eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 243244245246247 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Online Durum: Offline
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 22:17
tamam ulan tamam vazgeçtik bari birer şemsiye verin kapıda sezon boyu üstümüzü kendimiz kapatırız
Yukarı
uykucu1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı uykucu1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 22:40
Beyler tamam açığın üstü kapatılsın diyoruz da bakalım tribün o ağırlığı taşıyacak mı? Sanırım maçlarda dikkat etmiyorsunuz açık tribünün hali içler acısı. Her yerinde çatlaklar var. Kolonlar desteklerle desteklenmiş. Ben kötü bir kaza olmasından korkuyorum. O stad 10.000 kişiyi daha nereye kadar taşır meçhul. Ve biz açığın üstü kapansın diyoruz. Tamam kapansın da ki hiç ümidim yok (rüyamda görsem inanmam) ilk önce tribünün bakımdan geçmesi gerek. Malesef bizde bunu yapacak bir yönetim yok...
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 01:42
Alıntı yapılan uykucu1965

Beyler tamam açığın üstü kapatılsın diyoruz da bakalım tribün o ağırlığı taşıyacak mı? Sanırım maçlarda dikkat etmiyorsunuz açık tribünün hali içler acısı. Her yerinde çatlaklar var. Kolonlar desteklerle desteklenmiş. Ben kötü bir kaza olmasından korkuyorum. O stad 10.000 kişiyi daha nereye kadar taşır meçhul. Ve biz açığın üstü kapansın diyoruz. Tamam kapansın da ki hiç ümidim yok (rüyamda görsem inanmam) ilk önce tribünün bakımdan geçmesi gerek. Malesef bizde bunu yapacak bir yönetim yok...
Hocam galatasarayın kale arkası tribünü adını bilmiyorum ama taşınabilir şekilde kapatılmıştı. Bu sistemde ağırlık diye birşey yok zaten. Böyle olmasa bile açık dışarıdan verilen destek ile de kapatılabilir. Yani başkan yeter ki hadi yapalım desin Smile
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 01:50
Alıntı yapılan esesliyasin26

Belediye bütçesinde açıklanan açığın üstünü kapatma projesi için ayrılan 2 trilyon ne olacak merak ediyorum...
Bilim ve kültür parkına dinazor maketi yaparlar artık.
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 10:43
Alıntı yapılan geo26

Belediye bütçesinde açıklanan açığın üstünü kapatma projesi için ayrılan 2 trilyon ne olacak merak ediyorum...

Yapsınlar zaten. Ayrıca dinozor maketi değil iskeleti. Bir çok kişi için anlamsız gelebilir ama sanata, geçmişe, geleceğe, arkeolojiye çok büyük yatırımdır. Keşke bunla kalmayıp bu çalışmalar ülkemizde de başlasa. Bu anlamda Yılmaz BÜYÜKERŞEN'i çok takdir ediyorum. Ve iki konuyu bir birine karıştırmamanız en mantıklısı olacaktır.
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 10:46
Alıntı yapılan SerifOkan

Alıntı yapılan dropmania_26

Ya ne açığın kapanması falan ya geçeceğiz bunları arkadaşlar üstü kapansa ne olacak açığın taraftar ıslanmayacak ses daha iyi çıkacak başka değişen ne olacak? Mesela çile kuyruğu bitecek mi? Rahatlıkla tuvalete girebilecek miyiz? Gidip bir şeyler içe bilecek miyiz? Milli takım düzeyinde bir maç izleye bilecek miyiz? Avrupa kupalarına katılsak stadımız da oynaya bilecek miyiz? Bunların hangisi olacak stadın üstü kapanınca. Bu taraftarın aşkı sevgisi için yeni bir stadyum lütfen

Azcık cefa çekiverin hocam sırada bekleyiverin ölürmüsünüz
Yeni stad yapılana kadar kesinlikle açık kapanmalı , öyle olsa nolcak böyle olsa nolcak diye bakarsak ooooooooo ölme eşşeğim ölme.

Sorun sırada beklemek değil bunları anlamak bu kadar zor olmasa gerek. Ben 26 yaşındayım ve 7 yaşından beri hemen hemen her maça giderim içeride dışarıda hiç fark etmez belime kadar suyun içinde de bekledik dondurucu karın soğuğun içinde de durduk 45 derece güneşin altında da destek verdik ama şu göz ardı edilmez bir nokta açığın üstünü kapatmak diğer sorunları kapatmayacak artı açığın üstünü kapatmak yönetimin işine gelmeyen bir durum çünkü maddi külfet gerek yok bu taraftar her şekilde gelir mantığı var.
    Açığın üstü kapanmadı gitmeyelim maça demek yönetime vurulmuş bir darbe değil bu takıma vurulmuş bir darbedir.
    O zaman yapılacak ne var şöyle bakarsak mesela büyük çapta yapılacak bir yürüyüş mesela Ankara'da meclise yürümek (gerçi yeterli çoğunluk olmaz). Yürüyüşte seçim vaadinde verilen stadyum sözünü hatırlata biliriz.Bunu kimse görmezlikten gelemez her halde...!
EsEs
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 11:07
Alıntı yapılan husss

tamam ulan tamam vazgeçtik bari birer şemsiye verin kapıda sezon boyu üstümüzü kendimiz kapatırız
Şemsiye 5 yada 6 tl .Bilet 15-20 tl.Kurtarmaz.

Bakkal,market poşeti dağıtırlarsa o olur o zaman.
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 11:10
Alıntı yapılan taner_es

Alıntı yapılan geo26

Yapsınlar zaten. Ayrıca dinozor maketi değil iskeleti. Bir çok kişi için anlamsız gelebilir ama sanata, geçmişe, geleceğe, arkeolojiye çok büyük yatırımdır. Keşke bunla kalmayıp bu çalışmalar ülkemizde de başlasa. Bu anlamda Yılmaz BÜYÜKERŞEN'i çok takdir ediyorum. Ve iki konuyu bir birine karıştırmamanız en mantıklısı olacaktır.
Hocam yapmayın daha neler. O 2 milyon Eskişehirsporumuz için ayrılmıştır. İskelet falan nedir ya? Ölmüşüz ağlayanımız yok ha...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
  Alıntı torcidaultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 11:21

Secimler Yaklaşsın Yılmaz B. O zaman Bakın Nasıl Kapatıyor Acıgı...Simdi yaparsa secim rantı getirmez..Herseyin zamanı var..Di mi Hocam ?!!!

Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 11:23
Alıntı yapılan geo26

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 243244245246247 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır