eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 245246247248249 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Online Durum: Offline
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 12:57
@Jack26 ve @esesliyasin26

Zaten açık tribün konusunda Büyükerşen'in yanlışını ilk mesajımda söyledim. Bu yönetimin proje çizmekten aciz olduğunu sağır sultan bile duydu. Büyükerşen yapacaktı projeyi, çıkaraktı maliyetini kararını vs. 3 ayda buyrun , yeni lige yeni stadla merhaba deyin diyecekti. Yok prje gelmedi, yok proje böyle olmaz, yok şu yok bu. Buradaki yanlışını belirtirken diğer yaptığı veya yapacağı işlere çamur atmak doğru değil.

Net şekilde tek yumruk olmalıyız. Belediyenin futbol takımımıza yardım etmesi hem yasal değil hem etik değil. Bu konuda hemfikir olalım önce. Ancak belediyenin şehirdeki stadı düzeltme yetkisi vardır ve yasaldır. Büyükerşen'e anlatmamız gereken tamamen yönetimi safdışı bırakarak insiyatifi tamamen üzeirne alarak bu işi en kısa sürede çözmesidir.
Her zaman her yerde
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 13:19
Asıl sorumlulara yüklenmek, hesap sormak yerine; bazıları akıllarınca hala Yılmaz BÜYÜKERŞEN'e yüklenmeye çalışıyorlar. Ne diyelim, herkes hakkettiğini alır. Ne açık tribün kapanır ne de bu kulüp iyi yönetilir.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 13:20
Alıntı yapılan RyL

Net şekilde tek yumruk olmalıyız.

Yumruk, stadın yerinde yenilenmesi için olmalı...
# Direnmüdavim....

Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 13:27
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan RyL

Net şekilde tek yumruk olmalıyız.

Yumruk, stadın yerinde yenilenmesi için olmalı...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 13:28
çok büyük paraların döndüğü günümüz futbolunda açık tribünün üstünü kapatmak için büyükşehir belediyesine yamanmak yönetimin büyük ayıbıdır.vizyonun dar olduğunu gösterir
ama gel gelelim hoca içinde eskişehirspora birşeyler yapmak hiçmi hiç içinden gelmiyor malesef.sürekli birşeyleri mazeret gösteriyor.o öyle değil bu böyle değil şöyle gelin bunu yapın.
ben kabul ediyorum bizim yönetimin hatası çok ama bir o kadarda hoca bu top tüfek işlerini sevmiyor ve birşeyler yapmakta istemiyor
şişen köfteler
Yukarı
Lucarelli Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Lucarelli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 21:33
Alıntı yapılan torcidaultras

bi zamanların hararetli yılmaz büyükerşen savucuları piyasada eskisi kadar yoklar..hani cok büyük eskişehir sevdalısıydı ya hocaları eskişehirspor da bu sehrin markasıdyı.
müjdat falan onlarda umudu kesti galiba hocalarından..kılavuzu karga olanın meselesi..

Terbiyeli ol. Burada olmayan insanlara laf çarpıtarak egonu tatmin etme. Sana burdan ekmek çıkmaz torcida, hadi başka kapıya.
Yukarı
Ganyotçu Liste gör
Yazar

Emrecan
Yer: Liverpool
  Alıntı Ganyotçu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 21:50
Alıntı yapılan taner_es

Alıntı yapılan geo26

Alıntı yapılan esesliyasin26

Belediye bütçesinde açıklanan açığın üstünü kapatma projesi için ayrılan 2 trilyon ne olacak merak ediyorum...

Bilim ve kültür parkına dinazor maketi yaparlar artık.

Yapsınlar zaten. Ayrıca dinozor maketi değil iskeleti. Bir çok kişi için anlamsız gelebilir ama sanata, geçmişe, geleceğe, arkeolojiye çok büyük yatırımdır. Keşke bunla kalmayıp bu çalışmalar ülkemizde de başlasa. Bu anlamda Yılmaz BÜYÜKERŞEN'i çok takdir ediyorum. Ve iki konuyu bir birine karıştırmamanız en mantıklısı olacaktır.

Maçlarıda o dinazorun altında izlersin Yılmaz bey ile...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 21:55
Alıntı yapılan Ganyotçu

Alıntı yapılan taner_es

Alıntı yapılan geo26

Alıntı yapılan esesliyasin26

Belediye bütçesinde açıklanan açığın üstünü kapatma projesi için ayrılan 2 trilyon ne olacak merak ediyorum...

Bilim ve kültür parkına dinazor maketi yaparlar artık.

Yapsınlar zaten. Ayrıca dinozor maketi değil iskeleti. Bir çok kişi için anlamsız gelebilir ama sanata, geçmişe, geleceğe, arkeolojiye çok büyük yatırımdır. Keşke bunla kalmayıp bu çalışmalar ülkemizde de başlasa. Bu anlamda Yılmaz BÜYÜKERŞEN'i çok takdir ediyorum. Ve iki konuyu bir birine karıştırmamanız en mantıklısı olacaktır.
Maçlarıda o dinazorun altında izlersin Yılmaz bey ile...

Sende küfür haznene iki kelime daha eklersin fena mı? Neyse seviyene düştüğüm için utanıyorum kendimden.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 22:24
5-6 sayfa okudum başlıktan, badem bıyıklı suratlar canlanıverdi gözümün önünde...

Düzeltme : Dinazor değil, dinozor...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
siriuses Liste gör
Yazar

Hakan
Yer: Esparta
  Alıntı siriuses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 00:47
Alıntı yapılan RyL

@Jack26 ve @esesliyasin26

Zaten açık tribün konusunda Büyükerşen'in yanlışını ilk mesajımda söyledim. Bu yönetimin proje çizmekten aciz olduğunu sağır sultan bile duydu. Büyükerşen yapacaktı projeyi, çıkaraktı maliyetini kararını vs. 3 ayda buyrun , yeni lige yeni stadla merhaba deyin diyecekti. Yok prje gelmedi, yok proje böyle olmaz, yok şu yok bu. Buradaki yanlışını belirtirken diğer yaptığı veya yapacağı işlere çamur atmak doğru değil.

Net şekilde tek yumruk olmalıyız. Belediyenin futbol takımımıza yardım etmesi hem yasal değil hem etik değil. Bu konuda hemfikir olalım önce. Ancak belediyenin şehirdeki stadı düzeltme yetkisi vardır ve yasaldır. Büyükerşen'e anlatmamız gereken tamamen yönetimi safdışı bırakarak insiyatifi tamamen üzeirne alarak bu işi en kısa sürede çözmesidir.
 Forum ana başlığında  14 ncü sayfada Belediye ile işbirliği içinde yürütülecek bir bir proje önerim olmuştu.( 2nci proje önerisi)  Kimse cevap yazmadı. özelden yetkili olabilecek bildiğim herkese yazdım. Bir tek MOD ve taner-es arkadaşlar kimlere ulaşmam gerektiği konusunda yardımcı oldular.
Ben Eskişehirde oturmuyorum Buyrun size proje. Varsa yönetime yada belediyeye ulaştıracak yardımcı olsun
EVRENİ ANCAK RÜZGAR ANLAR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 245246247248249 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır