eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 482483484485486 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Online Durum: Offline
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 02:54
Alıntı yapılan malıçlı

malesef yine olmuyor msn e dahi bağlanamıyorum telefondan faceye giriyorum ama pc den giremiyorumOuch

bilgisayarın tarih kısmına gözatabilir misin. doğru tarih değilse hata verebiliyor.

http://www.google.com/chrome/

explorer yerine chrome daha verimli olabilir.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 02:59
bilgisayara reset attım girmeye başladıBig%20smile 2005 model pc artık değiştirmenin zamanı geldi galibaTongue
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 22:04
videonun ucuna köşesine resim yazı ekleme olaylarından anlıyan birisi var mı
KaanOZTRK
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 22:19
http://www.indirbir.net/indir.php?id=4715   « Bu linkten video düzenleyici programımızı indiriyoruz Kaan kardeşim.  140 Mb Dosya Boyutu fakat video ile ilgili herşeyi yapabilirsin 1 kere indir tam indir.

http://www.r10.net/r10-bilgi-arsivi/56621-videoya-logo-yazi-resim-ses-vb-herseyi-profesyonel-olarak-yapabilirsiniz.html
 « Buradan ise o programla videoda neler yapabileceğini harfiyen anlatan resimli anlatımlar mevcut biraz aşşağı indiğinde yazı ekleme anlatımında imzanı koyabilirsin kolay gelsin.
Wink

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 23:03
Alıntı yapılan Neferizm26

http://www.indirbir.net/indir.php?id=4715   « Bu linkten video düzenleyici programımızı indiriyoruz Kaan kardeşim.
 140 Mb Dosya Boyutu fakat video ile ilgili herşeyi yapabilirsin 1 kere indir tam indir.http://www.r10.net/r10-bilgi-arsivi/56621-videoya-logo-yazi-resim-ses-vb-herseyi-profesyonel-olarak-yapabilirsiniz.html  « Buradan ise o programla videoda neler yapabileceğini harfiyen anlatan resimli anlatımlar mevcut biraz aşşağı indiğinde yazı ekleme anlatımında imzanı koyabilirsin kolay gelsin.Wink
sağol kardeşim. indiriyorum şimdi
KaanOZTRK
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2011 saat 04:09
Android telefonumuza telefon tarayıcısından girip uygulama indirebilceğimiz market siteler var mı ?
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 01:14
Arkadaşlar yeşil pasaport hakkında bilgisi olan var mı? Bir kaç sorum olacak.
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 02:02
Sor kardesim, bildigimiz kadariyla anlatiriz
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 02:23
Benim yaş 23. Yeni çıkan kanuna göre 25 yaşına kadar aileden dolayı yeşil pasaport alabiliyorum ama şöyle bir durum var ki, üniversiteden mezun oldum. Öğrenci olmamam yeşil pasaport almamı engeller mi?

Bir kaç siteye bakındım ama kimisinde öğrenci şartı aranıyor diyor, kimisinde öyle bir şart gözükmüyor. Benim elimde 10 haziran tarihli bir öğrenci belgesi var? Eğer öğrenci olmam şart ise bu belge geçerli olur mu?
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2011 saat 02:38
bildigim kadariyla saglik guvencelerinde erkekler icin okumuyorsa 18 yasina kadar, okuyorsa 25 yasina kadardi, ama kizlarda boyle bi durum soz konusu degildi. Simdi sanirim o degisti ogrencilir sarti aranmiyor. Ayni durum pasaport icinde gecerli olmasi lazim.
Bence en guzeli Hava Hastanesinin caprazinda Ataturk Cad. uzerinde Pasaport islemlerini yapan polis merkezine gidip danisman. Daha kesin bilgilere ordan ulasirsin.
O kanun ciktiginda ben 26 yasima girmistim ve yesil pasaporttan faydalanamadim.

P.S: Bu yas muhabbeti gectiginde hep Husnu Abi gelir aklima, kulaklari cinlasin :)
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 482483484485486 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,686 saniyede hazırlanmıştır