliklerimizi tamamlarız. Ben bir daha gecen sene bu zamanlardaki kabusu yaşamak istemiyorum. Burası Es Es bizi sahada temsil eden herkes ona göre takkesini önüne koyup düşünsün.
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 12:58
Skor uzucu ancak hazirlik maclarinda boylesi yenilgiler olmali ki forma giyen/giymeyen her futbolcu ne kadar zorlu bir rekabetin icinde olduklarini gorsunler. Ayni sekilde teknik kadro icin de yerinde bir uyari olmustu bu mac. Daha lige neredeyse 3 haftalik bir sure var, takimdaki eksiklikler bu sure zarfinda giderilecektir, cok da telaslanmamak lazim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır