eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
Online Durum: Offline
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 00:21
Alıntı yapılan torcidaultras

Alıntı yapılan hakankara

Efe : yiğit, cesur, mert ve sözünün eri olan kişileri tanımlamak için kullanılmaktadır.
Biz bu anlam doğrultusunda ismimizi koyduk.
Bir de sanki cok güzel bi iş yapmış gibi övünüyosunuz hayret !
Aydınsporlular sizin bu grubu kurdugunuzu duysa tazminat davası acar ismimizi kullandınız diye..

Aydın dava acarmıs bu kadar ileri zekalı olma ya bu ismi ilk biz verdik tribün grubu olarak bundan sonrakiler bizden alıntıdır.
#efeler
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 00:32
Hakan kara ...Kardeşim...Sanaldakılere bakma...Ben gozlerımle gordum bugun sızden kufur duymadım desem yerıdır...yenı gurup...lıgde toparlanacaksınız...bırde daha cok kendınız yerıne karsılıklı bestelere gırılse daha guzel olur...yalnız tek olumsuz yonunuz maca gelen kardeslerımızde atkı forma pek goremedım
Aşkın benden de öte...
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 00:34
Alıntı yapılan ismaileses

Hakan kara ...Kardeşim...Sanaldakılere bakma...Ben gozlerımle gordum bugun sızden kufur duymadım desem yerıdır...yenı gurup...lıgde toparlanacaksınız...bırde daha cok kendınız yerıne karsılıklı bestelere gırılse daha guzel olur...yalnız tek olumsuz yonunuz maca gelen kardeslerımızde atkı forma pek goremedım

abi atkılarımız ve tişörtlerimiz basım aşamasında 150 şer tane basılıyor lige yetişecek .
#efeler
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 00:39
Alıntı yapılan hakankara

abi atkılarımız ve tişörtlerimiz basım aşamasında 150 şer tane basılıyor lige yetişecek .

tamam kardeşim..ben olumlu yaklaşıyorum size..Çünkü geçen sene'den eser kalmamışgibi bir izlenim bıraktı EFELER'imiz bende..
Aşkın benden de öte...
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 00:42
Bence bugun trbünlerde gelişme gösteren 2 gruptan biriydi. Kızılcıklıda iyiydi sürekli maçın içinde olmaya çalıştı açıktada sadece Efeler. Gerçi maçta sıkıcıydıda Trbünlerimiz için olumlu gelişmeler bunlar
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 01:51
Alıntı yapılan hakankara

İlla Efeler tişört forması,Efeler atkısı olmak zorundamı
üst kimlik eskişehir değilmi alt kimliğinizin üzerine gitmek doğrumu
Ben görmedim ama seninde dediğine göre herkezi formayla getirmelisin
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 01:57
Alıntı yapılan okyees

Alıntı yapılan hakankara

İlla Efeler tişört forması,Efeler atkısı olmak zorundamı
üst kimlik eskişehir değilmi alt kimliğinizin üzerine gitmek doğrumu
Ben görmedim ama seninde dediğine göre herkezi formayla getirmelisin
Kesinlikle doğru demişsiniz.Atkı olabilir ama hem takıma destek hem de görsellik açısından her zaman formayı desteklemişimdir.
Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 02:06
kapalıdan izlediğimize göre altes bitmiş altesten ses bile gelmedi açıkta tribünü efeler yaptı sürekli destek verdiler. inş. hep böyle devam ederler açık onlarla daha güzel olmuş tabi amaçlarından sapmayıp eskişehirspor için çalışırlarsa ve yönetimin şakşakcılığını yapmazlarsa herkesten destek alırlar.
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
Yakamoz Liste gör
Yazar

Kerem Kıratlıoğlu
  Alıntı Yakamoz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 03:50

Daha önceden efeler grubu'nun dorlion'dan hiç bir farkının olmayacağı düşüncesiyle ön yargı ile yaklaştım ama gördüğüm kadarıyla grupdakilerin Eskişehirspora destek verme amaçlı geldiği ortada. Ama Altes'in olduğu yerde yan yana olsanız daha iyi olur. Açık tribünde daima tek ses olmakdan yanayım şahsen ve maç esnasındaki beste tercihleri çok yanlış. Tribün liderlerininde beste konusunda ön ayak olması şart. Açık tribün tek ses olup birlikde hareket edilse daha iyi tribün yapmış olucaz.

Alsada bu sevda canımızı , Hayatın anlamı Siyah-Kırmızı..!
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 05:26
Daha tribün adına yapılacak çok şeyleri var ama eses'e destek amaçlı geldikleri apaçık ve ellerinden geldiği kadar da bağırıyorlar dorliondan baya farkları var bana göre bayram abi de etbnin içinde birisi zaten eğer böyle devam ederlerse sonuna kadar desteklenir.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,279 saniyede hazırlanmıştır