eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 178179180181182 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 00:15
bence kesinleşmeden aldık demeyelim
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
burak Liste gör
Yazar

Burak Bayraktar
Yer: Netherlands
Alıntı yapılan tridimit26

Sende Hollanda yazmışın ama o kadar orada yaşayıp birşey öğrenememişin bi zahmet ;) öğren lütfen.Uslubunu eğitim seviyene veriyorum sayın beyefendi ;)

Affedersinde ne alaka Hollanda, Avrupadayim diye illa edep adap ogrenmem gerekmiyor.
Edeb yahu diyen bizim atalarimiz. Senin ogretim seviyeni bilmiyom ama ben Matematik ogretmeniyim bosuna bana laf yetistirme istersen. Kekleme mekleme sen basladin. Ben okudugumu gordugumu yazdim duydugumu degil. Sen basladin yabanci dil hakkinda ben degil. Ondan gelip yok egitim seviyen yok Hollanda yok uslup bana ogretme. Ben kime ne zaman nasil davranacagini bilirim senden ogrenecek degilim. Sen once dikkat et uslubuna...
Yukarı
manyakesesli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayberk
Yer: Eskişehir
webo gerek yok bn ce kaleye bı de stoper alsak yeter gereksız trasfer bence batuhan adem serdar dursun var kamara boyd forvetımız cok zaten
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
Alıntı yapılan stark26

Alıntı yapılan eskisehirrrrr

Alıntı yapılan sinanes26

eğer bir kaleci alamazsak bu kadar transfere yazık olacak, iyi bir kaleci alamazsak sezon sonu yine ilk 10 larda buluruz kendimizi..

Yaşından dolayı saygı duyuyorum ama abicim mantıksız konusuyorsun takım demek kalecı demekmı ? sence bu yıl kalecı sıkıntısından dolaymı ortalarda bıtırdık lıgı ? hücum hattımzda golcü oyuncumz olsaydı avrupadaydık...

allah korusun zapata gibi bir kaleci gelse esesime ivesa nın kıymetini anca o zaman anlarlar. nedir bu adamdan istediğiniz. hangi kaleci hatalı gol yemiyor ki. insan olarak esesime çok fazla yakışan profesyonel kişilikli bir oyuncu bana göre performansıda süper lig seviyesinin üstünde. ama bu tarz yazıları görünce gerçekten zapata gibi bi kaleci gelsede ivesa nın kıymetini anlasalar diyorum...

aynen ozamanlar anlarlar İvesa'mızın degerını
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 00:17
Alıntı yapılan burak

Sende Hollanda yazmışın ama o kadar orada yaşayıp birşey öğrenememişin bi zahmet ;) öğren lütfen.Uslubunu eğitim seviyene veriyorum sayın beyefendi ;)
Affedersinde ne alaka Hollanda, Avrupadayim diye illa edep adap ogrenmem gerekmiyor.Edeb yahu diyen bizim atalarimiz. Senin ogretim seviyeni bilmiyom ama ben Matematik ogretmeniyim bosuna bana laf yetistirme istersen. Kekleme mekleme sen basladin. Ben okudugumu gordugumu yazdim duydugumu degil. Sen basladin yabanci dil hakkinda ben degil. Ondan gelip yok egitim seviyen yok Hollanda yok uslup bana ogretme. Ben kime ne zaman nasil davranacagini bilirim senden ogrenecek degilim. Sen once dikkat et uslubuna...

2011- 2012 transfer sezonu sayfası
Yukarı
esesmacur Liste gör
Deneyimli Yazar

tuncay
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 00:17
yönetime yakın biri yokmu arayıp bi soruverse
Yukarı
burak Liste gör
Yazar

Burak Bayraktar
Yer: Netherlands
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 00:19
Alıntı yapılan hulusi26

Alıntı yapılan burak

Affedersinde ne alaka Hollanda, Avrupadayim diye illa edep adap ogrenmem gerekmiyor.Edeb yahu diyen bizim atalarimiz. Senin ogretim seviyeni bilmiyom ama ben Matematik ogretmeniyim bosuna bana laf yetistirme istersen. Kekleme mekleme sen basladin. Ben okudugumu gordugumu yazdim duydugumu degil. Sen basladin yabanci dil hakkinda ben degil. Ondan gelip yok egitim seviyen yok Hollanda yok uslup bana ogretme. Ben kime ne zaman nasil davranacagini bilirim senden ogrenecek degilim. Sen once dikkat et uslubuna...

2011- 2012 transfer sezonu sayfası

Aynen katiliyorumClap

@tridimit26 transfer haberini ben yazdim diye bosuna bana yuklenme git okadar siteye yaz, bir benmiyim deli?
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 00:20

süper ligin ve 1 ligin en kötü kalecisine sahibiz, 2.05 boyla altı pasa yapılan ortalara bile çıkma cesareti gösteremeyen kalenin hiç bir yerinde güven vermeyen her türlü topu her zaman içeri alabilecek kadar güven vermeyen bir kalecimiz var oynanan geçmiş maçlarımızı şöyle bir hayalinizden geçirin yeter, kaleci takımın yarısı demektir, iyi bi,r kaleci alamazsak gerçekten bu transferlere yazık olacak,her maç 2 atar 3 yeriz o olur.

Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 00:20
umarım webo gelir ve batuhan gider.
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 00:22
Transfermarkt siteside doğruladı.
Boyd'un geldiğine şimdi x2 sevindim. Ancak stoper mevkisi kafamı karıştırıyor.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 178179180181182 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır