eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
Online Durum: Offline
  Alıntı jampol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 16:47
bayram çimen kimdir? sabıkalımı mesala? hakan kardeşim bilgilendir bizi.. şimdiye kadar trübünde niye yoktu rantı duyunca mı grup kurmaya karar verdi? 
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 19:20
ya siz dalga mı geçiyorsunuz milletle yoksa kafadan sorununuz mu var ? ne efeleri,ne yeni grubu ya.bırakın artık bu coluk cocuk gibi grup kurma heveslerini falan.ufakken herkeste heves olur tribün grubunda olmak için.aynı onun gibi bu olay da.belki de bu olayın en önemli sebebi rant.gruplara beleş bilet var diye 5 kişi toplayan grup kuracağım diyor.burada bence kabahat aciz yönetimde.ayrıca zaten milyon tane ne oldugu ne gittigi belli olmayan grup var bizde,bir de bunu çıkarıyorsunuz piyasaya + zaten bizim tribün grupları da fiyasko.öyle tribün mü olur ya.altes'e falan bakıyorsun,yaş ortalaması 10.hadi onu geçtim hiç ESESle alakası olmayan takım elbiseli,sırf hava yapmaya oraya gelmiş bir sürü adam.bir takımda bir tane tribün grubu olur ya.bjk diyorsun çarşı diye direk cevap geliyor.bursa diyorsun teksas diyorlar.ESES diyorsun nefer,kızılcıklı,altes,dorlion...say say bitmez.hem böyle güçler de bölünmüş oluyor.bence bir bando eses olmalı bir de çok sağlam 1 tane grup.
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 00:27
Efe : yiğit, cesur, mert ve sözünün eri olan kişileri tanımlamak için kullanılmaktadır.
Biz bu anlam doğrultusunda ismimizi koyduk.
#efeler
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 00:46
Herkes önyargılı ...ya nedir bu ...önyargı..Hakankara kardeşim hayırlı uğurlu olsun gurubunuz...armanın peşinden devam...allah yüzünüzü kara çıkartmasın...
Aşkın benden de öte...
Yukarı
Ozkn Liste gör
Yazar

Özkan
Yer: Bodrum
  Alıntı Ozkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 01:12
Alıntı yapılan ESES_hell26

bir takımda bir tane tribün grubu olur ya.bjk diyorsun çarşı diye direk cevap geliyor.bursa diyorsun teksas diyorlar.ESES diyorsun nefer,kızılcıklı,altes,dorlion...say say bitmez.hem böyle güçler de bölünmüş oluyor.bence bir bando eses olmalı bir de çok sağlam 1 tane grup.

Aynen katılıyorum..

Kesinlikle birlik olup güçlü 1 grup oluşturulmalı tek çatı altında Bandoesesimizi tüm Türkiye biliyor. Eskişehirspor dendiğinde akla ilk gelen bi taraftar oluşumu gerekli olduğunu düşünüyorum.
вσ∂яυмєѕєѕ
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 02:31

Adını duymak istemediğim 3 şey pkk, şike ,dorlion

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
  Alıntı torcidaultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 10:59
Alıntı yapılan hakankara

Efe : yiğit, cesur, mert ve sözünün eri olan kişileri tanımlamak için kullanılmaktadır.
Biz bu anlam doğrultusunda ismimizi koyduk.
Bir de sanki cok güzel bi iş yapmış gibi övünüyosunuz hayret !
Aydınsporlular sizin bu grubu kurdugunuzu duysa tazminat davası acar ismimizi kullandınız diye..
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
grkmcn Liste gör
Yazar

GORKEM CAN
Yer: ESES
  Alıntı grkmcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 11:06
Alıntı yapılan Ozkn

Alıntı yapılan ESES_hell26

bir takımda bir tane tribün grubu olur ya.bjk diyorsun çarşı diye direk cevap geliyor.bursa diyorsun teksas diyorlar.ESES diyorsun nefer,kızılcıklı,altes,dorlion...say say bitmez.hem böyle güçler de bölünmüş oluyor.bence bir bando eses olmalı bir de çok sağlam 1 tane grup.

Aynen katılıyorum..

Kesinlikle birlik olup güçlü 1 grup oluşturulmalı tek çatı altında Bandoesesimizi tüm Türkiye biliyor. Eskişehirspor dendiğinde akla ilk gelen bi taraftar oluşumu gerekli olduğunu düşünüyorum.

Maçlarımızı geçen sene tvden izledim. O kadar karmaşık bir gürültü var ki kimsenin kimseden haberi yok. Geçen sene bir çok maçta bunu gördüm. Açıkçası bende tek bir grup ve bir birine uyumlu hareket eden trüblerin değişik yerlerine yerleşmiş amigolar gerekir diye düşünüyorum. Aynı farklı bandoların ilk defa buluşup müzik yapmasına benziyor.
KADERIM ESES
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 11:36
bence ETB bu konuya el atmalı başka türlü olmaz grupların adını söyleyecekler öbür grupları tanımıyoruz diyecekler başka türlü olmaz bu böyle bu ne ya adamlara sorunca biz es es i seviyoruz diyorlar bizde seviyoruz arkadaş maçta 90 dk bağırmak istiyosan geç bi grubun yanına bandonun altesin yada git karşıya neferin yanına bağır 90 dk ben hiçbir guruba üye falan değilim ama açıkta altese çok yakınım önemli olan destek olmak ama her kafadan bi ses çıkıyor.
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 00:19
Alıntı yapılan ismaileses

Herkes önyargılı ...ya nedir bu ...önyargı..Hakankara kardeşim hayırlı uğurlu olsun gurubunuz...armanın peşinden devam...allah yüzünüzü kara çıkartmasın...

Tesekkur ederım saolasın amin inş
#efeler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır