eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 240241242243244 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı okankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 14:58
Adamlar niye kendilerini sıkıntıya soksunlar ki nasıl olsan yağmurda karda kışda kıyametde her maçta takımızımı desteklemeye gelen gelen bir taraftarımız var ,he bir de buna bilet fiyatlarının yüksek olması da dahil sanıırm bunlar bizi enayi yerine koyuyorlar neden biz taraftar olarak tepkimizi koymuyoruz nasıl mı ETB açıklama yapsın arkadaş açığın üstü kapanmadığı sürece maçlara gelmiyoruz diye bak ondan sonra nasıl kapanıyor
ES-ES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 16:16
bozüyük belediye başkanının yaptığı açıklama tamamen popülistçe yapılmış. saçma sapan, dikkate almaya bile değmez.

sen kendi şehrinle ilgilen, sanane eskişehirin işinden. sen meseleyi ne kadar biliyorsun, ne kadar ayrıntılarına hakimsin? saçmalamış
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 17:00
Alıntı yapılan dropmania_26

Ya ne açığın kapanması falan ya geçeceğiz bunları arkadaşlar üstü kapansa ne olacak açığın taraftar ıslanmayacak ses daha iyi çıkacak başka değişen ne olacak? Mesela çile kuyruğu bitecek mi? Rahatlıkla tuvalete girebilecek miyiz? Gidip bir şeyler içe bilecek miyiz? Milli takım düzeyinde bir maç izleye bilecek miyiz? Avrupa kupalarına katılsak stadımız da oynaya bilecek miyiz? Bunların hangisi olacak stadın üstü kapanınca. Bu taraftarın aşkı sevgisi için yeni bir stadyum lütfen

Azcık cefa çekiverin hocam sırada bekleyiverin ölürmüsünüz
Yeni stad yapılana kadar kesinlikle açık kapanmalı , öyle olsa nolcak böyle olsa nolcak diye bakarsak ooooooooo ölme eşşeğim ölme.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 17:45
seçimler yaklaşırken, basında her gün bir haber çıkıyordu, stadla ilgili. yeni stad yapılacak deniyordu. sanki kesinleşmiş, yakında başlayacakmış gibi haberler vardı. noldu ?   üzerinden 2 ay geçti . var mı bir gelişme ?  yook.

bunlar seçim yatırımı, seçimler yaklaştığı için bu konu gündeme geldi diyordum. şimdi ara sıra yine stad şuraya , buraya yapılacak diye haberler çıkar. inanmayın . en az 5 yıl daha stad falan yok eskişehire
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 18:03
Kapatırsanız adam değilsiniz ..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 18:09
Alıntı yapılan meliheses

bozüyük belediye başkanının yaptığı açıklama tamamen popülistçe yapılmış. saçma sapan, dikkate almaya bile değmez.

sen kendi şehrinle ilgilen, sanane eskişehirin işinden. sen meseleyi ne kadar biliyorsun, ne kadar ayrıntılarına hakimsin? saçmalamış
Melih neden Bozüyük belediye başkanının açıklamalarına inanmıyorsun.Kulübün 2. vede 3. liglerde kimse kapısını açmazken yada altımızda deplasaman gidecek otobüs bile yokken Eskişehirspor futbolcuları zamanında Bozüyük belediyesinin gönderdiği otobüsle maça gitmiştir.Sedace bu değildir Ahmet Berberoğlunun yardımları saymakla bitmez.Ayrıca Kendisi Özbe öz Eskişehir'li olup aynı zamanda koyu bir ESES taraftarıdır..Yani senin anlayacağın diyer siyasetciler gibi atmaz..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 18:33
bu otobüs vermeye benzemez. çok maliyetli bir iş. ben bozüyüklü olsam , eskişehir stadının üstünü kapatan, milyon liraları bunun için harcayan bir başkana bir daha oy vermem. bu yüzden ben inanmıyorum. sadece biraz mesaj vermek kaygısıyla , biraz da belki taraftara hoş görünmek adına yapılmıştır diye düşünüyorum
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 20:12
Bence Bozuyuk Belediye Baskani'nin bu aciklamalari icraat olmasa bile cok degerli. Gereken yerlere mesaj gitmistir diye dusunuyorum. Bu laftan sonra hala kapanmiyorsa hic kapanmayacak demektir.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
  Alıntı torcidaultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 20:51
Yalan Dolan..Açığı Kapatmayın Kapalıyı Açın !
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
ferhat-222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ferhat-222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 21:09
adam bu sözleri sen dikate alasın diye  yazmamış  ....... acıgın üstünü kapatacam diyipte   kapatmayan sevgili belediye başkanına laf carpıtıyo ( bu zamana  kadar    eskişehirspora büyükerşenin bi  faydası oldumu ben bilmiyon bilen varsa lütfen beni bilgilendirsin  .....)  hem bu  eskişehir  den  cok  eskişehirsporun    işi sen ona buna   sanane diyemezsin ki sen bu yazıları yazarken  bu insanın zamanın da    senin sevgili belediye başkanın azını  acıp  bakarken  eskjişehirspora  deplasman maclarına gitsin diye  otobüs ayarladıgını bilecek kadar  konuya      HAKİMMİSİN ???????  bence sen sacmalamışın dostum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 240241242243244 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır