eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 241242243244245 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ferhat-222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ferhat-222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 21:12
melihheses?
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 21:41
Ahmet Berberoğluna helal olsun
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 22:36
Gerçekten Helal sana Ahmet berberoğlu
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 23:13
Alıntı yapılan ferhat-222

adam bu sözleri sen dikate alasın diye  yazmamış  ....... acıgın üstünü kapatacam diyipte   kapatmayan sevgili belediye başkanına laf carpıtıyo ( bu zamana  kadar    eskişehirspora büyükerşenin bi  faydası oldumu ben bilmiyon bilen varsa lütfen beni bilgilendirsin  .....)  hem bu  eskişehir  den  cok  eskişehirsporun    işi sen ona buna   sanane diyemezsin ki sen bu yazıları yazarken  bu insanın zamanın da    senin sevgili belediye başkanın azını  acıp  bakarken  eskjişehirspora  deplasman maclarına gitsin diye  otobüs ayarladıgını bilecek kadar  konuya      HAKİMMİSİN ???????  bence sen sacmalamışın dostum

arkadaşım daha önceki yazılanları okursan , senden daha önce biri bahsetmiş , otobüs verdiğinden . ben de ona cevap yazmışım. bir otobüs vermenin maliyeti nerdir? açık tribünün üstünü kapamanın maliyeti nedir?   ikisini bi karşılaştırsın istersen.

ayrıca, şimdi  bir belediyenin kendi vatandaşlarına hizmet etmek yerine başka bir şehrin ihtiyaçlarını karşılaması saçmalığın , saçma spanlığın daniskasıdır. bozüyük halkının vergileri ile eskişehir insanının , zorunlu olmayan ihtiyaçlarının karşılanması saçma sapan bir durum olur. üstelik milyon liralar ile ifade edilecek bir proje ise bu.

he eğer bozüyük gelişmiş bir yer ise , bütün halkının ihtiyaçları karşılanmış ise, belediyesinin bütçesi fazzla veriyosa , o zaman saçmalık olmaz. ama böyle bir belediye türkiyede yok. kaldıki tahminimce böyle bir şeyi yapması zaten hukuken de, yasal olarak da , yapılamaz bir durum

bilmem anlatabildim mi?

bu arada büyükerşenin eskişehirspora bir faydası olduğunu söylemedim ben. bana büyükerşenden bahsetmene gerek yok
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 01:16
stadın üstünün kapatılması için söz veren kişiler neredesiniz ?
Yukarı
Lucarelli Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Lucarelli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 01:36
Ahmet Berberoğlu bir daha Bozüyük'te kazanamaz zaten belediye seçimlerini. MHP'den AKP'ye geçmesi nedeniyle çok eleştirildi. Bence Eskişehir'den milletvekili olacak ilerleyen dönemde, ona hazırlanıyor yavaş yavaş. İyi bir Eskişehirsporlu olduğunu biliyorum ama bu jestlerin de bir sebebi var tabiki.
Yukarı
_26_ Liste gör
Yazar

Ahmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı _26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 02:11
Big%20smile
Big%20smileBig%20smile
Big%20smile

Angry,Durmak yok,yola devam...Bu açığın üstü kapanması 2023 bulur,o zamana dek de zaten gerek kalmazCool

26_26_26

Söz konusu Eskişehir'se,gerisi Teferruattır...
Yukarı
Ganyotçu Liste gör
Yazar

Emrecan
Yer: Liverpool
  Alıntı Ganyotçu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 02:22
Alıntı yapılan KEMAL YILMAZ

stadın üstünün kapatılması için söz veren kişiler neredesiniz ?

Evet Büyükerşen'in hiç sesi çıkmıyor...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
eseray Liste gör
Yazar

erman
  Alıntı eseray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 02:39

biz sesimizi çıkarmadığımız sürece ne açığın üstü kapanır nede stad revize edilir.Aynı tas aynı hamam bu böyle gelmiş böyle gider.Bakın birileri suçlanınca hemen bir başkası savunmaya geçiyor.Bırakın savunmayıda siyasileri eleştirelim onları korumayalım.Bu ister büyükerşen olsun isterse milletvekilleri olsun.Eskişehir'e hizmet etmek sadece park ve bahçeler müdürlüğü yapmak değildir.Benim vatandaş olarak iyi bir statda esesimin maçını izlemek doğal hakkımdır.Neden buna engel olunuyor bunun hesabını neden sormuyoruz,önce suçu kendimizde aramalıyız.

Yukarı
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
  Alıntı WaLe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 03:38
Açık tribünün üstü denilince yemin ediyorum, Yönetimden, Spor İl Müdürlüğüne, ordan büyükerşen'e kallavi bir küfür patlatmak geçiyor içimden.

Taraftar olarak bizim Eskişehirspor nazarında yemin ediyorum gram değerimiz yok...

Değil 12 nci adam, adam yerine bile konulmuyoruz.

Ya kardeşim kafanızda çalışmıyor, Paranız yoksa biletlere koyun birer, ikişer lira fark taraftar seve seve verir.

17 maçın en az 10'unda ıslanarak sırılsıklam maç izliyoruz.

Yok kardeşim bu sene gitmiyorum tribüne..

Ben kendi nazarımda protesto ediyor, Adam yerine konulmadığım yere gitmiyor bu sene maçlarımı evimde izliyorum.

İlgililere de tekrar tekrar yazıklar olsun diyorum...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 241242243244245 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,527 saniyede hazırlanmıştır