eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ulkuy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 20:09
Bayer Leverkusen - Werder Bremen maçına biraz baktım. Bayer Leverkusen'in forması da kırmızı siyahtı ve zannedersem Adidas hazırlamış. Forma, şort ve çorap siyah renk. Forma önünde çapraz kırmızı kalın şerit, arkada beyaz renkle yazılmış isim ve numaralar. Gayet güzel görünüyordu.  Bu sene giyeceğimiz ince çizgili Mahmutpaşa işi formalar yerine böyle tercihler yapılabilirdi. 
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 21:28
Adidas sadece forma tedarikçimiz degil. Ayni zamanda antrenman giyisilerini, esofmanlari sagliyolar . Ancak benim takildigim bir nokta var.
Erkan ve Batuhan'in tshirtlerine dikkat.

Adidas'tan kolsuz tshirt istemek çok mu zor? Anlasma geregi Adidas'tan istemek zorsa Esstore marka bir ürün tasarlamak çok mu zor?
Oda zor geliyosa zaten var olan su ürünü oyunculara vermekte mi zor???

[/URL]
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 21:37

Sanırım Adidas kolsuz tişört göndermemiş , Erkan ve Batuhan da tişörtlerini kesip kolsuz tişört yapmışlar.Ayrıca şu formalarda bayrama bari yetişsede ESkişehire gittiğimizde alıp dönsek.

Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 23:50
Astarcı o bayan forması
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 23:52
Arkadaşım mesele Tshirt değil, mesele bu iki topçunun kendilerini diğerlerinden farklı gösterme meselesi.Kendilerince karizma yapacaklar...
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 00:03
Alıntı yapılan tavsamaz

Arkadaşım mesele Tshirt değil, mesele bu iki topçunun kendilerini diğerlerinden farklı gösterme meselesi.Kendilerince karizma yapacaklar...

Saçmalamayın. Antreman fotoğraflarına bakarsanız oyuncularımızın ne denli sıcakla boğuştuğunu daha iyi fark edebilirsiniz.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 00:04
Batuhan bence tişörtünü Erkan'a yaptırmış. Çok beğenmiş heralde Big%20smile
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 00:05
bazı fotoraflarda Diego sadece kolsuz yeşil yeleklerden giyiyor, sıcakta normaldir.

3es3ki2eski1es
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 00:08
Alıntı yapılan erman_26

Astarcı o bayan forması
Usta ben magazimizda baktim o formaya; kesimleri falan bayan kesimi degil; ayrica Emre Angi erkeklerinde bu formalardan aldigini söylemisti
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 00:10
Alıntı yapılan daS//

bazı fotoraflarda Diego sadece kolsuz yeşil yeleklerden giyiyor, sıcakta normaldir.
Türkiye'de yelek mi deniyo onlara? Ben fransizcasini biliyorum sadece; google "cüppe" diye tercüme etti
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır