eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 483484485486487 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Nusrat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 02:47
Öğrencilikle alakası yok bildiğim kadarıyla Yeşil Pasaport'un. Anne ya da babadan birisinin devlet memuru olması yeterli oluyor. Erkekler için 25 yaşına kadar , kadınlar içinse evlenene kadar gibi enteresan bir de sınır çizmişler. Öyle bir kanun ki bu , kadına evlenene kadar yardıma muhtaç , evde kalmış insan muamelesi yapıyor. =)
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 02:48
Alıntı yapılan ati26

P.S: Bu yas muhabbeti gectiginde hep Husnu Abi gelir aklima, kulaklari cinlasin :)

Sevgili Ati, P.S le de olsa hatırlanmak güzel şey be kardeşim, akıl yaşta değil baştadır... :)

Wink

# Direnmüdavim....

Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 02:51
biz seni unutmadik ki P.Slerde hatirlayalim Husnu Abi..
sadece hayat sartlari insani gozden uzak tutuyor, ama gonuller hep bir..
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 14:14
Yeşil pasaportta öğrenci olma şartı var.Hem kızlar hemde erkekler için 25 yaşlarına kadar öğrenci oldularını belgeledikleri taktirde alabilirler yeşil pasaport.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 14:55
Atilla abi, Furkan, Erman teşekkürler ilginiz için.Yani bu durumda ben yeşil pasaport alamıyor muyum? 10 haziran tarihli öğrenci belgesi de işe yaramaz sanırım? bazı durumlarda oluyor son 3 ay içinde alınmış belge falan artık 1 sene bekleyip açık öğretim yazarım seneye Confused
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 20:23
Espark saat kaçta açılıyor
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 21:09
Alıntı yapılan eses88

Atilla abi, Furkan, Erman teşekkürler ilginiz için.Yani bu durumda ben yeşil pasaport alamıyor muyum? 10 haziran tarihli öğrenci belgesi de işe yaramaz sanırım? bazı durumlarda oluyor son 3 ay içinde alınmış belge falan artık 1 sene bekleyip açık öğretim yazarım seneye Confused

Son 1 aya ait olsa olabilirdi ama seninki nerdeyse 2 ay olacak.1 sene sonra aöf olsan olabilir ama yaşım 23 demiştin sanırım.Seneye 24 olacak.Bu durumda yeşil pasaport 1 senelik alabilirsin onda da avrupa ülkelerine gitmek istersen sorun olabilir.

Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Espark saat kaçta açılıyor

Saat 10'da
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 22:42
fm indirdim ama zipleyemedim dosyaya tıklıyorum ama uygun programda çalıştır diyor ne yapmalıyım
ölümüne eses
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 22:46
Alıntı yapılan kerlon2

fm indirdim ama zipleyemedim dosyaya tıklıyorum ama uygun programda çalıştır diyor ne yapmalıyım

edit
ölümüne eses
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 23:07
@ Erman, peki ben bu yeşil pasaportu öğrenciyken almış olsaydım, okulu bitirdikten sonra geri vermem mi gerekiyordu? Bir de bu öğrenci değilsen alamazsın konusunda ki bilgi kesin mi?
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 483484485486487 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,689 saniyede hazırlanmıştır